Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat még terhesen lecsukták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat még terhesen lecsukták. Mindent megtesz (megtenne) hogy együtt legyünk, viszont én szeretnék normális társat. Mit írjak a társkeresőknek az igazon kívül, miért lett vége, amikor vége sincs?

Figyelt kérdés

olyanokat kérdeznek az érdeklődők, amire a válaszokból nemakarok égőnek lejönni.

egyik azt kérdezte: "elhagyott titeket?"


de én meg úgy gondolom, ha nem sikerül társat találnom, akkor be adom az exnek a derekam, mert a gyerek érdeke, hogy legyen apja, nagymamája, nagynénjei (nekem alig van rokonom)pláne ők külföldiek a gyereknek lehetőség később is, hogy tartsam a kapcsolatot, de mindez nem érdekelne, ha lenne normális társam, mert akkor szintén lenneének a gyereknek hozzátartozói. de össze is vagyok kicsit zavarodva, igazából nem tudommi lenne jó, a vándorélet, hogy ki-be járkáljak vele esetleg ott dolgoznék, meg itthon néha, vagy egy nyugodt itthoni élet, magyarországi fizetés, egy társsal..


igazából fontos lenne, hogy ne függjek senkitől mégha társam is lenne, ha vége lenne, ne hasson meg.


de szóval olyat sem akarok válaszolni, hogy elhagyott minket(mint akit felcsinálnak és lelépnek..)

de szóval ..?


2014. nov. 13. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:

és mindenki őt sajnálja ahogy látom.

és az én életem?az nem számít ugye?

2014. nov. 16. 10:18
 62/63 anonim ***** válasza:

nem sajnálunk senkit (a gyereken kívül) azt próbáljuk megértetni, hogy van egy adott helyzet - és hogy lehetne abból (azt visszamenőleg nem tudod megváltoztatni!) tehát abból hogy lenne a legjobb! nem azzal, hogy ismeretlen alakok közt kuncsorogsz a neten... (akik közt természetese aljas gazember is lehet, akit nem büntettek a bíróságon, és szabadon van. Nem fog úgy bemutatkozni neked, hogy jó napot, aljas gazember vagyok. Borítékolt a csalódás- és közben hűtlen lettél ahhoz aki szeret)


A szeretet, a hűség viszont csodákra képes! De a csodára való képesség bennünk van. Nekünk kell létrehozni.


"“Nem szánom én az ostobát, kinek üres a mennyek boltja,

ki képes látni a csodát, az a csodát magában hordja.”"

Babits Mihály

2014. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:

akkorhát pozitív/negatív gondolkodásról van szó

tehát ha szeretném hogy szép család legyünk, ringassam magam e gondolatba és megadatik/hat.


csak ez ott kezdődik hogy el sem tudom képzelni, sem őt, sem mást, magyarán semmit, és még az, még azt sem udom mi lenne a legjobb mit akarjak.


vagy ha más nem, hogy bízzak én benne?

tényleg nem foglalkoztatna, ha nem egy másik élet múlna rajta. akkor kb lesz ami lesz alapon élnék.

2014. nov. 16. 10:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!