Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, együtt tudok-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, együtt tudok-e így maradni a párommal! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Ő üzletkötő így járja az országot. 3 havonta szokott menni Pestre "üzleti ügyben" pár napra. Aztán a napokban lebukott és végül ő maga mondott el mindent.

Van Pesten 2 pasi,akikhez szokott feljárni. És nem tárgyaln,hanem szex miatt. Mert hogy töredelmesen bevallotta,hogy ő biszexuális! Igazából sosem ítélkeztem senki felett a szexuális beállítottsága miatt mindamellett,hogy én hetero vagyok,de hogy "megcsaljon" vagy én ezt nem is tudom,minek nevezzem,mert ez még annál is rosszabb!

Mondta,hogy jóba van azzal a két pasival,akik egyébként egy homoszexuális pár és ez az egész,ami köztük van,évek óta tart. A gyomrom forgott és forog most is az egésztől. Mondta,hogy engem szeret,de neki erre szüksége van bizonyos időközönként. És bár azt mondja,védekeznek,hát én ebben annyira már biztos sem vagyok! És ha belegondolok,hogy mi mindent szedhettem össze naívan,mert semmit nem tudtam...Én nem tudok ebben a kapcsolatban benne maradni. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

27/N


2013. márc. 17. 03:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/168 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.Így lesz a legjobb.
2013. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/168 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez kérdés?
2013. márc. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/168 A kérdező kommentje:
Könnyű véleményt alkotni,ha nem vagy benne a szituban ...
2013. márc. 17. 07:59
 14/168 anonim ***** válasza:
100%

Engem a legjobban az zavarna, hogy nem volt őszinte. Fel kellett volna tennie a kérdést, mielőtt belevág. És akkor megmondhattad volna neki, hogy ha ez kell, akkor rád ne számítson. De már elárult, és utána derült ki.

Amúgy nekem is vannak biszex hajlamaim, de megcsalásnak számítana nekem is. Megértem a párod igényeit is, de a hátad mögött csinálta...meg kellett volna beszélni, hogy ez belefér-e neked.

Beszéljétek át, és utána dönts!


24N

2013. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/168 A kérdező kommentje:
Már döntöttem! Én mért beszéljek meg vele bármit is,ha ő sem beszélte ezt meg velem?!
2013. márc. 17. 08:05
 16/168 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazad van , könnyen beszélek, de ha benne lennék egy ilyenbe, akkor se lenne nekem kérdés, hogy lehetne egy ilyen kapcsolatot folytatni. A végy mindig előjönne és sokszor egy idő után teljesen felvállalják, hogy férfival akarnak lenni. Se magam, se a leendő gyerekeimet nem tenném ki egy ilyen undorIó hazug kapcsolatnak.
2013. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/168 A kérdező kommentje:
Akkor a válaszaimat is elolvashatnád :)!
2013. márc. 17. 08:22
 18/168 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkretan nem az lenne a bajom, hogy vannak biszex hajlamai. Hanem az, hogy nem tduja kordaban tartani. Es itt ezt arra ertem, hogy velem van kapcsolatban, es en csak mondogam kapcsolatban vagyok hajlando elni, ebbe igy nekem nem ferne bele reszerol sem egy masik vogy tobb no sem ferfi.

Azert vagyunk emberek, hogy felul tudjunk kerekedni az osztoneinket. Ha ezt nem tudja/nem akarja megtenni, akkor nem szeret elegge.

Raadasul 1 evig folyamatosan hazugalt neked, es felrevezetett, titkos kapcsolatot tartott fenn az uzleti utjai soran.

En is szakitanek.

2013. márc. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/168 anonim ***** válasza:
100%

Tudja

Monogam

Osztoneinken....



Bocsi

2013. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/168 A kérdező kommentje:

Én alapból nem jönnék össze biszexuálissal,mert az ördög nem alszik...

De hát sajna nem tudtam,hogy itt ilyen dolgok vannak.

2013. márc. 17. 08:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!