Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/172 A kérdező kommentje:

Nyáron változo ha érzem hogy bepállok akkor megfürdök akár napjában is.


Sajnos bele trafáltatok pont az alsó dolgok miatt kezdődött ez az egész. Pedig mosom, elhihetetitek, törlöm a fenekemet, használok nedves kendőt is.

2021. febr. 17. 22:32
 22/172 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nem árt egy orvost felkeresni, lehet egészségügyi probléma áll a dolog hátterében.
2021. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/172 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi tünetem. Csak frissen szereti. Én meg nem szeretek állandóan ázni, türülközni stb. Hajat is 8-10 naponta mosom meg, arra is mondta hogy zsiros. Vicceskedve, de ezt mondta.
2021. febr. 17. 22:35
 24/172 anonim ***** válasza:
95%
Meg se merem kérdezni, mi a helyzet a fogmosással.
2021. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/172 anonim ***** válasza:
89%
Mindjárt felfordul a gyomrom tőled, kérdező.
2021. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/172 anonim ***** válasza:
83%
Hiába a magyarázkodás ez nagyfokú igénytelenség! Tisztálkodj naponta, moss hajat heti 2x, intim tusfürdővel tisztálkodj és nem fog a párod szólni hogy büdös vagy mint a dög. Ennyi.
2021. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/172 anonim ***** válasza:
86%
#24 Ha nincs fog, akkor nem tudja megmosni.🤷🏻‍♀️ Gondolom az ápolatlanság miatt már az összes kihullott.
2021. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/172 anonim ***** válasza:
63%
Biztos furi lesz amit irok. Van ugy ,hogy neha egy-egy testreszemet mosom meg, nem az egesz testem zuhanyoztatom le. Volt ugy napkozben varatlan randi a baratommal. Gyorsan a honaljam meg odalennt. Frissen, illatosan. Feleslegesnek erezten volna a hasamat, hatamat, labszaramat is vegigmosni. Amugy en olyan vagyok mint az azsiaiak . Alig van szor rajtam. A karomon semmi. A labamrol ( csak nyaron) olloval toben azt az ot szalat. Nem vagyunk egyformak. A testszag sem ennek a fuggvenye. Ismertem egy templomban dolgozo idosebb ferfit. Mindig kifogastalan tiszta, vasalt hofeher ing volt rajta. Egybe nezve is egy apolt ,kulturalt ferfi volt. Mindig megcsapott a testszaga ahanyszor elment mellettem. Ezt mindenkinek maganak kell tudnia.
2021. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/172 anonim ***** válasza:
87%

Én már akkor is furcsán néztem amikor az egyik kolléganőm mondta hogy ő csak reggel fürdik, este sosem. De hogy van aki 2 naponta. 😃

Hallottam már korábban, hogy külföldön nem fürdenek naponta, meg itt írták is, de igazából bele se gondoltam, hogy igaz lehet, azt hittem csak akikkel ők találkoztak azok esetleg.

Azt gondoltam a fürdés az olyan mindenkinek mint a fogmosás.

Én amúgy szeretek fürdeni, a hajam meg borzasztó zsirosodós. És nem azért mert sokszor mosom, mert kamasz korom óta ilyen, illetve a terhessegim alatt egyáltalán nem zsirosodott, de akkor is mostam.


Úristen szegény srác. :) baratkozz meg a tisztálkodással tőle függetlenül.

2021. febr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/172 anonim ***** válasza:
71%
Azert tulzasba sem kell esni. Sztori: Kollegium szeru helyen egyutt lakott 4 lany. Egymasra licitaltak, hogy ok mennyire tisztak. Reggel: zuhanyozni ke", aztan suli vagy gyakszi utan szinten. Delutan pl. randi elott szinten. Ha megjott meg este elott, hat mi sem termeszetesebb. Vegul este lefekves elott. Hiszen ok tisztak. Nehogy mar koszosak meg budosek legyenek! Fogyott boven a tusfurdo meg az egyre szarazabb borre egyre tobb testapolo kellett. Aztan mind a 4 lanynak meg kellett latogania a borgyogyasz szakrendelest. Tanulsag?
2021. febr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!