Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről? Kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Kínos pénzkérdés.

Figyelt kérdés
A párom nagyon jó anyagi körülmények között él, én az ő cégénél dolgozom.Nekem átlagkeresetem van, neki sokkal több(kb 8x annyi).Együtt is lakunk, az ő lakásában(ami a sajátja).Eddig sosem kértem tőle pénzt.Albérletet, rezsit, stb nem kell fizetnem(szerintem ez evidens), a saját dolgaimat magamnak fizettem(ruha, cigi, telefonszámla, gyógyszerek stb.) és sokszor volt, hogy bevásároltam a hűtőbe.Most úgy alakult, hogy néhány hónapig nem dolgozunk, én nem tettem félre pénzt az elmúlt hnapok alatt.Amióta nem dolgozom, ő vett nekem egy-két dolgot, de csakis olyat, amire tényleg szükségem volt.Tehát nincs lehúzás-szindróma.Tegnap kijelentette, hogy, rendben, ez alkalommal még ok, de szeretné, hogy a jövőben önellátó legyek, magyarul tegyek félre pénzt a téli hónapokra, mert az nekem is jobb, ha nem tőle kell kérnem.Bár ő azt állítja, hogy ezt csak az én érdekemben mondta, iszonyatosan rosszulesett és nagyon megalázó volt az egész szitu.Egyáltalán nem arról van szó, hogy le akarom húzni, vagy ilyesmi, de szerintem nagyon gáz, hogy ezt mondta, annál is inkább, mivel megteheti, hogy eltartson egy pár hónapot, és nincsenek is nagy igényeim- tehát nem kell állandóan vásárolni, ilyesmi, csakis akkor kértem tőle valamit, ha tényleg kellett.Ti mit gondoltok erről???
2011. nov. 23. 13:15
 131/147 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy az ő kasszájából éltem?a ruháimat magamnak vettem, az összes személyes dolgomat magamnak vettem, a telefonomat magamnak töltöttem, az ennivalóba én is ugyanúgy beleadtam, akkor miért mondod, h az ő kasszájából éltem?
2011. nov. 24. 14:40
 132/147 A kérdező kommentje:
százezerszer leírtam, h ő nekem semmit nem fizetett soha, a rezsi meg arról szól, hogy napi egyszeri lezuhanyzás, mikor ideköltöztem, már jó idő volt, tehát nem kellett fűteni sem, és naponta minimum 12 órát dolgoztam, minden nap.Tehát nem voltam otthon, és nem fogyasztottam áramot és netet.
2011. nov. 24. 14:43
 133/147 A kérdező kommentje:
A lakás pedig a sajátja, tehát azért sem fizet.Egy szó mint száz, eddig egy centjébe se kerültem, most lenne arról szó, hogy néha adnia kéne, ha kell vmire.Nem ékszerekre, vagy fölösleges cuccokra, hanem olyan dolgokra, ami a mindennapi megélhetéshez kellenek.Ha neki ez teher, méghozzá úgy, hogy megtehetné, és semmi baja nem származna belőle, akkor ez az ő szegénysági bizonyítványa.
2011. nov. 24. 14:52
 134/147 anonim ***** válasza:

mikor ideköltöztem, már jó idő volt, tehát nem kellett fűteni sem


hm érdekes

2011. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/147 anonim ***** válasza:
85%
A közös kassza számomra is azt jelenti, hogy MINDKETTEN betesszük, amink van, de ebben az esetben nincs joga egyikünknek sem arra, hogy elverje a közös pénzt. Rosszul is lennék, ha a közös számláról szeretnék pl. fizetni a boltban, de nem tudnék, mert pl. a férjem lovagiaskodott a haverjával és neki adta a pénzt. Te a TE pénzed adtad a barátnődnek. És most sem közös kasszát akarsz, hanem rajta élősködni, a te pénzed pedig saját bejáratú zsebpénzként kezelni, amihez neki semmi köze, de te rátennéd a kezed az övére.
2011. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/147 anonim ***** válasza:
semmi gáz nincs abban, hogy kisegítetted a barátnődet, ha kirakták volna a lakásából emiatt, a gáz az, hogy ezt nem mered elmondani a párodnak, akivel elvileg nem kellene titkolóznotok + ha úgy akarsz viselkedni, mintha közös kasszán élnétek, akkor pláne joga van tudni. miért nem mondod el? szerinted haragudna?
2011. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/147 anonim ***** válasza:
50%
Hát érdekes kapcsolat....
2011. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/147 anonim ***** válasza:
82%
A párod nagyon jó anyagi körülmények között él,és nagyszerüen vissza is tud vele élni.Hogy nem adtál a rezsibe,az természetes,mivel ő 8szor annyit keres mint te./Amúgy csak hogy tudd és a férfiak is olvassák ezt remélem:aki szeret az a tenyerén hordoz!Ébredj föl!Nem a te érdekedben mondta ,hanem félti a pénzét!Én már gyerekkoromban tudtam hogy nekem gazdag férfi, barát nem fog kelleni.Neked is így kellene gondolkoznod,te mellette mindig egy senki leszel.Sajnos ez így van,lehet hogy fáj,de ez az igazság.Ha találnál egy egyszerű embert aki nem szegény de nem is gazdag,akkor még boldog is lehetnél.Mert biztos lehetsz benne hogy többre becsülne mint a mostani párod.
2011. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/147 A kérdező kommentje:
igazad van.én is pont így látom.Ez volt az első pasi, akinek volt pénze, de az utolsó is.Most itthon vagyok, és arra nem képes, h felhívjon(állítólag spórol a telefpnszámlával), tehát egyértelmű a szitu.
2011. dec. 7. 11:22
 140/147 anonim ***** válasza:
Ezek szerint el fogod hagyni?
2011. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!