Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért viselkednek úgy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért viselkednek úgy az emberek, hogy azonnal szakítani kell és távoltartásit kérni egyetlen egy pofon miatt?

Figyelt kérdés

Szégyen, nem szégyen, a mi kapcsolatunkban előfordult fizikai agresszió EGYETLEN EGYSZER. Tudni kell, hogy a barátnőm egy rendes, de nagyon érzelmes, befolyásolható nő, olyan barátnői voltak, akik nagyon keményvonalas feministák, pasi-idomítós mémeket posztoltak fb-ra, és a barátnőmet is ellenem és általában a férfiak és a hagyományos értékrend ellen hangolták.

A barátnőm tud és szeret is főzni, de amikor összeköltöztünk, akkor tűnt fel, hogy rendetlen, és hiába főz, addig hagyja ott utána a mosatlant, amíg büdös nem lesz. Amikor szóltam érte, akkor felszólított, hogy ha már ő főz munka mellett, mosogassak én, mert sem ideje, sem türelme, sem idegzete nincs. Én mondtam, hogy ideje van, mivel edzegetni, barinőkkel trécselni is van ideje, az alatt elmoshatná a fél konyhaszekrényt, erre jött, hogy kell a szabadidő, mert ő nem bírja. Erre mondtam, hogy érdekes, anyám még 3 gyerek mellett is bírta, ő meg elejtett erre egy olyat, hogy "nem mindenki akar háztartási csicska lenni", erre kapta a pofont. Az én Édesanyámat ne szidja senki.

Kicsit elméreteztem az ütést, megtántorodott, nagyon megijedtünk, zokogtunk. DE mindketten tanultunk az esetből! Ő azt, hogy soha többé nem szidhatja anyukámat, és tisztel engem is, visszaszereztem az elveszett tökeimet (mert ha ilyet megenged magának, akkor nekem már rég nem volt környéken a tököm), én pedig megtanultam, hogy ne legyek agresszív. Azóta bújós kiscica lett, sokkal jobban megvan a kapcsolatunkban a megfelelő férfi-nő dinamika, egészségesen működünk. Tehát adott esetben AKÁR még jól is ki lehet jönni az ilyesmiből, ha értelmesek a felek, és beismerik, hogy ők is hibáztak.


Ja, és végre leépítette a barátnőit eléggé, és ezt az esetet el sem mondja, mert tudja, hogy nem értenék meg, nem hagyja, hogy tovább mérgezzék.


2020. okt. 18. 01:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
99%

Mekkora idióták...

Az aggódó barátnőket, akik objektívan látták a kapcsolatot, és pont attól tartottak, ami történt.

Egyenként törnèm el a kezeteket, akik itt femináciznak.

Szégyenek vagytok.

2020. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
98%

36 mi az ami olyan káros a feminizmusban?

Gyakorlatilag a kérdező párja semmi mást nem szeretett volna, mint, hogy mivel ő is dolgozik (az ugyebár nem zavarja a konzervatív kérdező, pedig régen nem volt jellemző ugye?) a párja se csak a (megtalált) tökeit vakarássza. Nem volt ebben semmi több, mint az egyenlő munkavégzésre törekvés.

2020. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak az anyád, hanem már a barátnőd is házicsicska és egész életetekben egy nyomorúságos, sívár, szegény életetek lesz. Élsz majd egy elnyomott nő melletz, aki nem igazán szeret, csak fél lépni, mert terrorban tartod. A barátnőd pedig a megérdemelt poklában, ha veled marad.
2020. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
98%
Szégyenteljesen gondolkodsz a nőkről. Kikérem magamnak férfiként! Anyád megnevelhetett volna, te kis gyökér. Nálunk alap volt a családban, hogy csak tisztelettel beszélhetünk a nőkről.
2020. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
98%
Azért kérdezném azoktól akik itt feminaciznak hogy kik termeltek ki őket vajon? Az ilyen kis genetikai hulladékok mint a kérdező aki azt hiszi azért mert neki farka van a nőknek ki kell szolgálnia.
2020. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
98%
Régen rossz, ha te csak, akkor találhatod a tökeidet, ha egy pofonnal tudtad megnevelni az asszonyt. A gyerekeim apja épp főzz, de nála férfiasabb férfival nem találkoztam. Tiniként volt egy ilyen pasim, mint te. Szerencsére a múlté, ja és azóta se ért, miért hagyja ott mindenki. Neki, minden nő az élete szerelme, mindig csak egyszer hobázik és bánja, ja 20 éve folyamatosan. Te alfahím, nem attól leszel férfi, hogy mosogatás helyett pofon vágod a barátnőd, hanem, ha fel tud rád nézni és érzi, hogy melletted biztonságban, szeretve van. Te konkrétan terrorizálod, el.arod az embereket mellőle és egy zombit csinálsz belőle, mint apád anyádból. Kíványcsi lennék, anyád mennyire találta boldognak az életét.
2020. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
95%
Provokáló kamukérdés
2020. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
1%

"36 mi az ami olyan káros a feminizmusban?


Gyakorlatilag a kérdező párja semmi mást nem szeretett volna, mint, hogy mivel ő is dolgozik (az ugyebár nem zavarja a konzervatív kérdező, pedig régen nem volt jellemző ugye?) a párja se csak a (megtalált) tökeit vakarássza. Nem volt ebben semmi több, mint az egyenlő munkavégzésre törekvés."


Igen,ez valószínűleg így van.Nem is erre értettem,hogy káros a feminizmus.


Hadd idézzem ezt a választ:


"Egy egyedülálló barátnő könnyen szövegel bele más kapcsolatába, jellemző, hogy ha már nekik nincs, akkor másnak se legyen. Rendkívül aljas, szemét módon működik a legtöbb nő ilyen szempontból, a feminizmus mostani megjelenésével van mire fogni, hogy legyél te is szerencsétlen boldogtalan."


Nagyjából ez a probléma a feminizmussal.Általánosságban.

2020. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:

Arra a kérdésre, hogy mi a gond a feminizmussal, egy cikkel és egy cikk alatti nagyon jó kommenttel reagálnék, teljesen a témába is vág.


A komment:

"Szerintem rég ideje lenne már (társadalmi szinten is) leszögezni: igenis vannak olyan lelki/pszichológiai élethelyzetek, ahol a férfi a férfiasságát, a büszkeségét, az emberi tartását, a józan eszét – vagy mondhatnám úgy is: emberi egyenlőségét – csakis és kizárólag a nőnek adott pofonnal képes megőrizni/visszaszerezni. (Nem verésről: pofonról beszélek. Nem ugyanaz. Nagy különbség. Nem mindegy. Nagyon nem. Szerintem ha egy férfi szeret egy nőt, akkor pofonnál keményebb fizikai erőszakot nem alkalmaz ezekben az élethelyzetekben…)


És ezeket a helyzeteket igenis a nők szokták kiprovokálni – ösztönösen vagy tudatosan – pontosan arra számítva, hogy minden férfi tartja magát a “nőt soha nem ütünk meg” című alapszabályhoz. A nők úgy vannak vele, hogy ők bizony mondhatnak vagy megtehetnek bármit, függetlenül attól, hogy az a férfit hogyan érinti. És ha az, amit mondanak vagy tesznek, a férfit negatívan érinti, akkor az a férfi így járt, és nem tehet ellene semmit, mert megütni úgysem üthet… Fordított helyzetben ez “természetesen” nincs így: neked férfiként úgymond kutya kötelességed érzékenyen odafigyelni, nehogy véletlenül valami olyat mondjál vagy tegyél, ami a nőt negatívan érintheti…


A legszebb feminista gyöngyszem az, ahogy automatikusan ún. “bántalmazó kapcsolatnak” írják azt a párkapcsolatot, amelyikben az eredeti cikk szerint elcsattant az a bizonyos pofon. Holott simán lehet, hogy csávókám az elmúlt 20 évben úgy hajtott a melóban mint az állat, hogy az asszonynak és a gyereknek mindene meglegyen és tejben-vajban fürössze őket, és a hétköznapokban olyan szelíd, hogy a nyúl is taszigálja… Most életében először kiakadt a b..aszogatásra és a vita hevében adott egyetlenegy pofont…


Ez a feministák szemében elegendő indok lenne ahhoz, hogy egy életre tönkretegyék ezt a férfit, hogy a nőt azonnali válásra, a gyerekkel együtt végleges elköltözésre, a férfi anyagi és emberi tönkretételére biztassák… Zárójelben jegyzem meg: az Isztambuli Szerződés alapján egy ilyen helyzetbe került férfit az államhatalom eszközeit is felhasználva, automatikusan tönkre kell tenni…"


Maga a cikk: [link]


Azért lett kicsinálva a nő, mert megértést, empátiát, jóindulatot javasolt a nőnek, meg persze azt, hogy funkcionáljanak családként, engedjenek fel, menjenek ki a természetbe.

Ki kellene nyitni a szemeket.

2020. okt. 18. 13:00
 50/79 anonim ***** válasza:
98%
Még mindig nem érted, hogy miért probléma, ha az egyetlen válaszod egy pofon tud lenni és ettől érzed magad férfinak? Igen, ez a probléma, hogy egy kisebbségi komplexusokkal küzdő nyomi vagy, aki azzal kompenzálja ezt, hogy a barátnőjét elnyomja, terrorizálja.
2020. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!