Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért viselkednek úgy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért viselkednek úgy az emberek, hogy azonnal szakítani kell és távoltartásit kérni egyetlen egy pofon miatt?

Figyelt kérdés

Szégyen, nem szégyen, a mi kapcsolatunkban előfordult fizikai agresszió EGYETLEN EGYSZER. Tudni kell, hogy a barátnőm egy rendes, de nagyon érzelmes, befolyásolható nő, olyan barátnői voltak, akik nagyon keményvonalas feministák, pasi-idomítós mémeket posztoltak fb-ra, és a barátnőmet is ellenem és általában a férfiak és a hagyományos értékrend ellen hangolták.

A barátnőm tud és szeret is főzni, de amikor összeköltöztünk, akkor tűnt fel, hogy rendetlen, és hiába főz, addig hagyja ott utána a mosatlant, amíg büdös nem lesz. Amikor szóltam érte, akkor felszólított, hogy ha már ő főz munka mellett, mosogassak én, mert sem ideje, sem türelme, sem idegzete nincs. Én mondtam, hogy ideje van, mivel edzegetni, barinőkkel trécselni is van ideje, az alatt elmoshatná a fél konyhaszekrényt, erre jött, hogy kell a szabadidő, mert ő nem bírja. Erre mondtam, hogy érdekes, anyám még 3 gyerek mellett is bírta, ő meg elejtett erre egy olyat, hogy "nem mindenki akar háztartási csicska lenni", erre kapta a pofont. Az én Édesanyámat ne szidja senki.

Kicsit elméreteztem az ütést, megtántorodott, nagyon megijedtünk, zokogtunk. DE mindketten tanultunk az esetből! Ő azt, hogy soha többé nem szidhatja anyukámat, és tisztel engem is, visszaszereztem az elveszett tökeimet (mert ha ilyet megenged magának, akkor nekem már rég nem volt környéken a tököm), én pedig megtanultam, hogy ne legyek agresszív. Azóta bújós kiscica lett, sokkal jobban megvan a kapcsolatunkban a megfelelő férfi-nő dinamika, egészségesen működünk. Tehát adott esetben AKÁR még jól is ki lehet jönni az ilyesmiből, ha értelmesek a felek, és beismerik, hogy ők is hibáztak.


Ja, és végre leépítette a barátnőit eléggé, és ezt az esetet el sem mondja, mert tudja, hogy nem értenék meg, nem hagyja, hogy tovább mérgezzék.


2020. okt. 18. 01:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
97%
Azért aki kezet emel egy nőre s csak ettől jön vissza a töke az egy igazi senkiházi. Ahogy olvastam te is cssk egy koszos agressziv melós vagy..Persze nem.tehetsz róla..A fajtád igy szocializálodott..A barátnöd sajnálom..
2020. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan már, tuti troll. Tudom, hogy vannak ekkora barmok, de nem gondolom, hogy ilyen nyíltan hirdetik, hogy mekkora szègyenek.

Egyébként sok ilyen van, amit most itt ez az idióta előadott, csak nem aratnak sikert ezzel sehol, úgyhogy csendben vannak.

Visszautalva amit a kérdező mondott:sajnos nincs elég kemènyvonalas “feminista”, de még egészséges önbecsüléssel rendelkező nő sem, mert a keményvonalas hímsoviniszták országa vagyunk még mindig, ez viszont túlzás nélkül igaz.

2020. okt. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
97%
Idegességedben miért nem tudsz egy veled egy kaliberű embert megütni? Ja, mert úgy pofàn vágna ott maradnál a sarokba sírva. Egy szégyen vagy.
2020. okt. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
1%
Nőket nem szabad megütni, de a feministák nem nők, és meg is érdemlik a pofont. Azt csodálom, hogy még nem dobtad ki.
2020. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
95%

Jó, tegyünk úgy, mintha nem egy incel troll lennél.

1. Majd amikor a csicskarabszolga anyád 55-60 évesen feldobja a pacskert, mert eddig birta a férfi-női dinamikát, akkor is legyél rá büszke, hogy amíg az ő főztjét etted, egy kanalat se mostál el. Sajnos több ilyen csaladmodellt ismerek, és SEHOL nem érte meg a 60 éves kort az anya.

2. Ahogy írtam, sok ilyen csaladmodellt látok közelről. Ezek a csajok lelki roncsok, akik azt hiszik, hogy egy pasitól függenek. Olyan cirka 80% lehet, akinek a kanja mellett szeretője van, mert gondolkodás nélkül omlik az első pasi karjába, aki kedves hozzá, és szó nélkül cuccol át hozzá, amint az új pasi elkezd a védelmező szerepében tetszelegni. Szinte mindig kollégával gabalyodnak össze, aki napi 8 órában udvarol, te meg otthon azzal várod, hogy ha nincs elmosogatva, akkor megvered. Azt is jó, ha elfogadod, hogy ilyenkor az is a férfi-női dinamika része, hogy a nő ott fog kikötni, ahol védelmet remél. Ez nem egy két személyes játék, konkurencia mindig van, volt és lesz.

2020. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
10%
Azért,mert nem akarnak további pofonokat.Mert semmi garancia nincs rá,hogy aki így kezel egy konfliktust,az nem teszi meg újra.Én férfi vagyok,de ha a barátnőm megütne egy vita miatt,már mutatnám is az ajtót.Amúgy abban egyetértek,hogy a feminácik káros hatással vannak a többi nőre is,ebben a történetben csak az a pozitív,hogy leépítette őket a barátnőd.
2020. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
97%
Én feketeöves 34L vagyok..Ha kezet emeltél volna rám eltörtem volna..Aztán kereshetted volna a tökeid is..
2020. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
5%

Egy egyedülálló barátnő könnyen szövegel bele más kapcsolatába, jellemző, hogy ha már nekik nincs, akkor másnak se legyen. Rendkívül aljas, szemét módon működik a legtöbb nő ilyen szempontból, a feminizmus mostani megjelenésével van mire fogni, hogy legyél te is szerencsétlen boldogtalan.

Ha az én anyámat szidnák, én is hasonlóképp reagálnék. Azért pofont, nem, de kijönne belőlem az őrjöngő állat. Na az se sokkal jobb.

2020. okt. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
99%
"Eredj haza, főzess anyáddal!"
2020. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
99%
Még szerencse, hogy egy anyádhoz hasonló "házi csicska" kalibert fogtál ki. A barátnőd azért sajnálom. Egy normális nő minimum nyakon szúrt volna ezután.
2020. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!