Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, együtt tudok-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, együtt tudok-e így maradni a párommal! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Ő üzletkötő így járja az országot. 3 havonta szokott menni Pestre "üzleti ügyben" pár napra. Aztán a napokban lebukott és végül ő maga mondott el mindent.

Van Pesten 2 pasi,akikhez szokott feljárni. És nem tárgyaln,hanem szex miatt. Mert hogy töredelmesen bevallotta,hogy ő biszexuális! Igazából sosem ítélkeztem senki felett a szexuális beállítottsága miatt mindamellett,hogy én hetero vagyok,de hogy "megcsaljon" vagy én ezt nem is tudom,minek nevezzem,mert ez még annál is rosszabb!

Mondta,hogy jóba van azzal a két pasival,akik egyébként egy homoszexuális pár és ez az egész,ami köztük van,évek óta tart. A gyomrom forgott és forog most is az egésztől. Mondta,hogy engem szeret,de neki erre szüksége van bizonyos időközönként. És bár azt mondja,védekeznek,hát én ebben annyira már biztos sem vagyok! És ha belegondolok,hogy mi mindent szedhettem össze naívan,mert semmit nem tudtam...Én nem tudok ebben a kapcsolatban benne maradni. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

27/N


2013. márc. 17. 03:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/168 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán,hogy és miért mondta el?
2013. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/168 A kérdező kommentje:

55%-os válaszoló!

Nem tudnék így együtt lenni egy ilyen férfivel! Hazudott,és ez a legnagyobb bűne! És mivel már undort érzek iránta,mi értelme lenne? Semmi. Persze senki nem tökéletes,és nem is fogok olyat találni aki az lesz! De olyat találhatok,aki őszinte lesz hozzám!

Aki a szűrést írta!

Menni fogok jövőhéten,mert ez meg a másik nagy félelmem,hogy valamit összeszedtem!

2013. márc. 17. 08:43
 33/168 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj mellette. Valószínű szereted, de elmegy a fiatalságod, és nem valószínű, hogy boldog leszel. Nem gondolnám, hogy egészséges kapcsolat válna a továbbiakban. Megértem, hogy kétségbe vagy esve. Sajnos a döntés csak a tied.
2013. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/168 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom gumit húzott, de azért jobb az óvatosság. Legalább elmondta. Egyszer a Népligetbe vittem a kutyám sétálni szombat délelőtt, sok idősebb, ránézésre jómódú férfi megállt kocsival és a bozótosba ment. Néztem, hogy mi lehet ott. Hát a román fiúk árulták magukat, komolyan, olyan gyorsan még nem pattantam kocsiba. De utána gondolkodtam, ez a szombat délelőtt, pont a családos apukák ellógós ideje.
2013. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/168 anonim ***** válasza:
31%

Jézusom.... Gondolj bele, hogy azzal a farokkal kényeztet téged, amivel előtte 2 pasi seggét fúrta és tuti, hogy nem mindig védekeznek, ha már ilyen tartós a kapcsolat. :S Nem vagyok homofób, de azért, hogy az én párom ezt művelje mellettem teljes nyugalommal, mert hogy neki erre szüksége van... Hát akkor legyen örökre egyedülálló, ne törje össze egy nő szívét se, vagy járjon egy transzvesztitával, abban mindkét nem iránti vágyát kiélheti. :S


Dolgozd fel a napok alatt ezt, aztán közöld, hogy vége.

2013. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/168 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagynám.
2013. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/168 A kérdező kommentje:

55%-os! Csak merem remélni,hogy nem komolyan beszélsz!

Mert akkor szerinted egy kapcsolatban addig kell hűségesnek lenni,míg mondjuk reggel fél8-tól este 6-ig együtt vagyunk? A nap többi részében meg mindenki d.ghat ezzel-azzal félre? Hát nem tudom,nekem ezek a dolgok, a megcsalás sem fér bele egy kapcsolatba! És szerintem inkább ez a normális! Hát az meg,hogy 2 pasival van együtt,miközben az én párom,hát tudod,kevés undorítóbb dolgot tudnék elképzelni!

Ma beszélem meg vele,hogy szedje a cuccát és takarodjon!Hazugság volt a kapcsolatunk az elejétől kezdve. Az ilyen emberre nem tudok felnézni,nem tudom tisztelni. És ha nincs meg a tisztelet,akkor semmit nem ér az egész!

2013. márc. 17. 08:50
 38/168 A kérdező kommentje:

Hát csak merem remélni,hogy annál több agya van,hogy nem húz gumit!

De ha miatta lesz valami bajom,akkor lehet nem állok jót magamért!

2013. márc. 17. 08:52
 39/168 anonim ***** válasza:
0%

Ja azt hittem nekem javasolta a szűrést a válaszaim miatt. Kérdező: amit irsz az jogos. Ha undort érzel akkor valóban nincs értelme folytatni. Az állandó félelem hogy összeszedsz valamit szintén egy erős minusz. Jobb is mielöbbi szűrés.

És az is igaz esélyed van olyant találni aki nem hazudik akinek nincsenek titkai aki a te olvasatodban normális ami azt jelenti csak hogy másképpen hülye de a számodra elfogadható módon. Mert valóban ez számit.

Én csak el tudnám képzelni hogy lenne aki annyira szeretné a párját azért mert az ami (itt most nem a biszexualitásra gondolok, hanem a többi tulajdonságára) hogy elfogadná ezt a helyzetet s meggyőződne a többi észérvről hogy a másik pár valóban monogám e, stb stb.

Ugyanakkor az is igaz, itt már 3 emberben kellene megbiznod hogy egyik se lép félre negyedikkel s nem szed össze valamit. Miközben egy emberben se bizhatsz meg ezekután.


Végülis a párod szexelt másokkal majd ágyba bujt veled. Valóban teljesen korrekt az lett volna, ha az első után megmondja neked s választás elé állit hogy ezekután akarsz e vele szexelni. ha ezt megtette volna akkor bizhatnál benne hogy ha ez a homo pár kidobja akkor nem keres ujjabbat s te nem csak egy év után fogsz erről véletlenül tudomást szerezni.


Igy egészségügyi szembontot nézve jogos lenne az agodalom akkor is ha ilyesmit valahogy el tudnál fogadni. Más kérdés hogy nem tudod elfogadni. Ha undort érzel emiatt akkor valóban nincs mit tenni. Ha a vizsgálat jó lesz akkor örülj neki hogy ennyivel megusztad. ha pedig hiányozna egyes pillanatokban a jövőben a párod, végülis az életedért szakitottál vele...

2013. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/168 anonim ***** válasza:
100%

De hogy mondta el?

Hogy jött ki belőle?

2013. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!