Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod, akivel együtt élsz, nem tudná elviselni a háziállatodat?

Figyelt kérdés
Mindig jön a kifogásaival, hogy szőrös, büdös, holott nagyon sokat takarítok, erőmön felül, hogy a párom minél kevesebb hátrányt szenvedjen abból, hogy nekem macskám van.
2012. máj. 30. 09:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 anonim ***** válasza:
43%

De többet lehet nem is írok ide, mert felesleges:) Nekem ez a véleményem, másnak meg az, nem kötelező nekem mindenkivel jóban lennem:D

Másnak alap, hogy a kutyája vele alszik, én viszont ezt nem tudnám elviselni. Ennyi, kész:) Remélem senki sem tart állatkínzó szadista mocsoknak ezért:)

2012. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/116 anonim ***** válasza:
100%
Én nem panelben élek, de van 5 cicám. Mind az 5 akkor alszik bent a lakásban és ott, ahol akar. Ebédkor ott csücsülnek az asztaltól fél méterre székeken, mert tudják, hogy hami van és kapnak ők is a kis tányérkájukra. A szőrbe sem én sem a párom nem halunk bele, mivel elég korán megtanultuk, hogy az állatoknak hullik a szőre. Az alom tényleg büdös az tény, de el lehet viselni, ha olyan helyen van. A pasi repülne egyértelműen, hogyha a saját házamban bele merne ebbe szólni, vagy bántaná a macskáimat. Vonatkozik ez a kutyáinkra és a csincsilláinkra egyaránt, akik szintén a házban alszanak, esznek, úgy járnak kelnek ahogy akarnak, szobába is jöhetnek. (csincsilláknál ez evidens is) Ha együtt költöznénk valahova, amiben már az ő pénze is benne van, akkor természetesen megbeszélném és úgy döntenék. De amíg ő jön később, úgy vagy tetszik neki vagy takarodik. Szerencsére állatszerető párjaim voltak eddig/van most is.
2012. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/116 anonim ***** válasza:
2%

nem olvastam a válaszokat mert nagyon sok


Nekem kutyán volt, de összeköltözéskor megváltam tőle, a páromnak van háza hozzáköltöztem és mivel itt már volt két nagy kutya, így az enyémnek nem lett volna hely, meg elég neveletlen kutya így a párom nem engedte, hogy idehozzam, én nem akadtam ki ezen hanem kerestem neki egy tökéletes helyet ahol szeretik és nagyon nagy udvar áll rendelkezésére futkározni.

Én a páromat választotta, a kutya pedig egy szerető kedves családhoz került.

2012. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/116 anonim ***** válasza:
97%
Ezek csak kifogasok reszerol, mert nekem is van macskam, es mindig rendesen kitakaritok utana. Es NINCS semmifele buz.
2012. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 anonim ***** válasza:
96%

ma 09:49 egyetértek.

Sose dobnám ki az állatomat,senki kedvéért.

Nekem törpenyuszim van.A barátom is szereti az állatokat, annyira mondjuk nem mint én.Viszont volt már olyan,hogy segített a takarításban úgy,hogy nem kértem meg rá,mondtam is neki,hogy hagyja csak megcsinálom.Még külön élünk,de ha összeköltöznénk egyértelmű lenne,hogy a nyuszim nélkül nem mennék.Nem hiszem,hogy kijönnék olyannal aki olyan választásra kényszeríteni,hogy vagy ő,vagy a nyuszi.

2012. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/116 anonim ***** válasza:
96%
Valamokka - nem csak az a 2 véglet létezik, amit te gondolsz. Én például egyáltalán nem tartom magam macskab.zinak, mint ahogy már mondtam, és nem is engedek nekik mindent, nem körülöttük forog a világ. Ettől függetlenül ténylegesen inkább a cicáimat választanám, mint egy férfit, aki azt akarná, hogy mondjak le róluk. Örvendetes, hogy van neked is cicád, de azért a kinti/kijárós cicák nem olyanok, mint a lakásban tartottak (ugyanez kutyánál is), egyértelműen nem kerül a gazdához olyan közel, mintha egy fedél alatt élnének hosszú éveken át. Értem, amit mondasz, igen, vannak végletek, van, aki a saját tányérjából hagyja enni a macskát, őtőlük függ minden, azt csinálnak, amit akarnak. Igen, ez beteges. De a kérdező nagyon nem ebbe a kategóriába tartozik, ahogyan a válaszolók zöme sem, annak ellenére, hogy az állatukat választanák adott esetben.
2012. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/116 anonim ***** válasza:
92%
10:40 -még jó, hogy a párodat választottad és nem problémáztál, mikor te mentél hozzá :D fordított esetben mit csináltál volna? Ha ő költözött volna hozzád és azt mondta volna, hogy nem akar a kutyáddal élni és vidd el?
2012. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/116 anonim ***** válasza:
100%

Nem korrekt amit a párod csinál. Ha belement abba, hogy 1 macska lehet és az nem mászik fel sehova, konyhába be nem teszi a lábát, akkor te tartsd be, hogy a macskád valóban nem mászik fel/be, stb. És ha ennek ellenére is nyafog a párod, akkor nincs mit tenni.

Ha neked fontosabb a párod és a kedvéért lemondanál a macskáról, akkor tedd azt. De ahogy írod, nem ebben egyeztetek meg... Bár én utálom a macskákat, mégis a helyedben azt mondanám, hogy több macska nem lesz, de amíg ez él, azt bírja ki, mert ettől nem fogsz megválni ennyi idő után.


Tudta, hogy macskád van, ha ez zavarta, mért költözött össze veled?! Fogadjon el így! Ez olyan, mint mintha Béla összejönne szemüveges Pannival, mert tetszik neki, aztán 3 év múlva benyögné, hogy ő nem szereti a szemüveges lányokat. Szóval nonszensz! Az elején kell ilyeneket tisztázni... Az idő nem old meg mindent...

2012. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/116 anonim ***** válasza:
88%

"Érdekes és elgondolkodtató, hogy hány ember helyezi előbbre az állatokat az embertársainál... Szomorú."


Szerintem egyáltalán nem szomorú. Egy állat még sosem csapott be, nem akart kisemmizni, nem terjesztett alaptalan pletykákat, nem akart tönkretenni, stb. De számtalan ember ezeket bizony gondolkodás nélkül megteszi. Na, az ilyen embereknél én bármikor előrébb helyezek bármilyen állatot.

Ha ez szerinted szomorú akkor neked nagyon nagy szerencséd volt, hogy nem találkoztál még ilyen emberekkel.

2012. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 anonim ***** válasza:
63%

Jó, nektek ez a véleményetek, nekem meg az, hogy nem normális élből közölni, hogy kidobom a párom, mert az állat fontosabb... De ti tudjátok, mindenkinek a saját élete, úgy éli, ahogy akarja. Én tényleg nem beleszólni akarok, csak csodálkozom.


Amúgy nekem is van macskám. Kinn az udvarom. Nagyon édes, imádom. 14 éves. Mikor hazaérek, kb. fél percre bejön velem a házba, amíg az első ajtótól hátul lemegyünk a garázsba, ahol enni kap. Télen az éjszakákat a garázsban töltheti. Övé a kert, kivéve a kerti bútor, mert annak a közelébe sem mehet - ott ugyanis ülni és enni szoktunk.

Tudja a szabályokat, de mi is tudjuk: békén van hagyva, éli az életét. Kap persze enni, de nem piszkáljuk folyamatosan. Ha akar, eljárkál.

Teljesen boldog, egészséges macska, és nem hiszem, hogy ha benn heverészne egész nap, akkor jobb lenne bárkinek is. (Neki sem!!!)

2012. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!