Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/172 anonim ***** válasza:
91%
Napi 1 zuhany este alap, reggel nem kell mert eluszol a vizdijban. De nemiszerveket illik minden este megmosni. Hajat naponta mosok pasikent, mert nekem extremen zsirosodik. Nyaron kopaszra letolom, letojom h sok nonek nem tetszik a kopasz, de praktikusabb.
2021. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/172 anonim ***** válasza:
100%
#41 a napi hajmosás se egészséges, ne csodálkozz ha extrémen zsírosodik!
2021. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/172 anonim ***** válasza:
6%
Bocsi, hogy nem a kerdesre valaszolok. Itt a gyk-n ha szex is jatszik a temaban, mindig a sz.pas, a bek.pas jon elo. En eltem kulfoldon. Ott ez nem ennyire kotelezo. Hallottam, hogy a magyar nok mindent megtesznek, extra gusztusuk van. Ez most komoly minden no bekapja? Nincs is olyan, hogy d.gni szeret de a szajaba nem? Vegulis nem az a no nemi szerve.
2021. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/172 anonim ***** válasza:
6%

43.-nak.


Az anal és az oral a tuti!

Ki akarja csőbe húzatni magát, hogy "VÉLETLENÜL" teherbe essen a csaj?

2021. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/172 A kérdező kommentje:
MOSOM a fogamat. Nálunk otthon senki nem fürdött minden nap. És SOHA nem éreztem senkit büdösnek. Én úgy ki vagyok készülve munka után otthon hogy semmi de semmi kedvem nincs még pöcsörészni a fürdéssel, törölközéssel, krémezéssel! De ez nem jelenti hogy bűzelnék. Túlzásba van víve a hiénia a sok reklám miatt!
2021. febr. 18. 08:30
 46/172 anonim ***** válasza:
94%

Nem, te viszed túlzásba ezt a fürdés témát.

Lezuhanyozni, stb mindennel együtt maximum 10 perc. Nehogy már megterhelő legyen.

2021. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/172 anonim ***** válasza:
93%
Te írtad ki a kérdést hogy a pasid beszólt. Mi csak leírtuk a véleményünk. Kifogásokat keresel, de zuhanyozni, azt neeeemm mert te fáradt vagy. Magadra vess ha a pasid kidob!
2021. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/172 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj kérdező, de igen, te IGÉNYTELEN vagy!
2021. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/172 anonim ***** válasza:
93%

Ja és nem hiénia, hanem higiénia.

Szívesen!

2021. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/172 anonim ***** válasza:
91%
Pfujjj.
2021. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!