Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon izgat, ha a bnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, ha a bnőmet láthatom más pasival, vagy a tudtommal félrelép, és utána beszámol, . Persze közben én hűséges vagyok. Lányok Ti belemennétek egy ilyen egyoldalúan nyitott kapcsolatba? Párok van akiknél ez a felállás működik?

Figyelt kérdés
30 éves férfias sportos férfi vagyok,de a fent említett perverzióm egész tini korom óta megvan..szexuálisan van bennem némi sub (alárendelt) hajlam,és a megalázottság ezen formája pörget igazán..igen az is ha utána le/ki kell nyalnom a másik férfi nedveit..nem vagyok bi az alázás érzése miatt izgat..a "beteg ,perverz ,állat vagy" jellegű válaszokat csak azért nem várom,mert nem sok új infót hordoznak számomra,,erre magam is rájöttem több mint 10 éve:))

2012. márc. 25. 03:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/153 A kérdező kommentje:
tudom..:) alapvetően ilyen dominát keresek.....:)...a kapcsolat csak egyoldalúan kell hogy nyitott legyen ,mert én nem akarok félrelépni..az izgat ha a párom megteszi,de Nekem hűségesnek kell lennem,akár erényövet is viselve :)...tapasztalatból mondom,hogy ezek a vágyak megférnek egy hosszútávú ,érzelmekkel bíró komoly kapcsolattal...csak még nem találtam meg az ideális társat akivel megállapodhatnék,és közben játszanánk a perverz,alázós játékainkat...:)
2012. márc. 25. 21:48
 22/153 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jobban jársz ha olyan lányt keresel aki szimplán domina büntet rendesen ahogy kell, el is fenekel alaposan ha rossz fiú voltál, de nem kavar össze mással. Elhiszem hogy ez téged nem zavar, meg izgat de ha belegondolsz, hogy egy olyan nő, aki lazán félre!kr meg belemegy ilyen dolgokba sanszos hogy nem egy ideális anya. nem? Persze lehet hogy tök normális de sanszos hogy nem. Viszont ha csak domináskodtok ketten, akkor lehet még tök jó. Gondolj a leendő gyerekekre is. :)


Nem tudsz meglenni a megcsalásos rész nélkül, "szimpla verésekkel?" :)

2012. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/153 anonim ***** válasza:
83%
Meg szimplán domina nőt ahogy fogalmaztam még találhatsz is sokkal sokkal könnyebben sőt ...
2012. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/153 A kérdező kommentje:
nem a verés,és a fájdalom pörget,persze bejön egy bizonyos fokig,de inkább sub vagyok mint mazo...az alázást ,alárendeltséget szeretem nem igazán a fájdalmat...persze alázni is lehet többféle képen nem feltétlen félrelépéssel,csak talán ez a legalázóbb... :)
2012. márc. 25. 23:10
 25/153 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagy egyedül ezzel.


Én is ilyen vagyok.

Mondjuk én sosem vágytam rá hogy más pasi nedveit lenyaljam. Ez már nekem túl sok. Az engem is izgat, hogy a párom mással szeretkezik előttem és nekem még fel sem állhat, mert nem veszi le az erényövet rólam.

Vagy az ha teljesen nőnek öltöztet és miközben őt dugják ő engem dug felcsatolhatóval.

Én egyáltalán nem vonzódom férfiakhoz. Nem is tudnám elviselni hogy férfivel legyek.


A gond az hogy nekem az nagyon fontos hogy a páromnak csak én kelljek. Biztosítson róla, hogy én vagyok a legfontosabb, és ezek csak alkalmi játékok. Ez nagyon nehéz.

2012. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/153 A kérdező kommentje:
persze ,Nekem is az érzelmi stabilitás a legfontosabb...mindennél jobban vágyok szeretni és szeretve lenni..az alázás számomra egy izgalmas játék,ami ugyanúgy hozzátartozik egy ideális kapcsolathoz,mint az ,hogy egy-egy ilyen játék után mosolyogva meghitten összebújni...fontos továbbá,hogy a Nő ne csak élénk fantáziával,perverzitással,uralkodó hajlammal,de humorral és érzelmekkel is rendelkezzen...ez számára is egy élvezetes játék legyen amiben kiélheti szabadon a vágyait és teljesen Önmaga tud lenni...
2012. márc. 26. 10:29
 27/153 anonim ***** válasza:
68%
Ez így tök oké de szerintem próbáld mellőzni a megcsalás részét.. Úgy nagyobb esélyed van normális nőt találni hidd el nekem, másképp működnek mint mi.. Rendes, komoly anyának és feleségnek való normális csajt nem találsz aki olyan mint amit leírtál. Mondj le a megcsalásos részről, és egészséges boldog párkapcsolatod lesz, amelyben nyugodtan játszatjátok a perverz alázós játékaitokat ;)
2012. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/153 A kérdező kommentje:

Természetesen,ha találkoznék egy számomra magával ragadó ,jó fej,domináns perverz lánnyal akivel kölcsönösen megvan a szikra,akkor nem lenne kizáró ok,hogy nem szeretne félre lépni,vagy más férfival lefeküdni,,,,

,,de persze ha olyan esetleg Nálam 8-10 idősebb Nővel találkoznék akivel szintén megvan a szikra és a vonzalom,ráadásul tetszenek neki a cuckold ,megcsalós játékok annak is örülnék...

Az a kapcsolatom is ahol közel 3 évig működött ezen játék,egy nálam 6 évvel idősebb Nővel volt...

...tehát nyitottan várok,és biztos vagyok benne,hogy majd jön az igazi,addig meg elvagyok alkalmi,laza kapcsolatokkal,akik nem is feltétlen tudják ezen vágyaimat...

2012. márc. 26. 13:34
 29/153 anonim ***** válasza:
96%
Én belemennék! Mi bajom lehetne? Nézni is akarod, vagy elég, ha beszámolok róla?
2012. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/153 A kérdező kommentje:
Mindkét megoldás izgat:)...Te lennél a Főnök ,Te döntöd el,de néha szívesen jelen lennék közben,akár csak nézőként akár orálisan kényeztetve közben,ahogy Neked épp kedved van:)
2012. márc. 26. 15:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!