Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod, akivel együtt élsz, nem tudná elviselni a háziállatodat?

Figyelt kérdés
Mindig jön a kifogásaival, hogy szőrös, büdös, holott nagyon sokat takarítok, erőmön felül, hogy a párom minél kevesebb hátrányt szenvedjen abból, hogy nekem macskám van.
2012. máj. 30. 09:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 anonim ***** válasza:
97%
Az az állat több mint 10 éve a társa. Jön egy illető, akinek semmit sem ártott az az állat, maximum annyit, hogy szőrös. Egyetlen mentsége az volna, ha allergiás lenne rá, vagy ha félne/undorodna a macskáktól (ha már a pókos példánál tartunk...). Igen, egy ilyen emberrel szemben én is a kisállatomat választanám :) És hadd ne ecseteljem azt, hogy hány ember alábbvaló, mint egy állat. Szerintem nem meglepő, ha valaki többre tart egy állatot.
2012. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/116 anonim ***** válasza:
89%
Én sem tartom helyesnek a macskát a házban! De a párodnak kell alkalmazkodni hisz a macska volt előbb.A többi már a te döntésed!!
2012. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/116 anonim ***** válasza:
95%
És már ne haragudjatok, de ha volna/lett volna valaha is háziállatotok, nem beszélnétek ekkora hülyeségeket, mint hogy vele nem lehet programot szervezni stb. Nem mondod?! Ha volna egy kisgyereked, róla is lemondanál, ha az új palid nem bírná a gyerekbőgést? Na ne már :) Persze, egy macska nem egy gyerek, viszont tudsz annyira kötődni egy kisállathoz is, mint egy emberhez, sőt, esetenként jobban is. Úgyhogy azután nyilatkozzatok és alkossatok véleményt, hogy már volt kutyátok vagy macskátok.
2012. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/116 anonim ***** válasza:
96%

Miért kéne egyedül maradnia? Olyan párt kell keresni, aki el tudja fogadni őt az állataival.

Nekem sem kéne olyan kapcsolat, ahol választanom kéne a kutyám és az illető között.

2012. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 anonim ***** válasza:
21%
Oké, rendben, nem akarok én itt senkit sem meggyőzni:) Szimplán értetlenkedek:)
2012. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 anonim ***** válasza:
100%
Mert hogy nagyon könnyű véleményt alkotni olyan dologról, amiről fogalmunk sincsen :)
2012. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/116 anonim ***** válasza:
98%

3 cicám van. Velem élnek, ágyban alszanak. Ezt minden exemnek elmondtam már az elején, hogy ez így van, így volt, és így is lesz, és amennyiben nem tudja elfogadni, úgy ne is pazaroljuk egymás idejét :) Szerencsém volt mindkét párommal, teljes mértékben tolerálták a macska szeretetemet (sőt, amikor a mostanit megismertem még csak 2 macs volt, a harmadikhoz már ő ragaszkodott). De ha választanom kellene, helyesebben ha választás elé kényszerítenének, egy percig sem lenne kétséges, hogy ki(ke)t választok. Számomra nagyon fontos, hogy a mindenkori párommal teljesen egy hullám hosszon legyünk, és ha választás elé állítana, az már azt jelentené, hogy nem egy irányba halad az utunk...


Nem cicás, kutyás történet, de ide vág ez is, úgy érzem. Egy éve voltunk akkor együtt az akkori párommal, amikor is közölte, hogy a kutya nem jöhet fel az ágyra... Csak néztem rá, azt hittem, viccel. Hát nem viccelt. Erre csak annyit tudtam mondani neki, hogy ez a kutya már akkor az ágyban aludt, amikor téged még meg sem ismertelek, és még akkor is itt lesz mellettem, amikor te már sehol nem leszel. Csak mondta a magáét, hogy döntsek, úgyhogy kénytelen voltam neki megmutatni az ajtót. Nos, a kutyám 12 éve hűséges társam, a pasiról 8 éve semmit nem hallottam...

2012. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/116 anonim ***** válasza:
58%

Ja, és volt is, van is macskánk. Kinn az udvaron, néha bejöhetnek. Nagyon aranyosak, sokat simogatom őket meg játszom velük. Jófej állatkák. De ennyi.

A végleteket nem szeretem. Van egy ismerősöm, aki benn tartott macskát. Nagyon szép volt, nagyon aranyos. Meg is simogattam, játszottam vele. Aztán kimentem a fürdőszobába kezet mosni. Utána kiderült, hogy totál besértődött, amiért én kezet mostam a drágalátos macskája után. Nekem ez természetes, szinte reflex. Főleg, hogy kinti macskáink voltak, akik belefeküdtek mindenbe, stb. Ez szerintem nem normális viselkedés, hogy megsértődött. Vagy igen?

2012. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/116 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz helyzet.Párom sem szereti a lakásban az állatokat,de a kedvemért beszerzett egy macsekot.Tisztán van tartva,fésülöm a szőrhullás miatt.Nincs macskaszag a lakásban,többet is megkérdeztem már.És az alom sem büdös,csak takarítani kell.
2012. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/116 anonim ***** válasza:
97%
Ha engem bárki, a kapcsolatunk bármelyik szakaszában választás elé állított volna, hogy vagy kidobom a háziállatomat, vagy elhagy, hát csak ölembe vettem volna a kutyusomat és búcsút intettem volna. Érzéketlen tuskókkal nem kezdek kapcsolatot.
2012. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!