Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat még terhesen lecsukták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat még terhesen lecsukták. Mindent megtesz (megtenne) hogy együtt legyünk, viszont én szeretnék normális társat. Mit írjak a társkeresőknek az igazon kívül, miért lett vége, amikor vége sincs?

Figyelt kérdés

olyanokat kérdeznek az érdeklődők, amire a válaszokból nemakarok égőnek lejönni.

egyik azt kérdezte: "elhagyott titeket?"


de én meg úgy gondolom, ha nem sikerül társat találnom, akkor be adom az exnek a derekam, mert a gyerek érdeke, hogy legyen apja, nagymamája, nagynénjei (nekem alig van rokonom)pláne ők külföldiek a gyereknek lehetőség később is, hogy tartsam a kapcsolatot, de mindez nem érdekelne, ha lenne normális társam, mert akkor szintén lenneének a gyereknek hozzátartozói. de össze is vagyok kicsit zavarodva, igazából nem tudommi lenne jó, a vándorélet, hogy ki-be járkáljak vele esetleg ott dolgoznék, meg itthon néha, vagy egy nyugodt itthoni élet, magyarországi fizetés, egy társsal..


igazából fontos lenne, hogy ne függjek senkitől mégha társam is lenne, ha vége lenne, ne hasson meg.


de szóval olyat sem akarok válaszolni, hogy elhagyott minket(mint akit felcsinálnak és lelépnek..)

de szóval ..?


2014. nov. 13. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

és ami nagyon fontos!

ha nemteszek semmit, azzal is teszek valamit!!!


ha nem lépek semmerre, ülök itthon, nem építek ki bármerre kapcsolatokat, szépen megszakad az exszel, a családjával, marad karácsonyi családnak, én meg tényleg leélem az életem egy gyerekkel. mármint míg ki nem repül.


ez nem normális!

2014. nov. 13. 12:06
 42/63 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy később nem találhatsz társat?

(Én is megszoktam az egyedüllétet, normális kapcsolatom a gyerekem apja óta, azaz lassan 2 éve nincs, csak ez a távkapcsolat, amire én nem alapozom az életem.)

Jöhet bármikor. Sőt leginkább mikor nem keresed. Ha görcsösen keresed, nem lesz jó vége. Tapasztalat...

Legalább várd meg, hogy kicsit lecsendesedjen benned a dolog, és tisztábban lásd a helyzeteteket (bár nem írtad, mióta tart ez az állapot.)

Nem tudjuk azt se, miért ül a párod, de az se olyan mellékes a gyerekre meg rád nézve azért.

2014. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
mert a ex kijön
2014. nov. 13. 12:57
 44/63 anonim ***** válasza:

Mennyi idő míg a párod börtönben lesz?

Az én párom is börtönbe került, bár itt van Mo-on, de se gyerek, se közös vagyon semmi nincs. Várok rá, mert szeretem. Igazad van abban, hogy ez egy átmeneti illúzió, és a jövőben ki tudja fog-e működni köztünk minden. Sok olyan ember írt neked ide, aki nem érzi át a problémádat. Tanácsom: Ismerkedj, szórakozz, de csak olyannal kezd párkapcsolatot, akibe iszonyatosan bele tudsz szeretni és végleg el tudnád hagyni érte a gyerekeid apját. Ha nincs ilyen, maradj a "helyeden" és komolytalanul foglalkozz másokkal, kapcsolódj ki, szórakozz, már amennyire tudsz a gyerek mellett, az idő meg eltelik majd. :)

2014. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor kicsit lazábban fogom :)


habár írtam az apjának, tudja, hogy bennem azok a kétségek is vannak, hogy esetleg ha őt megszereti a kicsi, utána meg lelép...nem akarom ennek kitenni a babát.

teljesen máshogy gondolkodik már az ember gyerekkel.

ha ő nem lenne, már kérdésem se lenne, nem hezitálnék, nem is gondolkodnék. alapból nem szoktam olyan kapcsolatokban maradni, ami bizonytalanságal, aggodalommal tölt el.

2014. nov. 13. 16:03
 46/63 anonim ***** válasza:

"hogy esetleg ha őt megszereti a kicsi, utána meg lelép...nem akarom ennek kitenni a babát."

-mintha ez nem fordulhatna elő bármely esetben...

*

"Várok rá, mert szeretem."

#44-es !

nagyszerű lélek vagy! És megmenthetsz ezzel egy embert.

A szeretet és a hűség képes erre.

2014. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:

de ő az apja


más férfinek nem adnám oda, nem alakulna ki kötődés.maradna x bácsi a kicsinek.

2014. nov. 13. 16:28
 48/63 A kérdező kommentje:

"-mintha ez nem fordulhatna elő bármely esetben... "


igen, meg a következőt is lecsukhatják amikor a 2-at várom.

vagy az exet, amikor a 2. babánkat várjuk

és akkor melyik jobb, köszi.


ilyen alapon nemlehet gondolkodni

2014. nov. 13. 16:55
 49/63 anonim ***** válasza:
De mégis mennyi idő míg börtönben lesz? A 44.es vagyok. Engem a bűncselekmény nem érdekel, de azért az is fontos tényező lenne, hogy 10-15 évig lesz távol vagy "csak" 1-2 évig.
2014. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:

2-3 év


ha kijönne gondolom ki vinne családostól, teljesen tőle függnénk,(kiszolgáltatottság, plusz nem tudok benne bízni) lehet jönne a második baba is a nagy szerelemben, ő meg lehet visszaesik és jöhetek haza, csak most 2 kicsivel.és megint gyeden lennék, megint munka nélkül.

vagy nem vállalok be 2-at, az egy dolog, hogy testvér így nem lesz, de a kicsinek is, most velem él, utána beilleszkedik egy másik társadalomba, utána jöhetnénk haza, új bölcsi v óvoda, új nyelv..


nekem jobb lenne egy fix élet, egy normális férfivel, akire lehetne alapozni.

2014. nov. 14. 12:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!