Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar elvenni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elvenni a párom?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, párommal 13 éve vagyunk együtt. Minden jól megy közöttünk, jó a szex, szeretjük egymást. Azonban egyszer sem ajánlotta fel, hogy házasodni akarna, pedig többször utalgattam már rá, hogy milyen jó lenne, mennyire örülnék neki. Beszélni akartam vele erről, de amikor felhozom ezt a témát, mindig ideges lesz, és elmegy itthonról. Azzal indokolja, hogy "nincs kedve semmiféle nagy felhajtáshoz". Tudja, hogy a gyerekkori álmom egy csodás esküvő, sok emberrel, vidám lagzival, de én még azt is felajánlottam neki, hogy jó, legyen csak egy hivatali esküvő, ketten leszünk, összeadnak minket, semmi ceremónia, kész. Neki nincs kedve hozzá. A kapcsolatunk egyáltalán nem nevezhető rossznak, nem hanyagoljuk el egymást, szívesen mutatkozik velem akárhol. Mondtam neki, hogy ha szeretne, képes lenne ezt az "áldozatot" meghozni értem, de ilyenkor mindig összeveszik velem, szinte az összes veszekedésünk csak emiatt van. Segítsetek, mit hiányolhat belőlem a férjem? Miért nem akar engem elvenni?

2016. aug. 17. 22:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan nem fogok 13 évet felrúgni. Inkább lemondok az álmaimról. Hátha az élettársi kapcsolatba legalább belemegy.
2016. aug. 18. 12:47
 52/76 anonim ***** válasza:
86%

oké

te lemondasz

és ő?

ő miről mond le?


nem fogsz sírni minden bnő esküvőjén és eljegyzésén? nem vágod a fejéhez, hogy őket miért és téged miért nem?


gyereket akarsz vállalni házasság nélkül? egyáltalán ő akar? vagy "csak belemegy"

2016. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
86%
Eddig legalabb 4 kulonfele kifogast hozott fel h miert nem akarja.En nem eröltetnem az elbeszelgetest,esetleg addigra talalna egy 5.et.
2016. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit kellene tennem? Teljesen kétségbe vagyok esve, tanácstalan vagyok...
2016. aug. 18. 13:03
 55/76 anonim ***** válasza:
100%

megmondod hogy neked esküvő fontos és szeretnéd ha aláírnátok, minden csicsa nélkül

te lemondasz az álomesküvőről, akkor ő is feltud venni egy farmert és aláírni.

ha nem, akkor pedig elválnak útjaitok,.

de lehet még 13 évig csesződni...de minek?!

2016. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
Tehát: neki semmi sem jó, de "nem akarja elvenni az álmaidat". Hát, az ajtót tudja, merre van, te meg fiatal vagy, biztosan találsz valakit, aki nem csak a kifogásokat keresi, és várja melletted, hogy érkezzen A Nő az életébe.
2016. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:
Megpróbálok még egyszer utoljára hatni rá, ha nem meg, akkor valami más megoldást kell találni...
2016. aug. 18. 20:33
 58/76 A kérdező kommentje:
megy*
2016. aug. 18. 20:33
 59/76 anonim ***** válasza:
Kerdezo. Te meg tudnad magyarazni, hogy hazassag nelkul nincs gyerek? Miert olyan fontos ez neked? En elvennelek de maximum szerzodessel, hogy semmibol nem kapsz semmit. Ezt ajanld fel a parodnak. Tuti belemegy.
2016. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
*+ miért
2016. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!