Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar elvenni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elvenni a párom?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, párommal 13 éve vagyunk együtt. Minden jól megy közöttünk, jó a szex, szeretjük egymást. Azonban egyszer sem ajánlotta fel, hogy házasodni akarna, pedig többször utalgattam már rá, hogy milyen jó lenne, mennyire örülnék neki. Beszélni akartam vele erről, de amikor felhozom ezt a témát, mindig ideges lesz, és elmegy itthonról. Azzal indokolja, hogy "nincs kedve semmiféle nagy felhajtáshoz". Tudja, hogy a gyerekkori álmom egy csodás esküvő, sok emberrel, vidám lagzival, de én még azt is felajánlottam neki, hogy jó, legyen csak egy hivatali esküvő, ketten leszünk, összeadnak minket, semmi ceremónia, kész. Neki nincs kedve hozzá. A kapcsolatunk egyáltalán nem nevezhető rossznak, nem hanyagoljuk el egymást, szívesen mutatkozik velem akárhol. Mondtam neki, hogy ha szeretne, képes lenne ezt az "áldozatot" meghozni értem, de ilyenkor mindig összeveszik velem, szinte az összes veszekedésünk csak emiatt van. Segítsetek, mit hiányolhat belőlem a férjem? Miért nem akar engem elvenni?

2016. aug. 17. 22:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
100%
Fél az elköteleződéstől.Pedig egy gyerek nagyobb kötelék,mint egy papír.Némelyik pasit nem értem.Nem tudják őszintén elmondani,hogy miért nem.
2016. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodok semmihez görcsösen. Én egyszer hoztam fel ezt a témát magamtól, nemet mondott rá, beletörődtem. Utána mindig ő mondta a gyerekeket, és akkor én reagáltam rá a házasság témával. És nálam ez a sok veszekedés max. 2-t jelent, mert ez sem megszokott nálunk. Nem szeret engem? Ugyan már. Akarunk attól gyereket, akit nem szeretünk? Dicsekedünk-e azzal a nővel a barátainknak, akit nem szeretünk? Szívesen megyünk-e akárhová is azzal a nővel, akit nem szeretünk? Nem hiszem...És nem értem, mi ez az általánosítás a nőkkel kapcsolatban, hogy nekünk semmi sem felel meg. Majdnem mindenben egyet értünk, és ha valamiben különböző a véleményünk, azt is kulturált módon beszéljük meg. Egyedül ez az a dolog, amiben egyszerűen nem tudunk megállapodni...
2016. aug. 17. 23:08
 23/76 anonim ***** válasza:
7%

Élvezhetnéd a hibátlan kapcsolatod és életedet a pároddal, de Te helyette itt hisztizel, mert nem lesz táncika meg kanálcsapkodás.

Váó. Váó.

És még egyesek képesek azt hinni, hogy a nők nem teljesen hülyék.

2016. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 A kérdező kommentje:
Most komolyan, hogy lehetnek ilyen hülye emberek? Ki írta azt, hogy hagyjam el a páromat? Nem fogom elhagyni, szeretem őt. Végső soron se esküvő nem lesz, se gyerekek. Nem fogom őt eldobni, semmiért sem.
2016. aug. 17. 23:11
 25/76 A kérdező kommentje:

"mert nem lesz táncika meg kanálcsapkodás."

Most hiteles nagyokosnak akartál hangzani, akik megmondja a tuti, ugye? Nem sikerült. Számomra ez fontos, ez egy alapot jelent. Ennyi. A Te dolgod, ha nem értesz egyet vele. A kérdésre ha nem tudsz válaszolni, akkor inkább menj el innen, anélkül, hogy rontanád a levegőt.

2016. aug. 17. 23:13
 26/76 A kérdező kommentje:
aki megmondja a tutit*
2016. aug. 17. 23:14
 27/76 anonim ***** válasza:
24%

"Kedves utolsó, szerinted ezt nem tettük még meg? De igen."

Hát bocs, hogy segíteni próbáltam, és leírtam, hogy szerintem mit kellene tenni. Te nem írtad le akkor konkrétan a helyzetet, hogy már így is megvolt a beszélgetés. De nem is tudom, hogy mit vársz tőlünk, bármit írunk, azt lehurrogod. Erre nem is igazán lehet mit mondani, mi nem tudjuk helyetted, helyettetek megoldani ezt a problémát, csak kettőtökön múlik!!

2016. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy gyönyörű a lekezelő stílusod, ha a pároddal is szoktál ilyen lenni vita közben, akkor nem csodálom, hogy elvenni nem akar.
2016. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
56%

Sok férfi a házasságot úgy tekinti mint egy örökre szóló,visszafordíthatatlan valami ami megfosztja őket attól ami a szabadságukat jelenti.

A tökletesnek hitt kapcsolatotok,lehet,hogy nem is olyan tökéletes?

2016. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
94%
Kedves Kerdezo. En nem akartam hazasodni es az exem se aki mar elvalt volt. Lett ket gyerek aztan 12 ev utan szetmentunk. Sok even at nem volt munkaja igy en tartottam el, koltottem a hazara amibol elettarskent egy fillert sem latok majd - es pont itt a gyk-n osztottak le hogy milyen hulye voltam h ugy szultem gyereket hogy nem ragaszkodtam a hazassaghoz.....
2016. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!