Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, együtt tudok-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, együtt tudok-e így maradni a párommal! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Ő üzletkötő így járja az országot. 3 havonta szokott menni Pestre "üzleti ügyben" pár napra. Aztán a napokban lebukott és végül ő maga mondott el mindent.

Van Pesten 2 pasi,akikhez szokott feljárni. És nem tárgyaln,hanem szex miatt. Mert hogy töredelmesen bevallotta,hogy ő biszexuális! Igazából sosem ítélkeztem senki felett a szexuális beállítottsága miatt mindamellett,hogy én hetero vagyok,de hogy "megcsaljon" vagy én ezt nem is tudom,minek nevezzem,mert ez még annál is rosszabb!

Mondta,hogy jóba van azzal a két pasival,akik egyébként egy homoszexuális pár és ez az egész,ami köztük van,évek óta tart. A gyomrom forgott és forog most is az egésztől. Mondta,hogy engem szeret,de neki erre szüksége van bizonyos időközönként. És bár azt mondja,védekeznek,hát én ebben annyira már biztos sem vagyok! És ha belegondolok,hogy mi mindent szedhettem össze naívan,mert semmit nem tudtam...Én nem tudok ebben a kapcsolatban benne maradni. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

27/N


2013. márc. 17. 03:17
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/168 anonim ***** válasza:
77%
Igazából a párt csalta meg veled.
2013. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/168 anonim ***** válasza:
53%

1. Már a kapcsolat elején hazudott, hiszen elhallgatta hogy biszexuális.

2. Évekig hazudott, elhallgatta egyrészt az egyes pontot, másrészt azt, hogy viszonya van egy b*zi párral.

3. Kommunikálni se volt hajlandó veled, hiszen sosem tudtad ezek szerint eléggé kielégíteni, nem érezte maximálisan jól melletted magát szexuálisan.

4. Látom eléggé homofób vagy, akárcsak pl én, ergo ez még undorító is.


Mi kell még?.... már az egyes pont megléte után azt mondanám, hogy menekülj.

2013. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/168 A kérdező kommentje:

Hát nekem csak egy évig hazudott,mert ugye velem csak annyi ideje volt együtt.

Amúgy lehet homofóbnak titulálni,de megnézném,kinek hogy állna a szája,ha a párjáról kiderülne ez.

Amúgy egyértelműen vannak normális melegek,biszexuálisok,ehhez kétség sem fér,mint ahogy vannak normális heterók is,akik nem nyalják falják egymást nyilvánosan.

2013. márc. 17. 10:01
 84/168 A kérdező kommentje:

Hát besz.rok! Ezt az üzenetet kaptam facebookon:

"Szia. Nem ismerjük egymást. Azért írok neked,mert én és a párom vagyunk az a pár akihez a ...(pasim neve) fel szokott járni Pestre. Mesélte,hogy megtudtad ezt az egészet és most azért írok,hogy ne ítélj elhamarkodottan. Szerintem jó lenne,ha leülnétek és megbeszélnétek,de ha te is benne vagy négyesben is átrághatjuk magunkat ezen az egészen és talán te is megérted,hogy ebben semmi rossz nincs,ettől ő még szeret téged! Ne légy buta! Ne dönts elhamarkodottan!"

Hát,én nem kapok szikrát!

Én vagyok a buta. Öcsém!

2013. márc. 17. 10:08
 85/168 anonim ***** válasza:
Tedd fel őket a Napiszarra.
2013. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/168 anonim ***** válasza:
54%

egy valós eset: fiatal lány beleszeret egy fiatal nagyon jófej srácba, házasság, majd a lány kissé félrefélre nézeget. Gyerek - akit az anya amúgy nem nagyon akart - , a nő egyre rejtélyesebb kalandokba megy bele, majd már hazaviszi a legújabb fiúját. Válás -és akkor robban a hír a családban - a férj pasival állt össze. azóta is boldogan élnek - a lányuk bár az anya nevel(gette), leginkább az apánál van szünetben meg hétvégén, nagyon jó

anyagi helyzete és kedvessége miatt. A lány gyönyörű és kitűnő, ifjú egyetemi hallgató. S amiért leírtam: az elvált anya kb 10 évvel ezelőtt nálunk összetalálkozott az exével (persze hogy tudja a homokját), s oly kedves volt vele, majd elhánytam magam: fejecskéjét a volt férje vállára hajtotta, szinte udvarolt neki. Az asszonyka egyébként hol jóval fiatalabb, hol jóval idősebb pasival, pasikkal él-élt. Gyereke, hogy mi belefér a párkapcsolatba? Hú, ha azt mind csak sejthetnénk is...ajjjaj

2013. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/168 anonim ***** válasza:
100%

Az lett volna a becsületes ha a kapcsolat első napján ezt elmondja, és te dönthettél volna arról, hogy ez belefér-e vagy sem.

Ezen túlmenően ez megcsalás szerintem.

Az is jó lenne ha eljutna a társadalom arra a szintre, hogy ha kapcsolatot próbál létesíteni egy másik emberrel, akkor már az első együttlét előtt közölné, hogy csak szexuális kapcsolatot akar vagy pedig hosszabb távra tervezi (család, gyerek stb.) Azt vettem észre hogy sokan évekig, évtizedekig várnak egy ilyen kapcsolatban, szeretnének a következő szintre lépni, de nem tudnak a másik miatt, mert az hitegeti őket és tulajdonképpen csak sexuális tárgyként kezeli őket.

2013. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/168 anonim ***** válasza:

Hát nálam ez bizotsan kiverné a biztosítékot


Ezt már csak poénból írom, ne vedd túl komolyan:

Írd vissza nekik, hogy nem négyesben hanem hatosban beszéljétek meg, mert Te is vinnéd a két BARÁTNŐDET :DDDD


Amúgy komolyan:

Annyira utálom ezt az technikát: most előadják, hogy hú te vagy a gonosz, te gondolod ezt túl, elveszed a játékszerüket...stb. Persze most ők is "fos_nak" mert a pasidnak ez így volt jó, most hogy borult a bili, és te mennél ki belőle az nekik sem lesz jó... ezért próbálják lenyomni a torkodon ezt az egészet. Én visszaírnék nekik, hogy ellentétben velük Te nem akarod megmondani nekik, hogy ők mit gondoljanak. Amúgy mi lenne ezek után? Állandóan a másik kettő beleszólna az életetekbe? Naaaaa neeee máááárrr.... nem? Én köszönném szépen de nem kérnék belőle. És még egyszer írom, félreértések elkerülése végett, hogy nem vagyok homofób, csak az zavar ahogy téged ebbe belerángattak (átvert a pasid), mert nem önkéntesen mentél ebbe bele....

2013. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/168 anonim ***** válasza:
51%

Ez a békítő gesztus?

Gyere 4.nek,1 nő 3 homo férfi?

"Ez a komoly,nem a műláb",vagy írjon valaki valami jobbat...Micsoda cuki egy társaság!

2013. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/168 anonim ***** válasza:
Lehet megkérdezném, mégis mi a francot veszItek vele, nem is egy pasival, rögtön egy párral, bele se merek gondolni mit műveltek, te se tedd.
2013. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!