Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, együtt tudok-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, együtt tudok-e így maradni a párommal! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Ő üzletkötő így járja az országot. 3 havonta szokott menni Pestre "üzleti ügyben" pár napra. Aztán a napokban lebukott és végül ő maga mondott el mindent.

Van Pesten 2 pasi,akikhez szokott feljárni. És nem tárgyaln,hanem szex miatt. Mert hogy töredelmesen bevallotta,hogy ő biszexuális! Igazából sosem ítélkeztem senki felett a szexuális beállítottsága miatt mindamellett,hogy én hetero vagyok,de hogy "megcsaljon" vagy én ezt nem is tudom,minek nevezzem,mert ez még annál is rosszabb!

Mondta,hogy jóba van azzal a két pasival,akik egyébként egy homoszexuális pár és ez az egész,ami köztük van,évek óta tart. A gyomrom forgott és forog most is az egésztől. Mondta,hogy engem szeret,de neki erre szüksége van bizonyos időközönként. És bár azt mondja,védekeznek,hát én ebben annyira már biztos sem vagyok! És ha belegondolok,hogy mi mindent szedhettem össze naívan,mert semmit nem tudtam...Én nem tudok ebben a kapcsolatban benne maradni. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

27/N


2013. márc. 17. 03:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/168 anonim ***** válasza:
100%
Sorry, én gondolkodás nélkül elhagynám.
2013. márc. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/168 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal. Tök mindegy, milyen neművel. Nem kérdés, hogy azonnal szakítanék.
2013. márc. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/168 A kérdező kommentje:
Én sem hiszem,hogy vele tudnék maradni! Most az van,hogy kértem gondolkodási időt. De hát undorodom tőle,akkor mi lehetne ebből az egészből? Semmi. Meg,ha neki ez mármár létszükséglete,akkor értem sem változna meg. Na meg a szexuális beállítottságán senki nem tud változtatni.
2013. márc. 17. 03:29
 4/168 anonim ***** válasza:
0%

Meredeknek tűnik, de ez nem megcsalás csak szex.

Lehet kíváncsiságból bevállalnám, illetve megkérném őt, hogy mutasson be a két másik tagnak, látnám milyenek, diszkréten szóba hoznám a dolgot, hogy mondhanak többet.

És utána tudnék véleményt formálni az egészről.

Lehet nem annyira gáz, mint amilyennek tűnik.


És még1x, sztem nem megcsalás. Lehet azért nem beszélt róla a párod, mert tartott tőle, hogy így fogod lereagálni. Járj a dolgok után, aztán szakíthatsz, ha úgy érzed, vagy lehetsz bmilyen véleményen.

2013. márc. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/168 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,de az én értékrendembe nem fér az bele,hogy az a pasi aki egy nővel van kapcsolatban fenékbe kettyint pasikat és a pasik is őt. Na szóval lehet ezt megcsalásnak vagy nem megcsalásnak titulálni,de hogy hányni tudnék ettől az egésztől az biztos! És hát szerintem az lett volna a korrekt ha a kapcsolat elején elmondja,hogy ő ilyen,hogy szabadon dönthessek,hogy így is szeretnék vele lenni,vagy sem! Mert ez így baromira nem volt fair a részéről!

Azokat a pasikat meg látni sem akarom,isten ments!

2013. márc. 17. 04:29
 6/168 anonim ***** válasza:
100%

Szuksege van rajuk szabalyos idöközönkent azt mondta? Ezek szerint azert van szuksege rajuk, evek ota, mert csak igy tud maradektalanul kielegulni, es erre szuksege van legalabb havonta egyszer.

Tehat veled nem elegul ki maradektalanul, mert inkabb homoszexualis.

Maskepp nem jarna hozzajuk rendszeresen.

Meg jo , hogy elmondta neked, es el tudod igy dönteni, hogyan tovabb, rengeteg ferfi el igy es sose derul ki

2013. márc. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/168 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy ez szükséges-e neki vagy mért jár,hát de nyilván nem unaloműzésből! Mindegy,döntöttem,nem fogom magamat veszélyeztetni egy ilyen pasi miatt. Na meg azt sem fogom elviselni,hogy más pasikkal (fúúúúj) legyen együtt. Biztos lesz majd olyan hülye nő,aki belmegy ilyen kapcsolatba is,de az nem én leszek.
2013. márc. 17. 04:48
 8/168 anonim ***** válasza:
100%
Igen megcsalt ,egyetértek az elottem iroval ,mindegy milyen nemuvel...
2013. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/168 anonim ***** válasza:
34%

Én megbocsátottam egy megcsalást, a 25 év alatt.


De ezt nem tudnám megbocsátani soha,és undorodnék a férjemtől.Tehát nem maradnék vele.

Még fiatal vagy, találhatsz egy "normális " férfit is,aki tisztel,megbecsül,és nem kell neki más.

2013. márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/168 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom! És mivel nem volt ez így fairplay azt gondolom,nem is kell ezen tovább agyalnom!
2013. márc. 17. 07:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!