Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért viselkednek úgy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért viselkednek úgy az emberek, hogy azonnal szakítani kell és távoltartásit kérni egyetlen egy pofon miatt?

Figyelt kérdés

Szégyen, nem szégyen, a mi kapcsolatunkban előfordult fizikai agresszió EGYETLEN EGYSZER. Tudni kell, hogy a barátnőm egy rendes, de nagyon érzelmes, befolyásolható nő, olyan barátnői voltak, akik nagyon keményvonalas feministák, pasi-idomítós mémeket posztoltak fb-ra, és a barátnőmet is ellenem és általában a férfiak és a hagyományos értékrend ellen hangolták.

A barátnőm tud és szeret is főzni, de amikor összeköltöztünk, akkor tűnt fel, hogy rendetlen, és hiába főz, addig hagyja ott utána a mosatlant, amíg büdös nem lesz. Amikor szóltam érte, akkor felszólított, hogy ha már ő főz munka mellett, mosogassak én, mert sem ideje, sem türelme, sem idegzete nincs. Én mondtam, hogy ideje van, mivel edzegetni, barinőkkel trécselni is van ideje, az alatt elmoshatná a fél konyhaszekrényt, erre jött, hogy kell a szabadidő, mert ő nem bírja. Erre mondtam, hogy érdekes, anyám még 3 gyerek mellett is bírta, ő meg elejtett erre egy olyat, hogy "nem mindenki akar háztartási csicska lenni", erre kapta a pofont. Az én Édesanyámat ne szidja senki.

Kicsit elméreteztem az ütést, megtántorodott, nagyon megijedtünk, zokogtunk. DE mindketten tanultunk az esetből! Ő azt, hogy soha többé nem szidhatja anyukámat, és tisztel engem is, visszaszereztem az elveszett tökeimet (mert ha ilyet megenged magának, akkor nekem már rég nem volt környéken a tököm), én pedig megtanultam, hogy ne legyek agresszív. Azóta bújós kiscica lett, sokkal jobban megvan a kapcsolatunkban a megfelelő férfi-nő dinamika, egészségesen működünk. Tehát adott esetben AKÁR még jól is ki lehet jönni az ilyesmiből, ha értelmesek a felek, és beismerik, hogy ők is hibáztak.


Ja, és végre leépítette a barátnőit eléggé, és ezt az esetet el sem mondja, mert tudja, hogy nem értenék meg, nem hagyja, hogy tovább mérgezzék.


2020. okt. 18. 01:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:
Nem nyomom el, nem terrorizálom. Az az egyetlen eset volt, amikor MINDKETTEN túllőttünk a célon, de azóta teljesen más minden. Ő bújós kiscica, én pedig a tenyeremen hordozom, egyetlen agresszív megnyilvánulásom sem volt évek óta, mivel ő is tesz érte, hogy működjön a kapcsolat.
2020. okt. 18. 13:12
 52/79 anonim ***** válasza:
98%

Férfihang...mi más...


Tedd össze a két kezed, hogy tálaltál egy gyenge csicska lábtörlőt, aki eléggé fél egy pofon után. Ritka az ilyen.

Majd rájössz, ha elhagy olyanért, aki nem pofozza meg.


Veled meg pont az a baj, hogy ti nem 30 éves házasok vagytok, ahol egyszer elszakadt a cérna. Már az elején pofozkodsz minden piszlicsáré xaron, mert egyrészt ostoba vagy másképp megoldani, másrészt meggyőződésed, hogy jól csináltad. Legközelebb is pofonnal rendezed, ha bármi nem tetszik. Ez fix.

2020. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 A kérdező kommentje:

Nincs mitől félnie, soha nem ütném ököllel, nem tennék és nem is tettem benne kárt, csupán méltóság-harc volt ez egész.

Nem piszlicsáré nekem az, ha szidja az édesanyámat és lenézően beszél arról, hogy mindent megadott nekünk, egy tündéri, törődő, tiszta, leleményes nő.

Voltak azóta is dolgok, amik nem tetszettek, de nem ütöttem meg egyszer sem, mert megtanulta, hol a határ.

2020. okt. 18. 13:18
 54/79 anonim ***** válasza:
98%

1. A te eseted rohadtul nem a fent említett példával egyenértékű. A válaszolok 5 oldalnyi kommentben fejtettek ki miért nincs igazad, ha ez idő alatt nem értetted meg ezután se fogod szóval nem írom le én is.


2. A feminizmus majd akkor lesz káros és rossz ha már nem lesz egy elnyomott nő sem a világon. Beleertve ebbe az arab országokban szokásos megkovezestol kezdve a Magyarországi az asszonynak a konyhában a helye különben kapsz egy pofont mentalitást is.


3. Nincs olyan hogy kell egy kijozanito pofon. Azt hiszed te tökéletes vagy? Ha a barátnődnek nem tetszik valami és felpofoz érte az szerinted rendben van? Ugye hogy nem. És igen, én nőként ugyanúgy elitelem azt a nőt is aki megut egy férfit mert tudom hogy van ilyen. És semmivel sem kisebb bűn mint fordítva. Csak a primitív emberek pofozkodnak. Akik szavakkal képtelenek megfelelően kommunikálni. És egyébként épp a férfiak azok akik körbe rohogik a férfi társaikat leginkább amikor elmeselned neki hogy megutott a barátnőd.


4. A barátnőd nem "észhez tért" hanem fél.

2020. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 A kérdező kommentje:

Mégis mitől félne? Hogy kap még egyet tenyérrel, amitől semmi baja nem lesz? Évek óta nem történt semmi.


Ő is megpofozhatna, ha az anyját szidnám, csakhogy én nem tennék ilyet soha, tudom, meddig szabad elmenni, mikot kell leállni.

2020. okt. 18. 13:24
 56/79 anonim ***** válasza:
100%

55 De miért kéne egymást pofozgatni? Felnőtt embereknek tudni kéne normálisan kezelni az indulataikat. Miért nem inkább a saját fejedet vered a falba, ha ideggyenge vagy? Miért mást kell pofozgatni?


Nem mellesleg akármit lehet mondani, lehetővé teszi a törvény. A fizikai erőszak viszont törvénytelen. Így nincs is miről beszélni.

2020. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:
PofozGATni? EGY, azaz 1!!! alkalomról van szó. Az okot pedig leírtam. A méltóságomat és édesanyám becsületét védtem, mert olyan szintre vitte a barátnőm a dolgokat, ahol már a szó nem volt elég. Értett belőle, ő nem olyan, mint ti, a Mérő Vera cirkuszon is csak gúnyosan kuncogott, hogy mekkora szánalom.
2020. okt. 18. 13:44
 58/79 anonim ***** válasza:
98%
55 Egyébként te mit szólnál hozzá, ha egy nagydarab faszi szájbaverne, amiért nem akarsz elmosogatni, vagy bármilyen házimunkát végezni? Ha már pofozkodásról van szó, miért képzeled azt, hogy csak olyasmiért lehet pofozkodni, ami téged zavar? Mást meg más zavar, aztán az is lehet, hogy két percenként megérdemelnél egy pofont, mert a másik embert annyira irritálod. Az jogos lenne?
2020. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
98%

Idióta...

Teljesen jogos, amit a barátnőd mondott, és ezért kapta a pofont.

De aki ekkora idióta, hogy nem hagyott ott rögtön, miután szétb*szta a fejedet (sokan ezt tettük volna teljes joggal), az meg is érdemli ezt az alázást. Aki ekkora suttyó, mint te, az mindig is az marad pofontól függetlenül. A pofon előtt egy ótvar nagy f*sz voltál, most pedig magát tisztára mosni akaró bántalmazó. Ennyire egyszerű.

2020. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 A kérdező kommentje:

58


Mondd, fogyatékos vagy? Ezerszer lett elmondva, hogy az anyukám szidása miatt kapta.

2020. okt. 18. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!