Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok elég hosszú ideje. Van a férjemmel három gyerekünk. Nemrégen lett egy barátom, akivel nagyon " működik a kémia". Melyiket válasszam, a férjem, vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
A házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba. A férjem jó családapa, igazából mindenünk megvan, csak valami másra vágyom. A szeretőmmel fantasztikus szuper a szex, de fiatal még, így nincs lakása, autója, biztos megélhetése. Mégis sokszor úgy érzem meg kellene próbálnunk. Csak válás esetén nem tudom mi maradna Nekem. Kit válasszak?
2016. dec. 2. 23:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/148 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már nem nagyon értem :-) Egyszer azt írod nagyon sok a bérleti díj, most meg kiderül, hogy filléretekbe nem kerül? Egyszer kellene az anyósodék házából a pénz, most meg nem is éltek annyira rosszul...

Ez már nekem zavaros...

Tudod mit mondok? Ha a szeretőd veled akar lenni, akkor tartson el titeket, és biztosítsa a megfelelő körülményeket. Ha meg nem teszi, akkor maradj a seggeden a férjed mellett, és örülj, hogy találtál egy olyan hülyét, aki eltart, és hosszú távon elvisel.

Ha a férjeddel is van szex (hoppá, ez is, egyszer azt írod eü problémája van, egyszer azt, hogy jó vele a szex) - akkor nem hiszem, hogy annyira szeretnéd azt a másik szerencsétlent. Ugyanis, ha igazán szeretsz valakit, nem vagy képes mással szexelni.

Innentől nekem ez a kérdés komolytalan.

2016. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/148 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Mint család viszonylagos jólétben élünk. Nem tehetünk meg bármit, de nem is kell nélkülöznünk. A férjemnek céges autója van, a munkahelye fizeti a családi házbérleti díját. Nincs saját autója mert nem kell. A magas bérleti díjra történő panaszkodásom ha annak lehet venni, az esetlegesen a különválásunkra vonatkozik, mint buktató a barátommal, ja meg a nyomorgásra tett célzás. A férjemnek a házából nem a fele tulajdonára gondoltam, hanem a közös háztartásba befolyó pénz válásnál feleződik. Régóta ki van adva a ház, és azért jelenleg 1év alatt kétmillió a bérleti díj. Az anyósomék kb6-7 millóval segítettek felújítani, átalakítani a házat. Azért nem abban lakunk,mert volt ilyen kérdés, mert más városban van a munkahely és a ház. Nagyobb a távolság, hogy Naponta lehessen bejárni dolgozni, meg anyagilag is jobb. A férjemnek.
2016. dec. 16. 17:35
 33/148 A kérdező kommentje:
Ja a szex. Van egy kissebb eü- i problémája, amit egyszerűen meg lehetne oldani. Attól Függetlenül tudunk szeretkezni, de viszonylag ritkábban. A barátomnak nincs ilyen gondja, és méretileg is jobban összepasszolunk. Ettől független a férjemmel is élveztem a szexet. Viszont mostanában a barátommal bújok szívesebben össze.
2016. dec. 16. 17:42
 34/148 anonim ***** válasza:
87%

Ez ám a mai kor, (talán) legnagyobb női dilemmája.

Pénz, vagy nagy "férfiasság". Valóban nehéz lehet a döntés.

1. A férjednek pénze van, de kicsi a szerszáma, és nem is működik tökéletesen.

2. A pasidnak meg nincs pénze, de nagy a szerszáma, és kőkemény mindig.

Nem lennék a helyedben nehéz döntés... Egyszerűen nem értem, hogy miért nem kéred meg a férjed, hogy segítsen ebben a döntésben. Mindenben támogat, ennek a döntésnek a súlyát is biztosan le venné a válladról... Ne félj segítséget kérni tőle, hidd el támogatni fog ennek az eldöntésében is.

És még a nők szidják a férfiakat...

2016. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/148 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy melyiknek nagyobb a ..... Csak annyit, hogy a barátommal jobban összeillünk méretileg mint a férjemmel. Direkt nem megyek bele ebbe a méretdologba, mert nem ez a lényeg. A szex minősége jobb a barátommal és kész. Benne van hogy gyorsabban képes újra csinálni, a méret, vagy a szex hossza. De nem ez dönt.
2016. dec. 17. 14:29
 36/148 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy te elhiszed. :-)

Én nem, de nekem nem is kell.

2016. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/148 anonim ***** válasza:
100%

Végig azt gondoltam, hogy ez csak kamu lehet, de aztán rájöttem, hogy vannak ilyen gusztustalan, gerinctelen emberek! Szégyen és gyalázat!

Ne általánosítsatok és szídjátok a nőket! Én szégyellem magam nőként, hogy a kérdező is az... :(

2017. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/148 anonim ***** válasza:
Na, még mindig csalod a férjed, vagy már kihajított az utcára?
2017. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/148 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a férjemmel, hogy nincs ami együtt tartson minket. Megpróbálta megmagyarázni hogy helyre lehet hozni a házasságunkat. Addig könyörgött, míg elmondtam, hogy egy ideje van valakim. Addig mindent megtett volna, azután nagyon megváltozott. A gyerekeket szeretné, ha Vele maradnának, de ha Velem akarnak jönni elfogadja. Gyerektartást vagy úgy fizet, hogy a fizetése 50%-a, vagy úgy , hogy ad ötmillió ft-ot, és megeggyezünk havi 20000ft gyerekenként. A közös megtakarításunk olyan 4millió ft. A fele így is az enyém, és plusszban ad még hármat, ha meg tudunk egyezni. Elköltöztem a barátomhoz, amikor találunk normális albérletet hozom a gyerekeket is. A barátom szerint az ötmilliót kellene elfogadnom, mert az biztos pénz. Hosszú távon viszont az lesz a kevesebb. A gyerektartást miből állapítják meg? Kaptunk házat, autót szép kártyán pénzt, meg ezt a cafetériát, viszont egy nem túl magas alapbért. Az alapbéréből számítják, vagy mindenből összesen? Sok a különbség a két összeg között.
2017. jan. 22. 11:50
 40/148 anonim ***** válasza:
100%
Na büszke lehetsz magadra te utolsó gerinctelen fa**opó r**anc. Elérted, hogy a férjed fizessen majd egy rakás pénzt és nyugodtan élj a szeretőddel a férjed pénzén. Gratulálok, ez a modern "nő" mintapéldánya. Am pedig amikor ilyen 3 meg 5 milliós összegek repkednek nem tudom mit beszélsz arról, hogy nem vagytok hú de gazdagok és nem tudtok mindent megvenni. Gondolom életedben nem kellett hó végén spórolnod a kenyérre. Na de a témához visszatérve a hapsid majd szépen kisemmiz, addig lesz veled amíg van pénz, szted mégis miért akarja a biztos 5 milliót? Azt szépen felmarja és lelép tőletek, te pedig ott maradsz csórón a gyerekekkel egy lepukkant albérletben. Akkor majd megtudod milyen az amikor valaki tényleg nem tehetős.
2017. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!