Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, együtt tudok-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, együtt tudok-e így maradni a párommal! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Ő üzletkötő így járja az országot. 3 havonta szokott menni Pestre "üzleti ügyben" pár napra. Aztán a napokban lebukott és végül ő maga mondott el mindent.

Van Pesten 2 pasi,akikhez szokott feljárni. És nem tárgyaln,hanem szex miatt. Mert hogy töredelmesen bevallotta,hogy ő biszexuális! Igazából sosem ítélkeztem senki felett a szexuális beállítottsága miatt mindamellett,hogy én hetero vagyok,de hogy "megcsaljon" vagy én ezt nem is tudom,minek nevezzem,mert ez még annál is rosszabb!

Mondta,hogy jóba van azzal a két pasival,akik egyébként egy homoszexuális pár és ez az egész,ami köztük van,évek óta tart. A gyomrom forgott és forog most is az egésztől. Mondta,hogy engem szeret,de neki erre szüksége van bizonyos időközönként. És bár azt mondja,védekeznek,hát én ebben annyira már biztos sem vagyok! És ha belegondolok,hogy mi mindent szedhettem össze naívan,mert semmit nem tudtam...Én nem tudok ebben a kapcsolatban benne maradni. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

27/N


2013. márc. 17. 03:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/168 A kérdező kommentje:
Mondjuk a legdurvább,hogy állítólag már több mint 3 éve tart ez az egész dolog! Tehát már jóval előttem kezdődött.
2013. márc. 17. 08:55
 42/168 anonim ***** válasza:
70%
Most le lehet pontozni, de a melegek 90 százaléka nem monogám, a biszexek se. Valahogy másképp működnek. Lehet a párod normális életet akart élni, de nem bIrt a vágyaival. Inkább tereld el arra, hogy vállalja fel magát, ne tegyen másokat is tönkre.
2013. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/168 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Igazából most ment volna Pestre,bár furcsállottam,hogy itt az ünnep is,de mondom hát jól van,ő tudja. Aztán láttam,mikor pakolt,mert épp beszélgettünk közben,hogy valami kivillan a ruhái alól. Óvszer volt. Mi nem használunk óvszert,mert fog.gátlót szedek. Ezért kérdeztem rá,hogy minek az.Aztán csak hebegett habogott és végül kinyögte.

De hát így lebukni,ilyen balfék módon és pont egy év után. Hát nem tudom.

2013. márc. 17. 08:59
 44/168 A kérdező kommentje:
Én nem terelem semerre! Oldja meg a dolgait! Ez már nem az én problémám!
2013. márc. 17. 08:59
 45/168 anonim ***** válasza:
0%

Én valóban máskép fogom fel ezeket a dolgokat. Amikor a párom megcsalt azt mondtam, a föld kerek, ha körbe keféled a világot hozzám jössz vissza.


Amikor azonban gondolkozás nélkül kritizálta az elképzeléseimet ujra meg ujra egy ponton szakitottam vele. A számomra az volt a megcsalás hogy nem átgondolt véleményt mondott hanem átgondoltlan kötekedést volt hogy egyenesen parancsolgatott a hülyeségre. Nem volt hűséges az elképzeléseimhez ami a lényem része volt. Persze a szakitás is más volt. Nem dobtam ki de abbahagytam az udvarlást s a többit. Ugy áltam hozzá mint az autóroncsomhoz amire azt javasolta a szerelő, hajtsam amig megy de már ne nagyon költsek rá max amit feltétlenül muszáj.

Az egészet átgondolva megértem hogy szakitani akarsz vele. Én is ugyanugy szakitottam végül a párommal amikor megcsalt ahogy te, a különbség csak annyi hogy mást jelent a megcsalás fogalma nekem és mást jelent neked.

2013. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/168 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem,hogy egy ekkora szerelmi csalódásból,ami egyenesen nem is normális,valaki az illető jótevő pszichológusává tudna válni,főként,hogy eddig sem érezte a dolgok súlyát,akkor eztán se fogja.

Főként még ha úgy állunk hozzá,hogy : Jaj de nehéz lehet neked te kis aranyos,de majd segítünk,hogy beilleszkedj a társadalomba!

Ugye ezt te sem gondoltad komolyan!?

2013. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/168 anonim ***** válasza:
76%
Mármint,hogy ez a feladat ennek a lánynak a dolga lenne...menjen ő pszichológushoz,ha szükségét érzi.
2013. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/168 anonim ***** válasza:
1%
Hát sajnos látod sajnos ez itt a probléma. Ebben az országban elItélik a melegeket. A család, munkahely, barátok mind elfordulnak tőlük, ezáltal bele vannak valahol kényszerItve az ilyen hazug kapcsolatokba. Pedig lehet egy ember biztatása elég lenne.
2013. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/168 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék ilyen helyzetben?? Talán feleslegesen-de mivel az ördög nem alszik- elmennék HIV tesztet csináltatni.
2013. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/168 anonim ***** válasza:
54%

Látom 49 valami miatt nagyon megérted ezt a problémát,meg,hogy hogy működnek.

Mi meg szintén máshogy működünk olyannyira,hogy minket állítólag még a férfiak sem értenek meg.

Egyébként részemről semmi bajom a melegekkel,de a nők a megcsalást se nagyon tudják megbocsátani,akkor még egy ilyent....

2013. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!