Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat még terhesen lecsukták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat még terhesen lecsukták. Mindent megtesz (megtenne) hogy együtt legyünk, viszont én szeretnék normális társat. Mit írjak a társkeresőknek az igazon kívül, miért lett vége, amikor vége sincs?

Figyelt kérdés

olyanokat kérdeznek az érdeklődők, amire a válaszokból nemakarok égőnek lejönni.

egyik azt kérdezte: "elhagyott titeket?"


de én meg úgy gondolom, ha nem sikerül társat találnom, akkor be adom az exnek a derekam, mert a gyerek érdeke, hogy legyen apja, nagymamája, nagynénjei (nekem alig van rokonom)pláne ők külföldiek a gyereknek lehetőség később is, hogy tartsam a kapcsolatot, de mindez nem érdekelne, ha lenne normális társam, mert akkor szintén lenneének a gyereknek hozzátartozói. de össze is vagyok kicsit zavarodva, igazából nem tudommi lenne jó, a vándorélet, hogy ki-be járkáljak vele esetleg ott dolgoznék, meg itthon néha, vagy egy nyugodt itthoni élet, magyarországi fizetés, egy társsal..


igazából fontos lenne, hogy ne függjek senkitől mégha társam is lenne, ha vége lenne, ne hasson meg.


de szóval olyat sem akarok válaszolni, hogy elhagyott minket(mint akit felcsinálnak és lelépnek..)

de szóval ..?


2014. nov. 13. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

"Ha hazudsz, úgyis kiderül idővel. "

a nem baj, ha kiderül, de nem indíthatok így, hogy bocsi a párom sitten van. úgy azt fogják hinni szexkapcsolatot keresek

2014. nov. 13. 09:45
 12/63 A kérdező kommentje:

5-ös, 6-os


pont, hogy nem mindegy ki lesz a társam, ezért van ott az eshetősége annak, hogy nem is lesz. mert nem megyek bele minden fűvel fával kapcsolatba.

2014. nov. 13. 09:48
 13/63 anonim ***** válasza:

"Mindent megtesz (megtenne) hogy együtt legyünk"ű

-melyik országban van? és már szabad? nem szereted őt? úgy tűnik ő a -bűne ellenére, ami miatt bűnhődik- szeret! Nem valószínű, hogy társkeresőn találsz olyan, aki szeret téged és a (hány éves?)kicsit... és ha utólag tudja meg a múltat- még el is távolodhat azonnal...

2014. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:

"Pontozzatok le, de erősen kétlem, hogy tolonganának a jelentkezők arra, hogy egy börtönviselt férfi magzatát várják anyukával, a kapcsolat elején."


pont, hogy úgy érzem "be is vagyok védve" a sok léhűtő, csak "azt"akarja típusú pasik ellen, korábban millió ilyen nyomult rám a neten, már gyűlöltem az egészet, most hogy van egy gyerekem, legalább meggondolják!


amúgy már írtak 3-an is, de egyenlőre csak azért regiztem, mert kezdtem olyan boldog lenni egyedül, babával, hogy szerintem ennyire társ nélkül élni, nem normális, lehet bezárkóztam, beszűkültem, vagy nem tudom, de próbálom most nyitni lelkileg egyáltalán, mert nem normális, hogy nekem így jó, hogy van is párom, meg nincs is, tehát lelkileg nyugodt vagyok, de legalább nem zavar. szóval kezdtem valahogy örülni a magánynak és most erőlködöm, hogy legyek már normális..

és ezzel párhuzamban kapcsolatot építeni, életet szervezni

2014. nov. 13. 09:52
 15/63 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező... ennyire ne nézd hülyének a pasikat.

Páran lehet hogy fel fognak próbálni. De két okból nem hiszem, hogy komoly kapcsolatra kellenél bárkinek is:

1. csomagban vagy kapható, ráadásul igencsak problémás csomaggal

2. egy normális férfi azonnal levágja, hogy nem társat keresel, hanem valakit, akibe bele tudsz kapaszkodni és ráakaszkodni gyerekestől - ez nekünk nem bejövős :)

2014. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:

hú de sokmindenre kell itt válaszolnom :)

""Mindent megtesz (megtenne) hogy együtt legyünk"ű

-melyik országban van? és már szabad? nem szereted őt? úgy tűnik ő a -bűne ellenére, ami miatt bűnhődik- szeret! Nem valószínű, hogy társkeresőn találsz olyan, aki szeret téged és a (hány éves?)kicsit... és ha utólag tudja meg a múltat- még el is távolodhat azonnal...

"

Németo-ban, nem szabad, igen úgy tűnik szeret, imád, velünk tervez, stb, nem győz bocsánatot kérni, hogy nincs velünk, tudja ő a hibás, társkeresőn viszont rengeteg féle ember van, szerintem olyan is, aki érzelmileg intelligens, vagy akár szintén börtönviselt :D (ez csak vicc volt, de van esélye)de szóval olyan aki érti mi van, amúgy az extől tartania nem kellene, ő az atípus, aki nagyon nyitott, barátkozós(mint általában a bűnözők)de szóval közkedvelt személyiség, az új társammal is lepacsizna(intelligensen feldolgozná, hogy ez van, meg is értené szerintem)de most ilyenekt magyarázni egy vadidegen társkeresősnek..?


és írtam, sokan írnak viszont, pedig látják, nő gyerekkel

(amúgy pár hónapos)

2014. nov. 13. 09:57
 17/63 A kérdező kommentje:

15 ös az ex előtt sem volt problémamentes múltam, mégis volt barátom, társam, párom, szerelmem!


minden embernek van élete.


más jobb ember lenne?

ugyan már.

mindenki ember..

sokan elváltak, és még aljasabbnak is tartom az olyat, aki megcsalja a másikat, vagy elhagyja gyermekei anyját.

az vesse rám az első követ...

2014. nov. 13. 09:59
 18/63 anonim ***** válasza:
60%

" amúgy az extől tartania nem kellene, ő az atípus, aki nagyon nyitott, barátkozós(mint általában a bűnözők)de szóval közkedvelt személyiség, az új társammal is lepacsizna"

nem hiszem... naív vagy - és közben szívtelen. Ha gyerekednek jó apja lenne és szeret titeket - azt eldobod

-keményen üt vissza. Mint általában akkor,ha szeretetlenül, megbocsátás nélkül eldobunk valakit.

Társkereső.. Lesz majd egy nem börtönviselt de bűnöző lelkű - hajh, sok van ilyen! Jó esélyed van rá.

2014. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:

pont, hogy úgy érzem "be is vagyok védve" a sok léhűtő, csak "azt"akarja típusú pasik ellen, korábban millió ilyen nyomult rám a neten, már gyűlöltem az egészet, most hogy van egy gyerekem, legalább meggondolják

Szóval ha egy pasi mondjuk a kapcsolat első fél-egy évében randizni járna, moziba, stb, nem pedig pelust cserélne és éjszakáznaás gyerekével, akkor az csak dugni akar?

De egyébként továbbra is azt javaslom, hogy gerinccel csináld.

Hány hetes vagy? Vagy már megszültél?

2014. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

"Ha gyerekednek jó apja lenne és szeret titeket"


mindenki máshogy szeret..

börtönből szeretni valakit, nekem érdekes..

a szeretet szerintem nem egy szó, meg ígérgetések..

de mást nem várhatok jelenleg tőle, így a tervek, tervei nekem enyegnlőre semmi konkrétummal nincs alátámasztva, gy nem is élek annak megfelelően, most is örülök, hogy egyedül képes voltam anya lenni, magunkat eltartani, magamnak adhatok pacsit, de hogy nem az exnek, az biztos..


magyarán gőzöm sincs, hogy jó apa lenne e,SEMMIRŐL.


utolsó:

...ahogy én is meggondolnám kivel randizok és ki miatt kényszerüljek rá hagyni másra egy mozi miatt a pici babámat.



mit jelentene hogy gerinccel csináljam? hogy szakítsak egy olyan emberrel, aki nem tud semmit tenni, ahogy jót sem, úgy rosszat sem, akit nem lehet megítélni, hogy mellé állnék e vagy nem, aki nem tud elém állni, és nekünk bizonyítani, akár azt hogy társ, akár azt hogy nem számíthatok rá.

de ha kijön és őt választom, többé tényleg nincs esélyem mással boldog lenni, tuti el fog venni tőlem éveket.


nekem csak MOST van esélyem egy normális társra.


de most minden idegen "pasinak" kezdjem magyarázni, hogy tudod ez van, de ...meg de..meg bla bla.

szerintem nem tartozom egy idegennek beszámolóval.

ahogy alakul egy kapcsolat úgy nyílik meg az ember a másik előtt. ez a normális.


csak rögtön így az első kérdésre (ami amúgy nem semmi kapásból olyat bekérdezni, hogy miért lett vége, amikor ez olyan magánügy)nem tudom hogy hárítsak.

2014. nov. 13. 10:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!