Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, együtt tudok-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, együtt tudok-e így maradni a párommal! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Ő üzletkötő így járja az országot. 3 havonta szokott menni Pestre "üzleti ügyben" pár napra. Aztán a napokban lebukott és végül ő maga mondott el mindent.

Van Pesten 2 pasi,akikhez szokott feljárni. És nem tárgyaln,hanem szex miatt. Mert hogy töredelmesen bevallotta,hogy ő biszexuális! Igazából sosem ítélkeztem senki felett a szexuális beállítottsága miatt mindamellett,hogy én hetero vagyok,de hogy "megcsaljon" vagy én ezt nem is tudom,minek nevezzem,mert ez még annál is rosszabb!

Mondta,hogy jóba van azzal a két pasival,akik egyébként egy homoszexuális pár és ez az egész,ami köztük van,évek óta tart. A gyomrom forgott és forog most is az egésztől. Mondta,hogy engem szeret,de neki erre szüksége van bizonyos időközönként. És bár azt mondja,védekeznek,hát én ebben annyira már biztos sem vagyok! És ha belegondolok,hogy mi mindent szedhettem össze naívan,mert semmit nem tudtam...Én nem tudok ebben a kapcsolatban benne maradni. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

27/N


2013. márc. 17. 03:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/168 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sima ügy:) Kívánom h találj olyan pasit magadnak, aki szívből és csak Téged tud szeretni, és a közös jövőtöknek él csupán!

Minden jót!:)

38/F

2013. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/168 anonim ***** válasza:
Szia! Még olvasni is rossz, hogy milyen helyzetbe kerültél. Tényleg nem kell elfogadáson és megbocsátáson gondolkodnod, inkább azon, hogyan tudod pillanatok alatt kizárni ezt a pasit az életedből. Drukkolok nagyon, hogy tovább tudj lépni, hosszú távon fel tudd dolgozni ezt a szerencsétlen történetet.
2013. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/168 anonim ***** válasza:

Volt hasonlóban részem, szexuális máshova tartozásból még 18 évesen. Itt nem a megbocsátásról van szó..Én megundorodtam tőle, többet látni sem akartam..és azóta sem jó szívvel gondolok vissza rá. Pedig eltelt 20 év, elég nagy törést okozott bennem, hogy ilyen pasival voltam.


Szerintem ez az helyzet aminél nincs miről beszélni, nincs probléma megoldás.

2013. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/168 A kérdező kommentje:

09:38!

Kedves vagy nagyon és köszönöm! Sajnos elég lelkizős típus vagyok,így azt hiszem egy ideig nem is vágyom senkire,ezek után.

38 éves férfi! Ha ez irónikus válasz volt,akkor azt mondom: volt már 2 olyan komoly kapcsolatom is,ahol a páromnak fontos voltam és bár senki nem adta fel önmagát a másikért,de igenis a közös jövőnk volt a cél. Az más dolog,hogy egyéb okokból kifolyólag nem sikerült megvalósítani,de én hiszek abban,hogy vannak még őszinte pasik,mert vannak,ez biztos!

2013. márc. 17. 09:41
 75/168 anonim ***** válasza:
Én is elhagynám... az undoron túl az egészségem százszor többet ér. És lehet csináltatnék egy anonim aids tesztet is. Nagyon felelőtlen volt és a Te egészségeddel (is) játszik.
2013. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/168 anonim ***** válasza:
100%
Nem irónikus válasz volt!! Miért sejtesz cseszegetést a soraim mögött?! Őszinte és megértő jókívánság volt! És tudom h vannak még normális srácok, éppen azért írtam amit írtam!
2013. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/168 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként le lettem támadva, hogy beszélgess el vele, ne békülj, beszélgess, mert neked is könnyebb lesz ezt feldolgozni, ha meghallgatod, megkérdezed miért csapott be. Mert Igy jár az agyad, de legalább akkor már kérdőjelek nem lesznek.
2013. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/168 A kérdező kommentje:

09:44!

Akkor bocs,ha támadtam,csak most nem vagyok a helyzet magaslatán :)!

Menni fogok tuti tesztet csináltatni,és csak reménykedni merek,hogy semmi baj nem lesz!

Én vele már a "szián" kívül semmit nem akarok beszélni!

Biszexuális,ezt ő mondta.Akkor ezen már nincs mit átbeszélni,nincs mit megérteni. Neki ez KELL,mert szüksége van erre a fajta szexre is és szüksége van a pasikra is ennyi. Ezen megérteni már nincs mit.Ő ilyen,én meg olyan. Ennyi. Itt végetért a kettőnk dolga.

2013. márc. 17. 09:51
 79/168 anonim ***** válasza:
Én elfogadok minden féle szexuálos beállítottságot, de azt, hogy az én saját pasim férfiakkal szexeljen, azt tuti nem tudnám. Oké, hogy ő biszex, de én tuti elhagynám.
2013. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/168 anonim ***** válasza:
0%

Bocs az offért, de tipikusan homofób felfogás az, hogy a melegek "verik a mellüket". Van évente egy felvonulás, amire elmegy pár zakkant, de a többség inkább rejtőzik...

Több meleg barátom van, normális, csendes emberkék.

Engem inkább zavar, amikor hetero párok direktbe nyalják egymäst tömegközlekedésen...


A kérdésre meg: egyértelmű, hogy elhagynám.

2013. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!