Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar elvenni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elvenni a párom?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, párommal 13 éve vagyunk együtt. Minden jól megy közöttünk, jó a szex, szeretjük egymást. Azonban egyszer sem ajánlotta fel, hogy házasodni akarna, pedig többször utalgattam már rá, hogy milyen jó lenne, mennyire örülnék neki. Beszélni akartam vele erről, de amikor felhozom ezt a témát, mindig ideges lesz, és elmegy itthonról. Azzal indokolja, hogy "nincs kedve semmiféle nagy felhajtáshoz". Tudja, hogy a gyerekkori álmom egy csodás esküvő, sok emberrel, vidám lagzival, de én még azt is felajánlottam neki, hogy jó, legyen csak egy hivatali esküvő, ketten leszünk, összeadnak minket, semmi ceremónia, kész. Neki nincs kedve hozzá. A kapcsolatunk egyáltalán nem nevezhető rossznak, nem hanyagoljuk el egymást, szívesen mutatkozik velem akárhol. Mondtam neki, hogy ha szeretne, képes lenne ezt az "áldozatot" meghozni értem, de ilyenkor mindig összeveszik velem, szinte az összes veszekedésünk csak emiatt van. Segítsetek, mit hiányolhat belőlem a férjem? Miért nem akar engem elvenni?

2016. aug. 17. 22:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lett volna házasság? Kötelező polgári esküvő nem volt a 19. század végéig, előtte az egyházak eskettek.
2016. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
100%

Hazassagi ceremonia mindig is volt miota a vilag vilag

Eloszor a torzsekben majd egyhazban unnepeltek

Az embetek soha nem batyuztak ossze ez csak most divat.

Oszinten azert nem vesz el mett felesleges neki

Mindent megkap igy is toled

Regen eskuvo elott nem volt se szex se osszebatyuzas ezert a ferfinek erdeke volt az eskuvo.

Tarsd magad ne szulj eskuvo nelkul hatha elvesz...

Mai lanyok elkenyezetettetek a ferfiakat sajat viselkedesed kovetkezmenyet latod most

2016. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan alakult azóta?
2020. nov. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veletek azóta? Még mindig kirohan a szobából, vagy megjött az eszed és kidobtad?
2022. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
Tortent valami?
2022. ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező történt valami azóta? sikerült házasodni?
2022. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!