Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti férfiak hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiak hogy fogadnátok reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az tényleg baj,ha màs férfiakkal beszélgetek facebookon főleg amúgy munka,tanulás,család, szerelem ezek a főbb témàink, pusztán csak beszélgetés. Amúgy találkoztam párszor két férfival barátként személyesen és mindkettőjükkel megbeszéltük,hogy tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk azóta is. Tudjàk,hogy van párkapcsolatom, néha kérdeznek a barátomról és mesélek nekik, nem zavarja őket, érdeklődök inkább. A páromnak nem mondtam,hogy szereztem 2 férfi barátot akikkel találkoztam is párszor. Ezekkel a fiúkkal tényleg megbeszéltük,hogy nem lesz semmi és ezt tiszteletben tartották. Már több mint 6 hónapja tartom velük a kapcsolatot. Most szeretném elmondani a páromnak amit most nektek. Nekem nem voltak eddig baràtaim csak a párommal szoktam lenni vagy egyedül,ha nem melóztam, tanultam. Nagyon örülnék neki,ha a baràtom ebbe nem mást látna bele és inkább örülne annak,hogy van akikkel úgy nézki tudok találkozni még. A két férfi elbizonytalanított azért,mert mindketten figyelmeztettek,hogy lehet ennek a párom nem fog örülni, mert ők sem biztos,hogy díjaznák ezt,ha most barátnőjük lenne,tekintve,hogy mindenki azt feltételezné,hogy többről van szó barátkozásnàl stb. De én megakarom mondani a páromnak, mert örülnék ha tudná ezt és nem zavarnà hanem megoszthatnám vele a dolgaimat a későbbiekben is. Hiszen ez részemről barátság tényleg és ők is azt mondták, meg úgy is viselkednek velem. Arra lennék nagyon kívàncsi,hogy ti FÉRFIAK hogyan fogadnátok ezt,ha lenne barátnőtök? Véleményetek?


Ui: A két férfi barátom nem ismeri egymàst, de tudnak egymàsról már. Mert kb párhuzamban voltak az első talàlkàk is.


L



2017. jún. 16. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:

Szerepjátszó körökben mondták még, hogy "kaland szempontjából lényegtelen."

30/f

2017. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 A kérdező kommentje:
Még én sem tudom,hogyan fogja fogadni, mert még soha nem voltak barátaim és férfiakkal eddig nem beszélgettem még annyira. Csak ő volt és van nekem, barátaim nem voltak. Ezért remélem,hogy azért örülni fog és nem màst feltételezne majd. Annyit tudok,hogy erősen állítja nem létezik férfi nő között barátsàg, de szerintem ha látja,hogy nincs miért aggódnia és tudja,hogy a férfiak akikkel barátkozom tényleg csak barátok akkor megért majd és nem szeretném ha ezért repülnék.
2017. jún. 17. 00:31
 13/90 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben csak az eshet kicsit rosszul neki, hogy fél évig ez nem került szóba köztetek, de egyébként örülnie kellene, hogy nyitsz a világ felé.
2017. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
90%

"Annyit tudok,hogy erősen állítja nem létezik férfi nő között barátsàg, "

Akkor ebben az esetben most sétálsz a kivégzőosztag felé. Ezzel kellet volna kezdeni. Esélyes, hogy vagy megszakítod a fiúkkal a kapcsolatot vagy röpülsz.

30/f

2017. jún. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 A kérdező kommentje:

Tényleg csak azért nem mondtam neki rögtön, mert még én sem tudtam,hogy majd barátok lehetünk ezekkel a férfiakkal.


Én abban reménykedem,hogy megbízik bennem és látja,hogy nincs miért aggódnia. Nem akarom titkolni, szeretném neki megmondani,hogy van két férfi barátom.

2017. jún. 17. 00:47
 16/90 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a barátod, hogy reagál erre azt nem tudom. Engem nem zavart ha az aktuális barátnőmnek voltak fiú barátai akikkel beszélgetett meg időnként akár személyesen is találkozott velük.
2017. jún. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:

Kérdező itt nem erről van szó. Azt mondod, hogy szilárd meggyőződése, hogy férfi és nő közt nincs barátság. Még ha benned bízik is, úgy is fújni fog a másik kettőre, hogy "nyomulnak rád". Ez az irántuk táplált bizalmatlanság fog rád kiterjedni, maximum 6 mondaton belül. Nem azt mondom ezzel, hogy viszakozz és ne mondd el, hanem, hogy készülj fel arra, hogy elfelejtheted a barátaid vagy őt. Nem én mondom, valszeg ő fogja.

30/f

2017. jún. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:

Ha kicsit kiakadna, mutasd meg neki ezt a kérdést, hogy mennyire fontos neked hogy ő elfogadja ezt, de ne értse félre és megoldva:)

De csak akkor mutasd meg ha már valóban rosszul reagál, mert ha mondod neki csak úgy hiheti azt hogy direkt írtad ki a kérdést!

Sok sikert!

2017. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 A legrosszabb ***** válasza:
62%
Na, ebből dugás lesz, méghozzá félredugás, ráadásul egyből két bikával. Double penetration. Haha.
2017. jún. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:

#18. Abból csak nehogy az legyen, hogy tudta a lány, a 2 faszi, meg az egész gyk, csak ő nem :D

30/f

2017. jún. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!