Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze költöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költöztem a párommal, az ő házába. Az emeleten van egy szoba amihez állitása szerint nincs kulcsa. Nem hiszek neki. Ti hinnétek?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk össze, a házba 4 szoba van 3 fent amiböl az utlsó mindig zárva van. Azt mondja, hogy már rég nincs meg a kulcs és amugyis üres. Egyszer láttam hogy a redönyt meg mozgattát, de azt mondta képzelödök.

A barátnömmel megbeszéltük feltörjük a zárat, de hamarabb haza jött, nem sikerült, lebuktunk, összevesztünk, haza mentem a szüleimhez. Ő azt mondja nem hiszek neki és ugy gondolom titkol valamit.Aztán kibékültünk mert megigérte hogy hív egy lakatost és megmutattja hogy üres a szoba. Persze csak igéret volt, azóta se történt semmi. Velem van a baj? Hagynom kellene?


2012. máj. 24. 12:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/130 anonim ***** válasza:
85%

Túl sok Grimm meséket meg horrort néztél.

Hülye vagy te?

1: Az ő háza.

2: Ha nincs kulcsa, nincs kulcsa- ha van, van.

3: Vagy tényleg nem tud bemenni és le is szarja vagy nem akar téged körbevezetni. Nem hiszem, hogy bármi rejtegetnivalója lenne és ezért nem enged fel.

Komolyan annyira rohadt fontos neked az a szoba, hogy tönkretedd érte a kapcsolatod? Csak mert én a pasi helyében besokallnék, hogy állandóan ez a téma és feltöretsz egy ajtót a házamban mert kíváncsi vagy..

Ha meg attól fosol, hogy van bent valami.. Emlékszel a Kékszakáll féle Grimm mesére?! Mi volt a tanulsága? Ha azt mondják, minden a tiéd csak az nem, richtig az kell. Kékszakáll szólt a lánynak, adott egy kulcsot amelyik mindegyik szobát nyitotta és a nő letojva a férje intelmét bement a szobába.. A volt feleségek képei lógtak a falon és vért könnyeztek. Szóval a tanulság: a kíváncsiságod könnyen tönkre vághat egy jól működő kapcsolatot.

2012. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/130 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hullákat rejteget. És még az is lehet hogy üres /bár ezt kétlem de van rá esély/.
2012. máj. 24. 12:59
 13/130 anonim ***** válasza:
91%
Én sem nyugodnék bele szerintem minnél hamarabb nyissátok ki azt az ajtót aztán tessék leirni mi volt oda bennt :D
2012. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/130 anonim ***** válasza:
18%

Asszony a k*rva életbe, megpofáztam hogy az a szoba üres most nem tudom mit kell ezt így felfújni?

De ha már feljössz kérdezősködni legalább ne a szerelem és sex rovatba írd a hülyeséget. Gyere itt van a kulcs a szobámban az éjjeli szekrényen nyisd ki és nézd mi van benn.

2012. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/130 anonim ***** válasza:
93%

B.zd, amennyi Gyilkos elméket néztem, és - amennyiben ez a kérdés nem fake - ez kva para. :D

De komolyan, ez úgy baromság ahogy, ki a búbánat tartana lezárva egy "üres" szobát, csak úgy. Én nem hallottam még olyan háztartásról, ahol kényelmesen elfértek volna, mindig kellett volna egy plusz szoba, ahova berakhatják a motyóikat, és tuti ők maguk törték volna fel a zárat és használják ki az üres szobát.

Én lehet a zárral sem sz.rakodnék, fognám és betörném az ajtót. Ha tényleg üres, majd elnézést kérek, hogy kifizetem a javítást.

De lehet hogyha mégsem üres, akkor durvább dolgokat találnál. Tiszta para. :D

Egyébként fordított helyzetben sem látom okát. Ha a barátomat nem hagyná nyugodni a gondolat, akkor simán odaengedem, hogy tessék akkor nézd meg. Főleg ha tényleg nincs ott semmi.

Vagy menekülj, vagy sok keménylegény cimborával - biztos ami biztos alapon felkészülve - törd be az ajtót.

2012. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/130 anonim ***** válasza:
66%

Valószínű üres a szoba-Az anyukája miért hazudna neked??? A redőny felhúzására meg több magyarázat is van.

1. tényleg képzelődtél

2. anyukájának van kulcsa a szobához és amikor kitakarított, ki is szellőztetett. Ehhez pedig a redőnyt is fel kell húzni

3. elnéztél egy ablakot. Lehet felhúztak egy redőnyt, de egy ablakkal arrébb és összekeverted.

Amúgy meg mitől lenne jobb, hogyha bemennél abba a szobába?

Ez egy kicsit hasonlít a Dorian Grey című filmhez. (Ahol a pasinak a lelke a festményben volt, ami meg el volt zárva a padláson...) :)))

2012. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/130 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy van valami bizarr gyujtemenye... elvetelt magzatok, koros emberi szervek, agyak... tudod, olyan nagy "befottes uvegben", formadelhidben...
2012. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/130 anonim ***** válasza:
100%
Oh, én is hozzámennék a kékszakállú herceghez.
2012. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/130 anonim ***** válasza:
91%

Hát nekem volt egy rokonom, aki két nőt is elvett feleségül, mindkettőnek csinált gyereket, és mindkét nő úgy ismerte meg, hogy a pasas egy félisten: isteni volt az ágyban, gavallér és udvarias volt, kulturált viselkedés jellemezte bármiben, egyszerűen ellenállhatatlan volt.

Akkor kezdődtek mindenhol a bajok, amikor a nőket elvette feleségül és a gyerekkel kvázi magához is láncolta őket. Nagyjából a terhesség idején nyílt ki a nők szeme, hogy miféle beteg emberhez mentek hozzá. És azt sem tudták, hogy a háttérben milyen második, bolond életet el.

Én biztos nem vállalnék közösséget olyan emberrel, aki valamit baromira titkol.

2012. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/130 anonim ***** válasza:
100%

Nos sajnálom hogy ezt kell mondanom:S

Szerintem egyértelmű! Nekromanciát folytat. Magyarul az élőholtakat támasztja fel és éli ki velük szexuális vágyait. Menekülj el sürgősen mer ha elfogynak a csontok amiket használ újabb csontokra lesz szüksége.

2012. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!