Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti férfiak hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiak hogy fogadnátok reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az tényleg baj,ha màs férfiakkal beszélgetek facebookon főleg amúgy munka,tanulás,család, szerelem ezek a főbb témàink, pusztán csak beszélgetés. Amúgy találkoztam párszor két férfival barátként személyesen és mindkettőjükkel megbeszéltük,hogy tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk azóta is. Tudjàk,hogy van párkapcsolatom, néha kérdeznek a barátomról és mesélek nekik, nem zavarja őket, érdeklődök inkább. A páromnak nem mondtam,hogy szereztem 2 férfi barátot akikkel találkoztam is párszor. Ezekkel a fiúkkal tényleg megbeszéltük,hogy nem lesz semmi és ezt tiszteletben tartották. Már több mint 6 hónapja tartom velük a kapcsolatot. Most szeretném elmondani a páromnak amit most nektek. Nekem nem voltak eddig baràtaim csak a párommal szoktam lenni vagy egyedül,ha nem melóztam, tanultam. Nagyon örülnék neki,ha a baràtom ebbe nem mást látna bele és inkább örülne annak,hogy van akikkel úgy nézki tudok találkozni még. A két férfi elbizonytalanított azért,mert mindketten figyelmeztettek,hogy lehet ennek a párom nem fog örülni, mert ők sem biztos,hogy díjaznák ezt,ha most barátnőjük lenne,tekintve,hogy mindenki azt feltételezné,hogy többről van szó barátkozásnàl stb. De én megakarom mondani a páromnak, mert örülnék ha tudná ezt és nem zavarnà hanem megoszthatnám vele a dolgaimat a későbbiekben is. Hiszen ez részemről barátság tényleg és ők is azt mondták, meg úgy is viselkednek velem. Arra lennék nagyon kívàncsi,hogy ti FÉRFIAK hogyan fogadnátok ezt,ha lenne barátnőtök? Véleményetek?


Ui: A két férfi barátom nem ismeri egymàst, de tudnak egymàsról már. Mert kb párhuzamban voltak az első talàlkàk is.


L



2017. jún. 16. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
100%
Elmeséled hogy reagált a párod?
2017. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg nagyon naiv vagy... egy normalis lanynak tunsz, de nagyon naiv es tapasztalatlan vagy. Nappal is eroszakoltak mar meg noket.

Tudod, van a Szex es New York c. sorozatban egy jo mondas, Samantha mondja hogy: a ferfiak dugasra vannak, a baratkozasra ott vannak a nok. Es en ezzel maximalisan egyetertek.

2017. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy gondolom, h a te naivitasod mar veszelyes. Beleborzongtam ebbe a kirandulos tervbe. Nagy hibat kovettek el a szuleid h nem neveltek beled egy kis szkepticizmust es veszelyerzetet. Ha mar annyira kirandulni szeretnel menjetek harmasban a baratoddal, igy mindenki bizonyithatja a szandekait.
2017. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
100%

Szamanta és s&ny, mint életigazság....hmm. mielőtt még felakasztanám magam, még arra kérlek kérdező, hogy ne menj. Légyszi. Bármelyik nyilvános hely oké lenne, de erdő ? Lehet, hogy kirándulnak arra, de lehet, hogy nem. Az erdő elhagyatottabb, mint egy nyilvános hely, egy férfi erősebb, mint egy nő, egy férfi ugyan olyan jól hazudik, mint egy nő, esetedben a férfinak van helyismerete, neked pedig nincs. Ennyi rizikófaktor már átgondolandó volna. Rühellem a paranoiás nőket, de azt kell mondjam 50-50%, hogy akar valamit. Ha nem akkor minden happy. Ha igen, akkor 50+rizikófaktoronként 10%, hogy olyan történik veled, ami az akaratoddal enyhénszólva nem egyezik. Ha mindenáron mész, legalább egy paprikaspray legyen nálad. Hanyadik személyes találkozó lenne ez 2. ? Én a helyedben átgondolnám.

30/f

2017. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 A kérdező kommentje:

Sikerült beszélnem a barátommal, elmeséltem neki mindent. Próbálta higgadtan kezelni a helyzetet, de nagyon ledöbbent és sokkoltam ezzel. Mármint,hogy talàlkoztam màs férfiakkal csak úgy az ő tudta nélkül. Neki ez esett nagyon rosszul azt mondta ez arcul csapásként érte. Gyorsan elmondta,hogy nem szeretné hallani,hogy férfi barátaim vannak akikkel találkozgatni akarok majd ezek után rendszeresen.


Amit mondtam nektek, szerinte nincs férfi nő között barátsàg. Vagyis gyakorlatba átültetve az ellentétes neműek közti barátság problémás kapcsolat szerinte és ez mindig féltékenységet szül vagy pletykákat kelt és összezavarnà őt mindenkit.


Arra kért, akkor inkább barátkozzak,ismerjem meg végre közelebbről az ő barátait, akik férfiak ugyan úgy. Nem azt mondta,hogy a barátaim lehetnek csak,hogy inkább velük beszélgessek majd.


Szerinte ezek férfi nő közötti barátságok a gyermekkorban és serdülőkorban elfogadottak, de szinte csak elvétve léteznek a 25-30 éves kort követően. És beszélt a családalapításról is, hogy ha majd később gyermeket vállalnánk (nem most..) akkor tovább csökken az ellentétes nemű barátságok száma. Azt mondta azt bármikor tolerálja ha munkakapcsolat van a nemek között, vagy például a házaspárok közötti barátságokat, ahol az összes fél elkötelezett a saját párja irányába, de mindenki ismer mindenkit. De amúgy ellenzi ezeket a barátsàgokat. Nagyon erősen állította ezt és nem is akart vitàt nyitni.


Hiàba meséltem el mi hogyan volt vagy,hogy számomra a

barátság az nyitottságról és az egymás társaságának élvezetéről szól , akinek ugyanúgy segíthetnék ha baj van és szàmíthatnánk egymàsra. Ennyi! Emellett hangsúlyoztam neki is, hogy nem romantikus vagy szexuális vonzalmon alapulnak a barátságaim ezekkel a férfiakkal. Nem veszekedett velem, meghallgatott, kérdezett aztàn várta,hogy van-e esetleg még valami mondani valóm? Arra gondolt,hogy elhanyagolva érzem magam és nyíltan közlöm vele,hogy megcsalom. Kb ezt mondta nekem és kérdezte,hogy mit keresek egyáltalán nàla? Vagy most mit reméltem? Mit mondjon? Naívnak nevezett ő is és dühös volt szerintem. Nem mondom,hogy "elzavart", de megkért szépen,hogy kerüljem ki még a lakásban is, mert ezt még megkell emésztenie és most nagyon megsebeztem.


Az erdős kirándulàst is említettem neki, igazából ezzel indítottam és utàna fejtettem ki,hogy kikről is van szó stb 4x találkoztam vele eddig a másik férfival pedig 6x azt hiszem. Ennek nem örült a párom és nem mondta,hogy nem mehetek, de ő is mint ti mindenféle rémképet hozott fel,hogy lehet bàntana,erőszakoskodna, csak szexelne, lehet elvisznek, kérdezte,hogy kocsival mennénk-e, mit vinnék magammal, lesz ott térerő stb utàna mondta,hogy nem,nem biztos,hogy nem megyek idegenekkel erdőbe, de nyilvános helyen is még bàrmi bajom eshet vagy nyomulhat ràm. Annak sem örült,hogy 2 férfiről beszélek.


Amúgy le hü*zett meg úgy láttam,hogy mérges is ràm. Hű..nagyon megleptem ezzel :( és nem jó értelemben.


Nem futok senkihez, nem akarom mondani a baràtaimnak ezt. Megoldom egyedül és remélem holnapra megnyugszik a párom. Most nem rég amikor befeküdtem mellé és átöleltem akkor eltolta a kezeimet és csak úgy kiment a nappaliba. ;((((

2017. jún. 17. 23:38
 56/90 anonim ***** válasza:
Latod, megmondtuk, hogy ez lesz. Remenykedj, hogy ez nem lesz kijavithatatla problema koztetek es ha tenyleg szereted a parodat, akkor szerintem jobban jarnal, ha megszakitanad a kapcsolatot a fiukkal es keresnel magadnak baratNOket.
2017. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
61%

Na jó!


Bakker... 4-szer találkoztál az egyikkel a másikkal meg 6-szor?


Komolyan? és ez a nagy barátság? jó, tudom, más hogy neveltek, de nekem majdhogynem két-három év mire kialakul egy igazi barátság.


Viszont ha az én barátnőm egyik-másik lánybarátomra mondaná, hogy nem találkozhatok velük, mert ő féltékeny, akkor valszeg elküldeném a rákba, és megnézhetné magát.


De ezek tényleg nem igazi barátságok még... kvázi a srácoknak valszeg bejössz, azt mondják ,hogy nem akarnak semmit ,aztán ha adódik alkalom, akkor ők előnyből indulnak.


Tényleg gyerek és serdülő korban alakulnak ki igazi jó barátságok, és nagyon-nagyon szomorú, hogy neked ilyenkor nem alakultak ki. :'(


De ezek a hapsiknak vannak saját barátaik.


Amúgy én a lány barátaimmal vagy "szakma beli" dologról beszélek (arról a hobbiról, ahol megismertük egymást) VAGY az én csaj ügyeimről, és a lánybarátaim pasiügyeiről.


TE azt mondtad, hogy Te meséltél a srácoknak a pasidról, ez okés. DE ők meséltek neked a csajukról? mert ha amúgy van barátnőjük, akkor szerintem oké, de ha nincs nekik, ÉS neked is azt mondják, hogy "áhh most nincs senki, aki tetszik"... akkor TE vagy, aki tetszik a pasinak. Csak nem akarja elmondani.


Ha lenne barátnője a pasinak, akkor okénak tartanám, de így nagyon-nagyon gyanús. ÉS ezt férfiként mondom. Tényleg nem barátkozik a semmiért egy férfi egy nővel. Sajnos igaz. SZeretnék én is más lenni, de nem. ez van.


Kivéve, ha nagyon okos és érdekes a lány, de csúnya.... olyan nagyon ritkán van.

2017. jún. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:

Annyira felismerhető vagy kérdező. Mindig ugyanezek a kérdések, csak kicsit átalakítod itt-ott. Nem is értem, hogy a többiek miért nem ismernek fel.

Amúgy szerintem gáz vagy, az meg pláne gáz, hogy eddig titkoktad a pasid előtt a "barátaidat". Már ha egy szó is igaz ebből.

2017. jún. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:

Várható volt ez a reakció. :/

Amúgy neked tényleg semmi kétség nem fordult meg a fejedben evvel a kirándulással kapcsolatban, hogy mégsem olyan jó ötlet, mert mi van ha...

Ezek idegen emberek, akiket még nem ismertél ki igazán.

Még hosszú évek után is tud meglepetéseket tartogatni valaki.


Most a jó megoldás az volna, ha felszámolnád ezeket a "barátságokat". Feltéve, ha a párod tényleg fontos neked és szereted, tervezel még vele.

2017. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
Attol felek hiaba szakitana meg a kapcsolatot a kerdezo becsuletessegbol es rendessegbol, nem hinne a dontesben, es mivel nem tette igazan magaeval a parja es a mi gondolkodasmodunkat ezert vagy ujra beleesne ebbe a hibaba, vagy orokre bantana a dolog. Nem eleg ha megtesz dolgokat, a meggyozodesenek is meg kell valtoznia, az pedig nem fog egy megrazo elmeny nelkul. Mi is mind megegettuk egyszer vagy tobbszor magunkat, mire ilyen bolcsek lettunk. Ugy gondolom hiaba dobtuk itt ossze a torteneteinket a kerdezonek is at kell ezt elnie, legyen ez barmennyire fajdalmas.
2017. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!