Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat még terhesen lecsukták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat még terhesen lecsukták. Mindent megtesz (megtenne) hogy együtt legyünk, viszont én szeretnék normális társat. Mit írjak a társkeresőknek az igazon kívül, miért lett vége, amikor vége sincs?

Figyelt kérdés

olyanokat kérdeznek az érdeklődők, amire a válaszokból nemakarok égőnek lejönni.

egyik azt kérdezte: "elhagyott titeket?"


de én meg úgy gondolom, ha nem sikerül társat találnom, akkor be adom az exnek a derekam, mert a gyerek érdeke, hogy legyen apja, nagymamája, nagynénjei (nekem alig van rokonom)pláne ők külföldiek a gyereknek lehetőség később is, hogy tartsam a kapcsolatot, de mindez nem érdekelne, ha lenne normális társam, mert akkor szintén lenneének a gyereknek hozzátartozói. de össze is vagyok kicsit zavarodva, igazából nem tudommi lenne jó, a vándorélet, hogy ki-be járkáljak vele esetleg ott dolgoznék, meg itthon néha, vagy egy nyugodt itthoni élet, magyarországi fizetés, egy társsal..


igazából fontos lenne, hogy ne függjek senkitől mégha társam is lenne, ha vége lenne, ne hasson meg.


de szóval olyat sem akarok válaszolni, hogy elhagyott minket(mint akit felcsinálnak és lelépnek..)

de szóval ..?


2014. nov. 13. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

2-3 év nem sok idő, én várnék rá ha szeretném, főleg gyerekkel, de szerintem te már nem szereted őt igazán :(

nem értem miért függnél tőle teljesen, neked nem lenne munkád, te nem tudnád eltartani magad a gyerekkel? vagy ezért kell neked máris egy másik férfi hogy eltartson?

nem értem mit értesz kiszolgáltatottság alatt, én ilyet soha nem éreztem egy férfivel szemben sem, mert nem hagynám.

szerintem vannak más problémák is amit nem írsz le róla, ami miatt így állsz hozzá a szituhoz, de ez persze a te dolgod. miért gondolod h visszaesik? így ismered? meg igen, akkor nem kell 2. baba.


egyébként az utolsó mondatod sok mindent elárul, bár akkor nem értem miért kérsz itt tanácsot, ha te már ígyis úgyis eldöntötted h másfele lépsz. nekem kicsit úgy jön le, hogy akárki akármit írt itt neked, te azt megmagyaráztad, és mindenképpen a gyerekeid apján húztad le, vagy érveltél h ő mennyire nem jó neked. szóval nem igazán értelek már.

2014. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:

nem döntöttem el hogy merre lépjek.


de külföldön eddig is sokszor volt, hogy kiszolgáltatott voltam neki (pl két munka között, laknom sem volt hol, ha ő nem lett volna, viszont folyamatosan éreztette, hogy ez teher neki és nem tetszik, tehát hogyis várhatnám azt, hogy majd gyerekkel mellettünk lesz, meg sorolhatnék ezer ilyet)aitől annyira oha nem ijedtem, meg mert mindig tudtam, ha minden kötél szakadna, egyszerűen hazajövök. csak gyerekkel már nem lehet így ugrálni és ki-be kapkodni mondjuk egy bölcsiből, társadalomból, családból.


egyáltalán nem szerelmi oldalról nézek semmit, mert engem átverhetnek, ha úgy adódik, de az hogy egy gyerek sérüljön majd estleg, azt nem kockátathatom, nem akarom kockáztatni. hiába akarja itt mindenki azt kihozni, én nem szeretem meg hasonlók.vakon szeretni luxus, hogy mondanám a gyerek szemébe, most nincs apa, de nézd ott őt, ő az apád, utána meg, apa mégsincs.

látom ebbe senki nem gondol bele. nálam a kicsi az első.


és írtam azért regiztem, hogy legalább próbáljak megnyílni, nyitni egyáltalán.

de amúgy nem megy ahogy vezem észre, nem vagyok képes idegenekkel írkálgatni.

2014. nov. 16. 01:45
 53/63 A kérdező kommentje:

én csak azt érzem, hiányzik egy szerető társ.

a párom meg egyszer sem volt mellettem amikor szükségem volt rá, vagy amikor megszületett a babánk, amikor hazajöttünk a kórhából, amikor először mosolygott, amikor sírt.

nincs semmi csak üres szavak és ígérgetések, de azt sem tudja hogyan akarná kivitelezni...tehát igen, visszaesős gyanús, írta, majd ha kijön meglátja.és tudom hogy kint ugyanaz várja, mint amikor bement. ugyanazok a munkalehetőségek, ugyanaz a társadalom.én eddig sem akartam befolyásolni semmiben, soha nem is fogom.

2014. nov. 16. 01:50
 54/63 A kérdező kommentje:

és a szerelemre visszatérve, hogy is szülhettem volna babát neki szerelem nélkül???

most is szeretem őt, de van egy újabb szerelmem, a gyermekem :)

2014. nov. 16. 02:00
 55/63 anonim ***** válasza:

akkor jó úton vagy, hogy tönkretedd a gyermeked.

Elhagyod, hűtlenkedsz, a szerelmedhez,sunnyogsz a neten, és azt hiszed egy pótlékkal, szurrogátummal ezt a lépésedet helyrehozhatod, igazolhatod. És "szerelmes" vagy a gyerekedbe- aki azt várja, anya és apa szeresse őt, hogy majd 20 év múlva igazi szerelem ébredjen benne.

2014. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:
nem tudom hányan bíznák a gyereküket egy szélhámosra.
2014. nov. 16. 08:45
 57/63 A kérdező kommentje:

nem hagytam el, nem hűtlenkedek, ő is megéri a pénzét amúgy.


nekem a szeretet nem egy szó a sittről.

2014. nov. 16. 08:46
 58/63 anonim ***** válasza:
nem mi választottuk azon a szerelmes éjszakán - ha szeretnéd bíznál is benne, hogy megjavul
2014. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:

én akkor bíztam benne amikor babánk lett.én azt hittem együtt leszünk, társ, férj, családapa lesz. erre szépen pápá-t intett.


én szeretem őt, de a gyermekemet jobban.

nem tudom hogy ha elhagyná milyen törés lenne a kicsiben és ha mégsem, akkor meg mire tanítaná.


teljesen tisztábanvan vele, hogy mit okozott nekünk, tudja, az ő hibája, reméli megbocsájtok.

csak épp mire fel?

látom én hogy rendes apa, férj, meg társ?


én is sok szépet tudok írni, csakhogy az élet nem egy tündérmese.

és tejesen tistában is van vele, világosan megírtam, hogy én nem akarok a gyerek szemében majd könnyeket látni, hogy apa hol van. meg stb

2014. nov. 16. 10:04
 60/63 A kérdező kommentje:
magyarán könnyű úgy szeretni, hogy két szalmaszálat nem tesz keresztbe értünk.
2014. nov. 16. 10:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!