Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/172 anonim ***** válasza:
88%
Néha én érzem magam igénytelennek, amiért nem szeretek sminkelni... Aztán feljövök ide és ez kb már a harmadik bepállott pinájú kérdés. Nem akarom tudni, milyen lehet a fejetek, az arcbőrötök, ha a valagatokat sem mossátok naponta.
2021. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/172 anonim ***** válasza:
89%
30: tanulság? Növesszen mindenki agyat és ne szélsőségekben gondolkodjon. Napi egy seggmosásba senki sem halt még bele. Arcot pedig semmilyen esetben nem mosunk tusfürdővel vagy szappannal, ezt minden valamire való nő tudja. Nem mellesleg, lehet naponta többször zuhanyozni, ha az ember nem mossa át az egész testét tusfürdővel, csak a hónalját, lábát, nemiszervét. Mi, sportolók is megoldjuk valahogy, hogy ne a saját izzadtságunkban rohadjunk egész nap a reggeli edzés után.
2021. febr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/172 anonim ***** válasza:
93%

Idős nénik hetente járnak a kozmetikába, fodrászatba és ők már a 70-es 80-as éveiket tapossák, mégis veszik a fáradtságot és ápolják a külsejüket.

Akkor te fiatal nőként miért ennyire lusta és igénytelen?

2021. febr. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/172 anonim ***** válasza:
95%
Kepzeld el, mennyit undorodott, mire szolni mert. Valassz valami koszlottabb pasit, o nem zargat majd.
2021. febr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/172 anonim ***** válasza:
94%
Válassz olyan fickót, akinek a fitymafékjéről te is kanalazhatod a túrót, az való neked.
2021. febr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/172 anonim ***** válasza:
80%

Legalabb a nemiszerved, a feneked, a honodat, es a labfejed mosd meg naponta.

A nemiszerved csak vizzel, nem kell szappannal.

2021. febr. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/172 anonim ***** válasza:
94%
Ő fürdik egyébként minden nap? Vagy neked meg a pállott farkát kell bekapnod? 😅 Mert gondolom fordítva nem tetszene..
2021. febr. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/172 Ypszilon1980 ***** válasza:
95%

Persze nem büdös alap esetben az ember, ha nem fürdik naponta, de azt senki sem mondta, hogy mosakodni nem lehet, vagy wc után pl., de azért szex előtt illik.

A gond itt azzal van, hogy a párod szólt emiatt, akkor viszont már valamit érez rajtad, vedd észre magad és változtass.

2021. febr. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/172 anonim ***** válasza:
86%

24 éves nő vagyok, nem vagyok se igénytelen, se ápolatlan, de volt, hogy kimaradt az esti fürdés. Ez nyáron, melegben elképzelhetetlen, de télen, home office idején, mikor tényleg semmit nem csináltam, ki se mozdultam a házból, még éreztem magamom a szappan illatát, feleslegesnek éreztem fürdeni. Csak az intim részeket mostam meg, az viszont elhagyhatatlan. Plusz én nagy wc után is mindig megmosom a fenekem. Így volt már, hogy úgymond “kétnaponta” fürödtem, de ez 1-2 alkalom volt, nem rendszeres. Amit a kérdező mond, felettébb visszataszítónak hangzik, nem tudom hogy zajlik egy napod, de legalább az intim részeket mosd meg naponta!! Örülj neki hogy a barátod szólt, és nem egyből kidobott! Biztos szerethet a fiú! A hajadat meg tessék rendszeresebben mosni, gondolj bele mi mindent összeszed 1 nap alatt, hát akkor még 10 nap alatt..

A borotválkozást megértem, én se vagyok mindig olyan mint a meztelencsiga. Emberek vagyunk, nem műanyagbabák, ezt el kell fogadni. Ha viszont ez valakit zavar, akkor tartósabb megoldást kell választani mint a mindennapi borotválás, pl. gyanta, epilátor, esetleg tartós szörtelenítés.

2021. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/172 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan mondom, ha még 2-3 ilyen kérdésbe belefutok, és elkezdek gondolkodni, hogy talán jobb lenne nekem egy igényes meleg srác. :(
2021. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!