Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, együtt tudok-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, együtt tudok-e így maradni a párommal! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Ő üzletkötő így járja az országot. 3 havonta szokott menni Pestre "üzleti ügyben" pár napra. Aztán a napokban lebukott és végül ő maga mondott el mindent.

Van Pesten 2 pasi,akikhez szokott feljárni. És nem tárgyaln,hanem szex miatt. Mert hogy töredelmesen bevallotta,hogy ő biszexuális! Igazából sosem ítélkeztem senki felett a szexuális beállítottsága miatt mindamellett,hogy én hetero vagyok,de hogy "megcsaljon" vagy én ezt nem is tudom,minek nevezzem,mert ez még annál is rosszabb!

Mondta,hogy jóba van azzal a két pasival,akik egyébként egy homoszexuális pár és ez az egész,ami köztük van,évek óta tart. A gyomrom forgott és forog most is az egésztől. Mondta,hogy engem szeret,de neki erre szüksége van bizonyos időközönként. És bár azt mondja,védekeznek,hát én ebben annyira már biztos sem vagyok! És ha belegondolok,hogy mi mindent szedhettem össze naívan,mert semmit nem tudtam...Én nem tudok ebben a kapcsolatban benne maradni. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

27/N


2013. márc. 17. 03:17
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/168 anonim ***** válasza:
0%
nem.latszott.rajta hogy valami mas. Inkabb az a valoszinubb hogy latszott.rajta csak.nem vetted eszre... Ha ig allsz jozza a masik emberhez akko.erdeme odafigyelni.mert ez esetben minnel elobb dobd ki annal jobb neked is.
2013. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/168 anonim ***** válasza:
0%
Imadom az andtoid.erintokerpetnyos.billentyuzetet!!!
2013. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/168 A kérdező kommentje:

"Szeretettel hozzáérni a másikhoz, az egy dolog. Szerelemmel hozzáérni a másikhoz, óriási különbség. És mindezt lehet látni. A szerelem akkor marad meg, ha fel tudnak nézni egymásra, miközben egymástól függetlenül is élik életük összes szerepét."

/Dr. Csernus Imre/

2013. márc. 17. 14:47
 164/168 anonim ***** válasza:
55%
Na jo.de.enek kolcsonosnek kell lennie. a jelek szerint o nem.tudott.felnezzni rad...
2013. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/168 anonim ***** válasza:
50%

Kilowatta!

Segíts nekem!

több évtizedes boldognak megélt kapcsolatomban egyszer csak kibukott, hogy öregedő férjem 4-5 éve fizetőshöz járt. Esküszik, hogy megváltozik - csak engem és mindig engem szeretett (bár volt mit megbocsátanom eddig is). Nem tudok túllenni a dolgon, pedig próbálok magamba nézni, mit rontottam én el, és a környezetünkben is mik gerjeszthették fel(tv-ben szex-filmek) - mit lehet erre lépni. Ki tud valóban megbocsátani, egyáltalán, mi is az, hogy megbocsátás? Én megőrülök ettől...

2013. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/168 anonim ***** válasza:
10%

Irj privatot mert a te ugyedet tenyleg nem itt kellene megtargyalni. Vag ha nyilvanosan masok bevonasaval szeretned megtargyalni akkor.nyiss.erre kerdest es kuld el nekem privatban a linket.

Udv

2013. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/168 anonim ***** válasza:
96%

Kilowatta ott teved, hogy úgy akarja beállitani , hogy a nö hibaja, ha a ferfi homokos kapcsolatokat tart fennt, mert " nem vagy eleg jó nö ahhoz, hogy miattad abbahagyja", nos ez nagyon teves allaspont, nem unalmaban lesz valaki homokos, vagy mert meghizott az asszony, stb , hagyjuk.

Kilowattanak belefer, hogy valaki bi, mert azert lesz az, mert nem figyeltek ra es amúgy is ilyen "bagatellert" megszakitani a kapcsolatot, feluletessegre vall, erdekes teória, de rajtad kivul senki nem gondolja igy, hogy a nö önzösege az oka a homoszexualitasnak.

Szerintem te is biszexualis ferfi vagy es azert erint atema olyan erzekenyen, es gyartod a keptelen teóriakat

2013. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/168 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg te vag biszekszualis es ezert.forgatod ki a szavaimat.
2013. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!