Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod, akivel együtt élsz, nem tudná elviselni a háziállatodat?

Figyelt kérdés
Mindig jön a kifogásaival, hogy szőrös, büdös, holott nagyon sokat takarítok, erőmön felül, hogy a párom minél kevesebb hátrányt szenvedjen abból, hogy nekem macskám van.
2012. máj. 30. 09:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok, mert csak kapkodom a fejem a káosz láttán. Elolvastam a válaszokat, nagyon szépen köszönöm mindenkinek, levonom belőlük a megfelelő következtetést. Mindegyik hasznos volt számomra.
2012. máj. 31. 13:52
 112/116 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy nagyon szép reakció volt, kedves kérdező! Sok sikert kívánok neked viszonzásképpen az életben!
2012. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/116 anonim ***** válasza:
88%

Végigolvastam az összes hozzászólást. Hát nem semmi vita, ami itt kialakult.


Én csak egy következtetésre jutottam, ahogy fogytak az oldalak:


Egyre jobban szeretem az állatokat az embereknél. Bocs.

2012. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/116 anonim ***** válasza:
66%
Na mi lett, kérdező?
2012. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/116 anonim ***** válasza:
100%

semmit. nem lett volna es nem lenne a parom.

Hogy tudsz egyutt lenni egy ilyen szemetladaval?

2015. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/116 anonim ***** válasza:

utolso vagyok.

en ennel sokkal kevesebbert zavartam el "parjeloltet".

az illeto kozolte hogy eddig en ugyan nem jartam fitness terembe de ezentul egyutt fogunk. mondtam hogy velem ugyan nem mert en nem jarok utalom az ilyesmit.

a "parjelolt : bedurcizott hogy valasszak o vagy a "lustasag".

ugy vagtam ki hogy laba se erte a foldet. cask habogott hogy dehat o jot akart stb. kosz, nem kertem belole.

egyebkent ahogy elnezem a topic eleg regi gondolom azota (remelhetoleg ) kirugtad a "parodat".

2015. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!