Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat még terhesen lecsukták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat még terhesen lecsukták. Mindent megtesz (megtenne) hogy együtt legyünk, viszont én szeretnék normális társat. Mit írjak a társkeresőknek az igazon kívül, miért lett vége, amikor vége sincs?

Figyelt kérdés

olyanokat kérdeznek az érdeklődők, amire a válaszokból nemakarok égőnek lejönni.

egyik azt kérdezte: "elhagyott titeket?"


de én meg úgy gondolom, ha nem sikerül társat találnom, akkor be adom az exnek a derekam, mert a gyerek érdeke, hogy legyen apja, nagymamája, nagynénjei (nekem alig van rokonom)pláne ők külföldiek a gyereknek lehetőség később is, hogy tartsam a kapcsolatot, de mindez nem érdekelne, ha lenne normális társam, mert akkor szintén lenneének a gyereknek hozzátartozói. de össze is vagyok kicsit zavarodva, igazából nem tudommi lenne jó, a vándorélet, hogy ki-be járkáljak vele esetleg ott dolgoznék, meg itthon néha, vagy egy nyugodt itthoni élet, magyarországi fizetés, egy társsal..


igazából fontos lenne, hogy ne függjek senkitől mégha társam is lenne, ha vége lenne, ne hasson meg.


de szóval olyat sem akarok válaszolni, hogy elhagyott minket(mint akit felcsinálnak és lelépnek..)

de szóval ..?


2014. nov. 13. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:

18

"nem hiszem... naív vagy - és közben szívtelen"



a leveleiben is az van, REMÉLI, hogy megvárom és megbocsájtom ezt neki.


tehát tudja jól, hogy van esélye, hogy nem, és nem birtokló típus, hogy az van amit én mondok és megvársz mert különben szétverem a mocskos pofáját a másiknak.. :D

hihetetlen igen, de érzelmileg intelligens ember, máshogyis, csak rossz oldalra használta..mindegy.

2014. nov. 13. 10:29
 22/63 anonim ***** válasza:
Na ezért nem szabad társkeresőn keresni, ki tudja mi derül ki róla amit elhallgat.
2014. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
60%

Jellemtelen, és gerinctelen van, konkrétan felfordul tőled a gyomrom.

Az eddigi válaszaid alapján nem értem miért szól valaki hozzád normálisan is.

Érzelmi, emocionális szinten egy beszűkült nulla vagy.

Bár lehet, hogy egyszerűen fel se fogod mit művelsz.

Téged nem kell sajnálni, csak a gyereked meg a pasid ...

2014. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

és ki tudja méltó e arra, hogy én megosszam e vele az életem...


szerintem semmi gáz nincs abban, hogy ha mondjuk lenne egy társam, hogy az ex, a gyerek apja kint él ínémetben az egész családjával egyetemben és kb évente ha látja a gyerekét.

mások meg az exszerl csalják az asszonyt. én még "istenes" is vagyok. az ex nincs képben.HA van társam.

2014. nov. 13. 10:36
 25/63 A kérdező kommentje:

23-as jellemezni én is tudnálak.

amúgy semmit nem írtál azt tudod e.

2014. nov. 13. 10:36
 26/63 A kérdező kommentje:

már nem azért, de szerintem mindenki meggondolja kivel akarja összekötni az életét

ez nem elítélendő.

pláne ha börtönviselt.

2014. nov. 13. 10:41
 27/63 A kérdező kommentje:

meg egy idegennek, aki lehet egy primitív barom(mot csak írtam valamit)minek magyarázzam az életem?


millióan vannak egyedül gyerekkel, elváltan, miért kell erről beszámolni, nem is értem. az a múlt, ami le van zárva a jövőért.

ahogy az exszel is le van zárva vele a jövőért, ha megbocsájtok. ami amúgy nem megy..de ez megint más téma, hogy megsem tudnék bíni benne, ha együtt lennénk, sokmindent le kellene tennie az asztalra.



persze vannak nők, akiknek elég a szó, meg ígérgetések. meg szegény ex, meg várnák a kapuban ülve.

na én ebből már kinőttem. őket lehet átverik, én meggondolom, hogy ennek kockáztatásával is, de választom e őt.

2014. nov. 13. 10:46
 28/63 anonim ***** válasza:

" de ha kijön és őt választom, többé tényleg nincs esélyem mással boldog lenni, tuti el fog venni tőlem éveket. "

Ebből lejön, hogy te nem szereted/nem akarod őt. Akkor viszont nincs kérdés, meg kéne neki mondani, hogy neked ez nem kapcsolat, nem akarsz rá várni, és ne reménykedjen. Ha lezárod, már pedig ilyen hozzáállással az lenne célszerű, talán könnyebb lesz új kapcsolatot kezdeni. Nem ezzel kell indítani. Megkérdezik, miért vagy egyedülálló....

Válaszolhatod nyugodtan, hogy bonyolult, nem úgy alakult a kapcsolat, ahogy szerettétek volna, max ha már eljutsz valakivel olyan szintre, hogy úgy érzed, komoly a dolog és bízhatsz benne, akkor elmondod az igazat.

De tényleg, ha időpazarlásnak érzed vele, ezt mondd meg neki, ne hagyd, hogy fölöslegesen tervezgessen.

2014. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

de nézzük a "ti" veriótokat


pl szakítok az exszel megírom, hogy vége.(nem mellesleg amivel egy apát veszek el a gyerekől..)

akkor is mit írjak egy vadidegennek(mert lehet normális, vagy kőbunkó, hisz nem ismerem)hogy miért lett vége?nincs megbeszélve, nem éltünk együtt és valahogy kialakult, hogy vége, hanem csak úgy ?

2014. nov. 13. 10:59
 30/63 A kérdező kommentje:

"Ebből lejön, hogy te nem szereted/nem akarod őt."


ebből az jön le, hogy nem bízok benne!nem más. honnan tudjam, hogy betarja e a szavát?

2014. nov. 13. 11:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!