Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod, akivel együtt élsz, nem tudná elviselni a háziállatodat?

Figyelt kérdés
Mindig jön a kifogásaival, hogy szőrös, büdös, holott nagyon sokat takarítok, erőmön felül, hogy a párom minél kevesebb hátrányt szenvedjen abból, hogy nekem macskám van.
2012. máj. 30. 09:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 anonim ***** válasza:
100%

Ha a macska hamarabb volt a ház lakója, akkor a pasinak el kell fogadni, hogy macskád van.

Ha szereted a cicát, állj ki mellette! Egy frissen jött pasi, ne diktáljon...

2012. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/116 anonim ***** válasza:
96%

Én meg azon csodálkozom, hogy egyesek képesek a háziállatuktól megválni, akiket évekig gondoztak és szerettek. Talán jobban is jár egy ilyen állat, ha olyan helyre kerül, ahol valóban szeretik. Egy macska, kutya nem egy használati tárgy, amit eldobunk, ha nincs rá szükségünk, hanem egy érző lény, aki megbízott bennünk!

Én elgondolkoznék azon, hogy valóban az a férfi-e számomra a megfelelő partner, aki képes választás elé állítani.

Ha tudta, hogy milyen állataim vannak, akkor ne hogy már ő döntse el, hogy megtartom-e. amiket évekig neveltem.


Mondjuk mit csodálkozok ezen, amikor sokan a gyerekükről is képesek lemondani egy új fa*ért.

Felelősségtudat!Sokan nem tudják mit jelent ez!

2012. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/116 anonim ***** válasza:
97%

Természetesen az állatot választanám. Vagy elviseli, hogy hozzám tartozik, az életem része, vagy ne húzzuk egymás idejét.


Ha most nem viseli el a macskádat, mi lesz ha gyereketek lesz? Büdös a pelenka, büfizik a gyerek stb.

2012. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/116 anonim ***** válasza:
12%

ma 10:47


Nem volt nekem kötelező hozzá költözni és is mondhattam volna, hogy inkább az állatott választom ő helyette mint ahogy itt is írták, de nekem fontosabb a párom.



Amúgy meg semmilyen állat nemvaló házba.

2012. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/116 anonim ***** válasza:
8%

Jó azért egy macskát ne hasonlítsunk már egy gyermekhez.

A gyermek vért szerint hozzám tartozik, én vagyok az apja, stb...a macska a gyerekhez képest meg egy "szükséges rossz", amit el kell viseljek, ha a barátnőm megőrül és akar egyet.

2012. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/116 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, ezt a demagóg dumát meg hagyjuk már, hogy állat nem való házba! Rengetegen élnek panelben/kert nélküli lakásban. Nekik nincs joguk ahhoz, hogy egy kisállatot tartsanak, aki megszépíti az életüket? Különben is van olyan állat, amelyik a kinti tartásra alkalmatlan. Nekünk németjuhász kutyánk vlt, naponta 4szer volt sétáltatva, elhiheted hogy többet mozgott, mint a legtöbb kertben élő kutya. Igen, a cicáimnál sokat gondolkodtam, hogy jó-e nekik a lakásban, de semmi bajuk nincsen, sőt, eleve csak úgy fogadhattam őket örökbe, hogy nem tarthatom őket kertben. Úgyhogy tényleg hagyjuk már ezt az állat nem való lakásba dolgot... örüljél magadnak, hogy megadatott a kertes ház, nem mindenki olyan szerencsés.
2012. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/116 anonim ***** válasza:
12%

kérdező, ha lesz gyereked és allergiás lesz a macskaszőre akkor kit fogsz választani?

Mivel a macska volt ott előbb ezért a gyerek fog repülni.

2012. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/116 anonim ***** válasza:
97%
Az allergia más tészta, ne legyél primitív :) a kérdező párja nem allergiás, hanem csak szimplán rühelli a macskákat. Ne hasonlítsuk egymáshoz a két esetet.
2012. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/116 anonim ***** válasza:
100%

Pistus11!

Te beszélsz, hogy ne hasonlítsuk össze az állatot a gyerekkel, mikor pár oldallal korábban ezt írtad:


"Én nagyon szeretem az állatokat, de akármit csinálsz, az alom büdös, amit nagyon nem bírok. Nyáron pedig csomókban hullik a szőre. Úgy vagyok ezzel is, mint a zsiráffal meg a gyerekkel. Nagyon aranyos, szeretem őket, de otthonra nem kéne."

2012. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/116 anonim ***** válasza:
12%

Nekem nem kéne gyerek se az tuti XD

De ha már megvan, akkor nem paterolom el olyan ok miatt, amiért egy macskát XD

2012. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!