Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti férfiak hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiak hogy fogadnátok reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az tényleg baj,ha màs férfiakkal beszélgetek facebookon főleg amúgy munka,tanulás,család, szerelem ezek a főbb témàink, pusztán csak beszélgetés. Amúgy találkoztam párszor két férfival barátként személyesen és mindkettőjükkel megbeszéltük,hogy tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk azóta is. Tudjàk,hogy van párkapcsolatom, néha kérdeznek a barátomról és mesélek nekik, nem zavarja őket, érdeklődök inkább. A páromnak nem mondtam,hogy szereztem 2 férfi barátot akikkel találkoztam is párszor. Ezekkel a fiúkkal tényleg megbeszéltük,hogy nem lesz semmi és ezt tiszteletben tartották. Már több mint 6 hónapja tartom velük a kapcsolatot. Most szeretném elmondani a páromnak amit most nektek. Nekem nem voltak eddig baràtaim csak a párommal szoktam lenni vagy egyedül,ha nem melóztam, tanultam. Nagyon örülnék neki,ha a baràtom ebbe nem mást látna bele és inkább örülne annak,hogy van akikkel úgy nézki tudok találkozni még. A két férfi elbizonytalanított azért,mert mindketten figyelmeztettek,hogy lehet ennek a párom nem fog örülni, mert ők sem biztos,hogy díjaznák ezt,ha most barátnőjük lenne,tekintve,hogy mindenki azt feltételezné,hogy többről van szó barátkozásnàl stb. De én megakarom mondani a páromnak, mert örülnék ha tudná ezt és nem zavarnà hanem megoszthatnám vele a dolgaimat a későbbiekben is. Hiszen ez részemről barátság tényleg és ők is azt mondták, meg úgy is viselkednek velem. Arra lennék nagyon kívàncsi,hogy ti FÉRFIAK hogyan fogadnátok ezt,ha lenne barátnőtök? Véleményetek?


Ui: A két férfi barátom nem ismeri egymàst, de tudnak egymàsról már. Mert kb párhuzamban voltak az első talàlkàk is.


L



2017. jún. 16. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tolerálnám, fő a katonás fegyelem az élet minden terén. ✌ Félre fogsz qrni, borítékolható. Valamit nem kapsz meg a barátodtól, ugyanis normál esetben minden szinten kielégítene. Nem azt mondom, ne barátkozz emberekkel, de inkább nőkkel tedd. Férfi és nő közt nincs barátság.
2017. jún. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:

Érdekes módon most a 21-el értek egyet.

Azt nem mondanám, hogy 100%, hogy félre fogsz du,ni, de az boritékolható, hogy valami hinyzik neked ebből a kapcsolatból, ha máris 2 srác barátra van mellette szükséged, akikkel ilyen gyakran találkozol.

Lehet, hogy kicsit "unalmas" a párod, és most jólesik egy kiss frissités "beszélgetés-haverozás "formájában...?(nekem úgy tűnik, hogy ő volt az első komolyabb kapcsolatod...)

Nem tudom... valahol megértelek, valahol meg azt mondom, hogy szerintem ez az első lépcsőfoka annak, hogy már kezd ellaposodni a kapcsolat, még akkoris, ha te ezt most nem ennek tudod be.


35N

2017. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy, de majd te is meglatod az elso alkalommal, amikor valamelyik baratod rad startol :D.
2017. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 A kérdező kommentje:

Nem laposodott el a kapcsolatunk, minden rendben van és nem érzem,hogy unatkoznék a párom mellett. Pusztàn csak arról van szó,hogy amikor nem együtt vagyunk, akkor ő a barátaival van elmegy velük sörözni, túrázni vagy felugrik hozzájuk esetleg egy-egy haverja jön hozzánk és akkor elvannak. Kedvelem a barátait, de azok nem az én baràtaim voltak. Ha nem a párommal voltam akkor gyakran csak otthon ültem és a filmek tömkelegét néztem, vagy tök egyedül beültem valahova és ettem valamit, még cirkuszban is voltam egyedül, nem volt gond, mert amúgy jó egyedü lenni. De közben megismertem facebookon ezt a két srácot, és úgy alakult,hogy tudtam velük találkozni, de barátként. Többre nem vàgyom és ez szikla szilárd kijelentésem. Nem érzem,hogy a barátom kevés màr és valami frissre,újra van szükségem. Nem arról van szó,hogy megakarom csalni vagy más férfival szeretnék viszonyt folytatni. Arról van szó,hogy szeretném ha a barátaimat elfogadná és ha nem együtt vagyunk akkor néha találkoznék a barátaimmal. Ilyen még soha nem volt, hogy én is kimozdulok valahova,hogy elmondhatom nekem is vannak ismerőseim. És ez nem panaszkodàs, mert soha nem kerestem kétségbeesetten barátokat, mivel mindig egyedül szerettem lenni és amikor összejöttem a párommal akkor kezdtem igazán jól érezni magamat, hiszen szeretem és tényleg imádok vele lenni. Nem laposodott el a kapcsolatunk. Sőt, büszke vagyok kettőnkre, mert szerintem jó páros vagyunk és nem voltak nagy gondok az évek alatt. Nem akarok szexelni a sràcokkal, barátokat szerettem volna. Tökéletes a szexuàlis életem, nem is vágyom màsra úgy. Csak a páromra!!! Sejtettem,hogy mindenki a legrosszabbat feltételezi majd, de én akkor is elakarom mondani a páromnak és ezt megbeszélni vele.

Nem csalnám meg soha a barátomat.

2017. jún. 17. 08:54
 25/90 A kérdező kommentje:
Nem akarnak tőlem semmit a baràtaim. Sokat meséltem nekik a páromról, vagyis sokszor felhozták és akkor pàr dolgot meséltem nekik. Érdeklődök voltak és úgy tűnt,hogy szívesen meghallgatnak,ha erről is van szó egy beszélgetés során. Szerintem elég nyilvánvaló amúgy,hogy kicsit oda vagyok a páromért... Éppen ezért én nem is nagyon hozom fel a kapcsolatomat, mert akkor órákig tudnák beszélni a pàromról, de nem tartozik minden rájuk. Nem hajtanak rám, ők vetették fel a találkozót,hogy akkor akár személyesen is megismerhetnénk egymást barátként. Mindegyiküknek van saját élete, munka, tesók,barátok. Nem akarnak tőlem többet barátságnál ezt tudom és én sem akarok többet.
2017. jún. 17. 09:00
 26/90 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy, de tenyleg, csak teljesen tapasztalatlan az emberi kapcsolatok vilaganak ezen reszeben, ha szerinted ket fiatal pasas, aki raadasul mar a puhatolozas szakaszan is tul vannak (nem azert kerdeznek a kapcsolatodrol, mert annyira erdekli oket, hanem hogy kepben legyenek), azert kezd ismerkedni egy lannyal facebookon, majd ker szemelyes talalkozot, hogy vegul csak baratok legyenek :D. Ferfiak ilyet nem csinalnak, meg ha ez a te tiszta, artatlan, szerelmes vilagodban iszonyu ordoginek es lehetetlennek is tunik. A baratod pedig ferfikent ezzel tokeletesen tisztaban van, igy nem lesz elragadtatva tole, ha te talalkozol ezekkel a sracokkal, mikozben ok mar vegigprobaltak rajtad fejben a kama szutrat...
2017. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
100%

A 26. mindent tökéletesen leirt.

Kicsit olyan, mintha idáig egy burokban, mesevilágban éltél volna és nagy naivitással beszélsz az új 'barátaidról'. Soha nem voltak barátaid, és most az hiszed két idegen(fél év az semmi) férfival a legeslegjobb barátok lesztek akikkel kéz a kézben örültök a mindent elsöpró új igazi barátságnak miközben a párod hátulról integet nektek és jó szórakozást kiván.


Kicsilány, ilyen nincs. Régen azt hittem nekem is vannak fiú barátaim(gyerekkori ismeretségből ismertem őket) aztán vagy ők nyomultak, vagy ahogy lett barátom szépen eltüntek, vajon miért? Arról ne is beszéljünk, hogy akik facebookon ismerkedtek velem, egyáltalán nem baráti szándékból irtak. Szerinted két egyedülálló férfinak szüksége van hirtelen egy kedves kis lány barátra, csak azért hogy néha lelkizzenek? Szerinted nincs már meg a baráti körük, akikkel szórakozzanak, kellett hirtelen egy lány, aki a párja mellett foglalkozik velük, sőt még el is járogat velük,-kicsit sem ad reményt számukra, hogy amikor valami nem oké a kapcsolatodban tárt karokkal várnak a farkukra.

Amúgy meg vajon miért kérdeznek annyit a kapcsolatodról? Képben akarnak lenni, és amint valami problémád lesz, áthiv megvigasztalni.


Ezeket most biztosan a legnagyobb rosszindulatú dolognak tartod és szentül hiszed hogy a te drága barátaid nem ilyenek. Hát akkor sok szerencsét a tálaláshoz a barátodnak, aki tudja, hogy nincs férfi és nő között barátság. Számits rá, hogy választanod kell-jó esetben, rosszabban kipenderit.


De élhetsz tovább a kis mesevilágodban a két jó barátoddal, akik az első adandó alkalommal beteszik neked, vagy megunják, hogy nem tehetik és annyi a kis idilli kapcsolatnak.

Remélem nem gázoltam nagyon a lelkecskédbe, de fel kell ébredned.

2017. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 A kérdező kommentje:
Értem, de ők azt mondtàk,hogy tiszteletben tartjàk,hogy nem akarok tőlük többet barátságnál, nem csak azért, mert van barátom, de nem is találom vonzónak őket. A páromnál első perctől jelen volt az a zsigeri érzés amitől én vonzódtam hozzá és működött a kémia nagyon. Nem akarok a barátaimtól semmit, nem is tudnám elképzelni,hogy velük legyek. Még gondolatban sem jutottam el oda,hogy pl valamelyikükkel szexelek. Nem érdekelnek! Ezt ők is tudják és mindketten azt mondták,hogy a barátsàgom elég, ezzel megelégednek, nem akarnak belerondítani a kapcsolatomba. Nem is sikerülne, mert ha többet szerettek volna akkor mostanra nem beszélnék velük többet az biztos! A páromon kívűl más férfi nem kell. De barátként ezt a két srácot szeretném, nagyon kedvesek velem és mindketten érdekes személyiségek. Nem akarok velük éjjel nappal lenni, de ha úgy adódna akkor néha néha találkoznék velük. Ha éppen nem a párommal vagyok.
2017. jún. 17. 10:12
 29/90 anonim ***** válasza:
Figyelj, tegyel egy probat. En sem hittem el h a ferfi-no baratsag enyhen szolva docog, amig a sajat boromon nem tapasztaltam. Mindig kialltam a fiu barataim mellett, meg a parommal is szembe mentem ertuk, de nem halaltak meg. Idovel vagy nyomultak, vagy beszologattak a paromra, vagy felszivodtak. 27es nagyon jo dolgokat mondott, de te nagyon artatlan vagy ezert tudom h nem hiszed el. En most azt mondom h neked meg kell tapasztalnod azt a kint, h a baratsaguk az csak egy trojai falo. Annyit tegyel meg kerlek, hogyha majd beigazolodik amit mondtunk ird meg, egyreszt h masok is okulhassanak belole, masreszt h segithessunk neked atjutni a krizisen.
2017. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
100%

22-es vagyok.

Szinte tudtam, hogy ennyire bizonygatni fogod, hogy te nem akarsz meg ők sem akarnak semmit és hogy a te kapcsolatod nincs ellaposodva.. Senki nem akar senkitől semmit.

De ahogy írta valaki: ezek a srácok biztos nem azt gondolják, hogy öribarik lesztek. :)


Valóban nagyon tapasztalatlan vagy még az emberi kapcsolatok terén.

Azért gondold át mégegyszer, hogy megér e neked ennyit ez a nagy barátkozás - főleg ilyen szinten, hogy találkozgattok is gyakran-, mert lehet hogy valamelyik srác úgy fogja mégis értelmezni, hogy csak húzod az időt és kéreted magad, akkor nehogy elküldjön a búsba. Mert az írásod alapján egy életre elmegy mindenféle barátkozástól a kedved. :/


Csak segítő szándékkal írom ezt.

De tudod hogy szól a mondás: mindenki a saját hibájából tanul a leginkább.

2017. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!