Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kecsöpös tésztát adtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecsöpös tésztát adtam a pasimnak vacsorára. Ez tényleg ilyen nagy tragédia?

Figyelt kérdés
Kiakadt (nem azért dolgozom egész nap bla bla), épp hívta a kedves anyja, annak is elmondta mintha gyerek lenne. Az meg felhívott, hogy ha nem akarok főzni legalább rendelhetnék valami normálisat neki vagy megtanít főzni (tudok). Most tényleg ez ekkora hiba hogy le kell szedni a fejemet? Anyósom mi jogon szól bele?

2020. nov. 1. 18:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/187 anonim ***** válasza:
94%
Szóval otthon ülsz és még a sajtot is negzabalod.... :D csóró ember, legalább egy rántottát kapott volna... :(
2020. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/187 A kérdező kommentje:
Nem volt otthon pénzem, azért nem rendeltem. 27: nincs gyerekünk. Pakolászok, olvasok, sportolok, nyelvvizsgára készülök.
2020. nov. 1. 19:09
 33/187 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom hogy képzelik itt egyesek, hogy a pasi eltartja a makkegészséges csajt (nem írta, hogy beteg lenne!) és megállapodás van köztük, hogy a csaj viszi a háztartást, az meg összetosz neki 5 perc alatt egy ketchupos tésztát, amit jóérzésű ember a kutyájának nem adna, mert egy moslék.

De ha a pasinak nem tetszik, akkor főzzön magának! ...nők azért ne menjen már el az eszetek, mert ezzel hiteltelenítitek a normális nőket is!

2020. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/187 Kekcsi ***** válasza:
81%
A történetben teljesen lényegtelen, hogy ki melyik ételt tartja undorítónak vagy túl egyszerűnek. Amit te világégésnek tartasz, majd ő arra fogja mondani, hogy nem tragédia. Fontos, hogy amikor kiderül, hogy nem azonos az értékrendetek, mindketten megpróbáljátok komolyan venni a másikat, próbáld megtanulni és tudomásul venni, hogy a kecsöpös tészta számára sértés. Igen, azért mindenképpen szólj rá, hogy legközelebb anyukáját ne uszítsa rád.
2020. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/187 anonim ***** válasza:
96%
olvashatsz akkor a neten recepteket is
2020. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/187 anonim ***** válasza:
99%

19-es vagyok, most lattam csak, hogy haztartasbeli vagy. Nincsen ezzel semmi baj, ha nektek ez a felallas igy jo, akkor csinaljatok, de ne haragudj, azert jobban is megeroltethetned magad. Viszont igy ugy gondolom, hogy a fozesnek es a takaritasnak nagyon is bele kellene fernie. Nem ertem, nem unatkozol otthon?

Nem az etelt sajnalja toled, hanem te nem akartal kimenni vasarolni, pedig megtehetted volna. Nem ertelek.

2020. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/187 anonim ***** válasza:
97%
Szóval lfaszt nem csinálsz, eltart a pasid és ennyire nem tiszteled... hát bzeg én emancipunci vagyok, de ezen most kiakadtam. Tényleg sajnálom a pasit.
2020. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/187 anonim ***** válasza:
92%
Hát én az univernél dolgozom, mi gyártjuk a ketchupot, de ezt még nem probaltam. Na majd most
2020. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/187 Savlekotő ***** válasza:
99%

Mondtam neki ha nem tetszik kenj magadnak egy zsíros kenyeret.


Ha ilyen a kommunikáció köztetek tán külön kéne menni.

2020. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/187 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem gyereke nincs,főzni nem szeret házimunkát utálja ,dolgozni nem dolgozik.csak eltartatja magát.
2020. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!