Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete beszélgetünk, napi szinten, és 4x találkoztunk és 1x kettesben, amiből majdnem szex is lett, de végül ő mondta, hogy ne mert ő nem csak azt akarja tőlem! Ő 28 éves én meg 19 vagyok. 9 éve van kapcsolatban és kb. 3 éve élnek együtt a barátnőjével...folyamatosan bizonygatja, hogy már távolodik el tőle és hogy el fogja hagyni. Szerintetek elhiggyem neki? Velem nem fogja ugyanezt megcsinálni? Azért nem hagyta még el mert rengeteg közös dolguk van és a családjuk is nagyon össze szokott társaság lett. Teljesen egymásba szerettünk de én képtelen vagyok már a folyamatos titkolózásba és abba, hogy csak akkor láthassam mikor a bnője dolgozik stb stb...Direkt úgy csinálja a szabadnapjait, amikor én is itthon vagyok. Szerintetek? Normális válaszokat légyszives..:)

2013. szept. 24. 21:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/127 A kérdező kommentje:

A-a, én annyit nem fogok várni...és ezzel ő is tisztában van, mert sokszor kiborulok emiatt és akkor beolvasok neki, hogy mert neki mennyire könnyű..stb stb...

Szóval ezt ő tudja...1 hónap lesz..remélem jól sül el. Szeretnék végre boldog lenni:)

2013. szept. 24. 21:59
 22/127 anonim válasza:
100%
A szerelem mindenkit képes elvakítani. Kérdés, hogy Ő is szerelmes-e, vagy csak jó színész :) Én a helyedben a számodra legkényelmesebb és legkézenfekvőbb pozíciót foglalnám el ebben a kérdésben, úgy alakítanám ki a helyzetet, hogy a lehető legjobban profitáljak belőle és a legkevesebb veszteség érhessen :)
2013. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/127 anonim ***** válasza:
95%

" Igazából már nem veszíthetek mert már úgy is átléptünk egy bizonyos határt..nemde?:\"


A határ a szex. De mondok valamit férfi létemre, amit az okos nők tudnak, a buták nem. Egy férfi nagyon tud loholni egy nő után míg nincs szex. Ezt ne felejtsd el. Vannak nagyon jó színészek és ráadásul kitartóak is. Csak kicsit logikusan gondolkodj. Ha első alkalommal azt mondja meg akarlak dugni és te nemet mondasz akkor "elvágta" magát. Ha azt mondja jajj, én nem akarlak megdugni, mert többre tartalak és nem azt akarom, akkor konkrétan megnyugtatta a lelkedet, csak nem biztos hogy igaz amit mond. Ráadásul hidd el egy olyan ember szavát aki konkrétan már lassan csalja a barátnőjét... Szóval nekem már alapból itt ütközik a dolog, hogy hogyan lehet valaki jó ember, őszinte, meg ilyen olyan csudijó pali, aki a saját barátnőjét otthagyja és egy 19 évessel lófrál. De mint írtam korábban is, te tudod. Talán kell is ez, hogy jól pofán rúgjon az élet (sajnálom) és megtapasztald hogy nem mindenki az aminek előadja magát. Én lebeszélni nem foglak az biztos, rábeszélni meg pláne nem, de sírás lesz a vége ez majdhogynem 100%.

2013. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/127 anonim ***** válasza:
23-as, ott a pont!
2013. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/127 A kérdező kommentje:

Igen lehet, hogy igazad van.

Csak szeretnék boldog lenni, és úgy érzem vele az lehetek! Ha el hagyja akkor az enyém, ennyit csak megérdemel, 1 hónapot!:)

2013. szept. 24. 22:47
 26/127 anonim ***** válasza:

Ez a történet még talán jól is végződhetne,ha te nem 19 lennél,és ő 28.

Ahogyan a mondataidból kiveszem,te tovább is fogsz várni,mint egy hónap.Attól,hogy azt mondta nem akar veled lefeküdni,mert ne hidd azt,hogy csak arra kellesz,szerintem sem igaz.Én nem hinnék el egy ilyen mondatot egy olyan pasi szájából,aki jóval idősebb nálam és kapcsolatban él nem kevés ideje.

Három hete beszélgettek,és teljesen szerelmes vagy.Ő pedig tökéletesen kifogja ezt használni.

2013. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/127 A kérdező kommentje:

Nem - nem 1 hónapnál többet nem fogok várni, mert végre boldog akarok lenni, nekem sincs így szükségem erre...!

Ma közöltem vele ezt...és mondta, hogy szerinte 1-2 hétről van szó csak, és szakít.

Igazából ma is együtt voltunk, de csak csókolóztunk, semmi nem volt, sétáltunk meg ilyenek. Nagyon jól éreztük magunkat, és holnap is találkozunk, de akkor náluk!:)

2013. szept. 25. 18:01
 28/127 anonim ***** válasza:

Naluk? Marmint abban a lakasban ahogy a baratnoje is el 3 eve? Na ennel nem sok undooritob dolog van. Ha van benned becsulet es tisztelet az embertarsaid, notarsaid irant akkor abban a ket hetben amig "szakit" nem is talalkozol vele.

Gondolj bele a forditottjaba kicsit! Ha majd veled szakit a pasid, szarul erzed magad, oke. Ha kiderul, hogy honapok ota csal, kvrvara szarul erzed magad. Es ha meg az is kiderul, hogy a te agyadban kamatyoltak, a te poharadbol ivott az "kvrva" akivel csalt, hat hanyingeded lesz egy eletre...

Oke, hogy boldog akarsz lenni, de ennyire ne legyel onzo! 2 het szunet, ha szakit akkor onnantol barmi, ha nem akkor kuld el a francba.

2013. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/127 A kérdező kommentje:
Nem fogok kamatyolni az ő ágyukba....esélytelen lenne! De ennyit csak megérdemel..eleinte nagyon rosszul éreztem magam, de igazából a csaj is hibás, szar a kapcsolatuk..folyton veszekednek...nincs szex...mi értelme?!
2013. szept. 25. 22:56
 30/127 anonim ***** válasza:

Az, hogy a csaj mennyire hibas, csak a csavo elmondasabol tudod. Pl lehet, hogy azert veszekszik, mert gyanut fogott, hogy a pasija titokban mas nokkel talalkozgat.

"Ennyit csak megerdemel" ... marmint ki? A srac, vagy a csaj, vagy te?

Szerintem ez gerinctelenseg reszedrol, es reszerol is. De nem az en dolgom, hogy itelkezzek. Mindenki visszakapja az elettol amit tesz.

2013. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!