Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti férfiak hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiak hogy fogadnátok reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az tényleg baj,ha màs férfiakkal beszélgetek facebookon főleg amúgy munka,tanulás,család, szerelem ezek a főbb témàink, pusztán csak beszélgetés. Amúgy találkoztam párszor két férfival barátként személyesen és mindkettőjükkel megbeszéltük,hogy tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk azóta is. Tudjàk,hogy van párkapcsolatom, néha kérdeznek a barátomról és mesélek nekik, nem zavarja őket, érdeklődök inkább. A páromnak nem mondtam,hogy szereztem 2 férfi barátot akikkel találkoztam is párszor. Ezekkel a fiúkkal tényleg megbeszéltük,hogy nem lesz semmi és ezt tiszteletben tartották. Már több mint 6 hónapja tartom velük a kapcsolatot. Most szeretném elmondani a páromnak amit most nektek. Nekem nem voltak eddig baràtaim csak a párommal szoktam lenni vagy egyedül,ha nem melóztam, tanultam. Nagyon örülnék neki,ha a baràtom ebbe nem mást látna bele és inkább örülne annak,hogy van akikkel úgy nézki tudok találkozni még. A két férfi elbizonytalanított azért,mert mindketten figyelmeztettek,hogy lehet ennek a párom nem fog örülni, mert ők sem biztos,hogy díjaznák ezt,ha most barátnőjük lenne,tekintve,hogy mindenki azt feltételezné,hogy többről van szó barátkozásnàl stb. De én megakarom mondani a páromnak, mert örülnék ha tudná ezt és nem zavarnà hanem megoszthatnám vele a dolgaimat a későbbiekben is. Hiszen ez részemről barátság tényleg és ők is azt mondták, meg úgy is viselkednek velem. Arra lennék nagyon kívàncsi,hogy ti FÉRFIAK hogyan fogadnátok ezt,ha lenne barátnőtök? Véleményetek?


Ui: A két férfi barátom nem ismeri egymàst, de tudnak egymàsról már. Mert kb párhuzamban voltak az első talàlkàk is.


L



2017. jún. 16. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem még mindig nem érted a közel harminc éves férfiak működését.


Nem akarnak barátkozni lányokkal csak úgy.

Azért kezdtek el veled ismerkedni, hogy összejöjj velük. Miután közölted hogy foglalt vagy, taktikát váltottak: KIVÁRNAK

Ahogy írtad, neked nem jön be mint férfi. Egyik sem. Valszeg nem lehetnek valami jó pasik, nem válogathatnak a nők között. Már a "maradéknak" is örülnek. Arra megy ki a játék a részükről hogy elcsábítsanak vagy ha szakítasz a pároddal, akkor majd jól megvígasztalnak. Jó hogy nem mondják meg az igazat.

Max akkor akarnak barátkozni, ha agyilag retardáltak és egy 14 éves gyerek szintjén vannak.

2017. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 A kérdező kommentje:

Mindenkinek más számít jó pasinak. Szerintem jólnéznek ki, az egyikük kimondottan helyes és alkatra is tetszik, a stílusa is szuper laza és férfias. Viszont férfiként nem tudok tekinteni rájuk, mert valami plussz hiányzik belőlük. Ez amúgy alapvetően mindenkire igaz, a többségre. A mellettem elhaladó férfiak többségére. Nézhet valaki jól, lehet szép arca, férfias kiállása, mégsem fog tetszeni "úgy". Nem fog érdekelni. Pedig vàlogatós sem vagyok!!

Nem is ez a lényeg.


Már megértettem,hogy nincsen férfi és nő között barátság. Egyetlen dolgot nem értek. Ha valaki zsigerből rà vàgja,hogy nem létezik, mert neki volt rossz tapasztalata vagy csak szimpán mások az elképzelései, gondolatai akkor a párjának is ugyan azon a véleményen kéne lennie? Neki attól miért ne lehetne barátja? Ez mögött ha csak a féltékenység áll az régen rossz, mert akkor önző vagy nagyon..nem eresztem hosszúra. Ha 10 emberből 9 azt mondja nincsen férfi és nő között barátsàg akkor az veszett ügy.


Gondolkodtam, elmeséltem a barátaimnak telefonon,hogy mi a helyzet és lefújtam a találkozót,hogy még időben tudjanak mindenről. Mindketten számítottak rá,hogy meghunyàszkodok, majd a barátom befolyásol, a saját bizalmatlanságából eredendően okozza a problémákat. Azért megvédtem a páromat, mert nem gondolom,hogy joguk van bántani! És bántóak voltak.


Az egyikük a lány barátsàgra, hogy csak nőkkel barátkozzak..abszurdnak tartja ha valaki ezt kéri. Mert az én döntésem,hogy kikkel akarok barátkozni. Kortól, nemtől független ez.


Nos egyetlen egy dolog elgondolkodtató számomra. Amit mondtak mindketten.


Mennyire lehetünk fontossak annak az embernek aki azt szeretné,ha nem barátkoznék férfiakkal(?) Nem is akarnà megismerni a pàrom őket, pedit ma mielőtt beszéltem volna a srácokkal ezt felhoztam. De nem érdekelte, elutasító volt, úgy hiszi kiválóan értenek a hazugság gyártàshoz, csak megvezetnek, aztán vele is elhitetik,hogy nem csak barátkoznának velem. Cinikus, pesszimista és lekezelő volt velem, nem bántott meg, szeretem, de nagyon rosszul esett,hogy konkrétan fellélegzett amikor nem rég megmondtam neki,hogy megszakítom a barátaimmal a kapcsolatot. Nincsenek titkaim sem, bármikor ellenőrízhetne, de legalább elhitte nekem ezt. Siker élményként élte meg. Oké. Nagyszerű. Nem hiànyoznak a barátaim, de csalódtak, mindketten hívtak párszor azóta, de nem veszem fel a telefont. Facebookon letöröltem őket már tegnap éjjel. A párom azért fontosabb!! Csak kár,hogy nem tudtam neki bebizonyítani,hogy ők csak barátok. Meg tökre vártam,hogy elmondhassam neki, mert azt hittem talán még örülne is,hogy vannak barátaim. De felajánlotta,hogy akkor ezentúl mehetnék vele ha a barátaihoz megy vagy bemutat pár női ismerősének. Húhu már sok embert ismerek,de..azok az ő barátai maradnak, nem ugyan az..Meg férfi barátai vannak. Most akkor mit csinálnék? Már voltam velük párszor és különbözünk, nekem annyira nem szimpatikusak, mert ők nyitottak, nagyon mások mint én, de amúgy kedvesek,rendesek velem és néha jó ha látom őket aztán ennyi.


:)

2017. jún. 20. 22:49
 83/90 A kérdező kommentje:
Nem akarnék baràtnőt, mert ha tudom,hogy nem is tetszene a páromnak a barátnőm. Ez foridítva még igaz lehet és ha szerelmes lesz bele a "barátnőm" aztán rá mozdulna vagy ilyesmi(?) Férfi esetében ilyenektől nem kéne tartanom soha, ez nagy előny lett volna.
2017. jún. 20. 22:56
 84/90 A kérdező kommentje:
Ha ez a rizikió kilenne zàrva akkor inkàbb barátnőt akarnék. De nem is erőltetem a témát, mert amúgy NEM keresek barátokat. Eddigsem tettem és jó így is nagyon. Ezt szoktam meg. Nekem elég a párom tényleg!! :)
2017. jún. 20. 22:59
 85/90 anonim ***** válasza:

Ez azért problémás, mert azért az embernek szüksége van a barátokra. Nagyon szép és jó, hogy ennyire szereted a barátodat és ennyire ragaszkodsz hozzá, de nem ugyanaz, mintha lenne egy jó barátnőd. Nekem szükségem van valakire, aki objektíven tud nyilatkozni, nemcsak a párkapcsolatomat illetően, hanem úgy en bloc.

És nem akarok gonosz lenni, de ha ne adj Isten, úgy alakulna, hogy szakítotok a barátoddal, teljesen be fogsz csavarodni, mert szerintem egy szakítást nem lehet egyedül túlélni.

Szóval az sem jó, hogy itt bizonygatod nekünk, hogy megvagy barátok nélkül, holott nyilvánvalóan hiányzik olyasvalakinek a társasága, aki nem a párod.

Meg lehet találni az arany középutat. És jól kell embert választani, olyan, akinek tabu a barátnő pasija. Nekem soha, egyetlen egy barátnőm pasija nem jött be, maximum megjegyeztem, hogy jól néz ki, de nem tudtam rájuk férfiként tekinteni. Bár szerintem a barátnőim pasijai közül messzemenően az enyém a legjobb. :-)

2017. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 A kérdező kommentje:

De nem tudhatom,hogy a barátnőm őszínte lenne e hozzám. Neki sem lenne jó,ha viszonzatlan szerelem lenne és nem akarnám,hogy mégis..véletlen..de előforduljon ez. Vagy csak szex, csók meg ilyesmi. Hiszen gykn is annyi ezzel kapcsolatos dolgot lehet olvasni.Hogy a lány beleszeretett a "barátnője" pasijába, pedig nem tetszett neki stb aztán mégis..nekem erre nem lenne szükségem!!!!!


Nem szakítok a barátommal, miért kéne arra gondolnom,hogy lehet egyszer majd vége lesz. Ezért szerezzek baràtnőt? Aki majd megvígasztal? Nincs szükségem erre, lánynak sem önteném ki minden gondomat azért. Szerintem nem fontos amúgy.


Persze..most majd az lesz gáz,hogy a barátomat vàlasztottam. De a férfi barátok nem léteznek, olyan nincsen stb akkor? Na mindegy is. Én már nem tudok kiigazodni amúgy a páromon.

2017. jún. 21. 00:06
 87/90 anonim ***** válasza:
100%

"Mindketten számítottak rá,hogy meghunyàszkodok, majd a barátom befolyásol, a saját bizalmatlanságából eredendően okozza a problémákat. Azért megvédtem a páromat, mert nem gondolom,hogy joguk van bántani! És bántóak voltak. "


Az en "barataim" pontosan ugyanezt jatszottak el, a hiusagomat akartak felpiszkalni. Nagyon csunyan viselkedtek veled, besetaltal a csapdajukba. Detto ugyanezt ateltem...


"De nem tudhatom,hogy a barátnőm őszínte lenne e hozzám."


A parod nem tudhatja h a barataid oszintek. Nem szurja ki a szemedet h olyasmit varsz a parodtol amit te nem akarsz megadni? Csak a te biztonsagod szamit, az ove nem?


"Én már nem tudok kiigazodni amúgy a páromon."


A "barataid" kivalo munkat vegeztek, sikerult benned elultetniuk a ketelkedes magvat.


Attol h a barataid kedvesek veled meg nem akarnak neked jot. Attol h a parod feldult, cinikus meg nem akar neked rosszat.

2017. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 A kérdező kommentje:

Már mindegy, mert nem fogom újból felvenni a kapcsolatot. Most zártam ezt le, a párom az első!


Hogy érted,hogy nem számít a barátom biztonsàga?? Nem adtam még okot soha a bizalmatlansàgra, féltékenységre meg ilyenek. Értitek nem? A két (volt)férfi barátomra pedig egyszerűen csak pikkelt, azt sem tudta kik ők, csak élből elutasította az egész barátosdit. Nem hibáztatom, nem veszekedtem emiatt vele, de rosszul esik,hogy nem is örült kicsit sem annak,hogy tudtam barátokat szerezni.

2017. jún. 21. 01:02
 89/90 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen mondás, hogy madarat tolláról, embert barátjáról lehet megismerni. Válogasd meg a barátaidat, és nem kell attól félned, hogy majd lecsapják a kezedről a fiúdat, vagy mondjuk hogy megpróbálnak manipulálni olyanokkal, hogy szolgalelkű vagy, ha nem barátkozol velük.. Rajtad múlik, hogy képes vagy-e normális barátokat szerezni.
2017. jún. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
Nen unod még ezeket a kérdéseidet?
2017. jún. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!