Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti férfiak hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiak hogy fogadnátok reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az tényleg baj,ha màs férfiakkal beszélgetek facebookon főleg amúgy munka,tanulás,család, szerelem ezek a főbb témàink, pusztán csak beszélgetés. Amúgy találkoztam párszor két férfival barátként személyesen és mindkettőjükkel megbeszéltük,hogy tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk azóta is. Tudjàk,hogy van párkapcsolatom, néha kérdeznek a barátomról és mesélek nekik, nem zavarja őket, érdeklődök inkább. A páromnak nem mondtam,hogy szereztem 2 férfi barátot akikkel találkoztam is párszor. Ezekkel a fiúkkal tényleg megbeszéltük,hogy nem lesz semmi és ezt tiszteletben tartották. Már több mint 6 hónapja tartom velük a kapcsolatot. Most szeretném elmondani a páromnak amit most nektek. Nekem nem voltak eddig baràtaim csak a párommal szoktam lenni vagy egyedül,ha nem melóztam, tanultam. Nagyon örülnék neki,ha a baràtom ebbe nem mást látna bele és inkább örülne annak,hogy van akikkel úgy nézki tudok találkozni még. A két férfi elbizonytalanított azért,mert mindketten figyelmeztettek,hogy lehet ennek a párom nem fog örülni, mert ők sem biztos,hogy díjaznák ezt,ha most barátnőjük lenne,tekintve,hogy mindenki azt feltételezné,hogy többről van szó barátkozásnàl stb. De én megakarom mondani a páromnak, mert örülnék ha tudná ezt és nem zavarnà hanem megoszthatnám vele a dolgaimat a későbbiekben is. Hiszen ez részemről barátság tényleg és ők is azt mondták, meg úgy is viselkednek velem. Arra lennék nagyon kívàncsi,hogy ti FÉRFIAK hogyan fogadnátok ezt,ha lenne barátnőtök? Véleményetek?


Ui: A két férfi barátom nem ismeri egymàst, de tudnak egymàsról már. Mert kb párhuzamban voltak az első talàlkàk is.


L



2017. jún. 16. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen te vagy a kulcsfigura itt....

Nekem is volt fiú barátom (családunk is van) őt még bőven a férjem előtt ismertem.


Mondjuk úgy, mikor a férjemmel elkezdtem járni, mi a haverommal akkor már 4-5 éve legalább ismertük egymást.

Mindig ment köztünk a húzás, de ha volt valaki, abba konkrétan nem rondítottunk bele. És amúgy soha nem történt semmi "olyan" köztünk. Jó tanácsadói voltunk egymásnak pl párkapcsolat terén, hogy csajozzon, hogy pasizzak, stb.

Aztán neki valahogy elkattant az agya, és már miután ott volt a gyerkőc is, napi szinten elkezdett írni, hívni. (ő találkozott is volna, de én nem mentem bele).


Azelőtt havonta 1x (!) volt egy email váltás, hogy kivel mi van, hogy van a gyerek, neki új barátnő ilyesmi pár mondatban. De lőfordult, hogy ez is olykor elmaradt a sok teendő miatt.

Férjem nem féltékeny típus, de nem tetszett neki már ez a fajta barátosdi... És ezt én teljesen meg is értettem.

Én is éreztem, hogy ez már túlmegy azon a bizonyos baráti ponton.

Rákérdeztem, hogy ez most mi? Beismerte,nem tudja miért, de elkezdett többet érezni. Nem szerelmet, nem tudja elmondani. Tisztában van pedig a körülményekkel.

De erről ő nem tehet, ez van... ő képes lenne még a gyerekkel együtt is elfogadni. Tudta, hogy ez így most nagyon meredek, de mégis láthatod eltelt kb 4 év és valamiért bekattant. PEdig aztán nekem ő olyan volt inkább,mintha az öcsém lett volna.

Ez nagyon ledöbbentett, mert nem gondoltam, hogy ő már "itt tart" gondolat ügyileg.


Azonnal lezártam az egészet. Megköszöntem az eddigi éveket és megkértem, hogy soha többé ne keressen, mert én nem érzek hasonlóképpen sem, annyira meg már ismertem, hogy ő meg úgy fog szenvedni, mint a fene.

Nagyon nehezen, de elfogadta és ezerszer kérte, hogy bocsássak meg, de erről nem tehet. Nem tudatos volt, hogy ez így kialakuljon. Amúgy nem haragszom rá, de ez a kapcsolat így halott, ez már akkorsem lett volna a régi, ha kerít maga mellé valakit.

Soha többé nem beszéltünk. Nekem pedig azóta soha nem is volt semmiféle barátom, pontosan ezért.


Szóval evvel azt akartam mondani, hogy nem biztos, hogy most még bármelyik rád van kattanva, de ez bármikor változhat.

Ezért érdemes átgondolni ezt!

2017. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbantani, de neked nem voltak kozepsuli alatt meg ugy egyaltalan barataid? Tenyleg olyan, mintha egy burokban eltel volna eddig.

Ha valaki csak igy rad ir facebookon, biztos lehetsz benne, hogy nem eppen ugy akar baratkozni, ahogy te gondolod. Elhiszem, hogy felnottkent mar nehezebb baratokat talalni, de kismillio alternativa van meg igy is erre.

A legnagyobb baj egyreszt, hogy eltitkoltad a dolgot, masreszt pedig hogy a baratod nem hisz a fiu-lany baratsagban. En hadilabon allok ezzel a kerdessel, mert a baratom hisz ebben, en pedig nem (ennek oka van, mindjart ki is fejtem). Es nekem nagyon nehez elviselnem, hogy vannak lany baratai. Most mar jobban kezelem, de ettol meg zavar. Szerintem a baratodat is nagyon fogja zavarni, talan nem szakit veled, de ez most egy tores lesz a kapcsolatotokban.

Amiert en nem hiszek: ketszer is megtortent velem. Az egyik egy gyerekkori fiubaratom, par eve nyaron valahogy elkezdett a semmibol furan viselkedni velem, sok idot toltottunk egyutt, aztan egyszer egy bulin lekapott. Utana szerintem belem zugott, es megszakitott velem minden kapcsolatot, mert en nem szerettem volna vele osszejonni. Es latod, 10 ev volt mogottunk, ugyhogy ez a par honap, amit te felhozol ellenervkent, nem tul nyomos.

A masik sraccal sokat talalkoztam (erdekes modon pont akkor mikor a regi baratom megszakitotta velem a kapcsolatot), aztan egyszer egy kocsmazas kozben o is lesmarolt.

Azota egyebkent mindket fiuval beszelek, de mar nem egeszen olyan a kapcsolatunk, mint regen.

Valoszinuleg mindket sracnak van talonban tobb lany, igy nem gond, ha varniuk kell rad. Eleg lesz egy picit bizonytalanabb szakasz a kapcsolatodban es ki fogjak hasznalni, sajnos. Hidd el, van tapasztalatom a ferfiak mukodeseben.

Gondolom ugy vannak vele, hogy majd ugyis bedumaljak magukat.

Ja es en a helyedben csak valami nyilvanos es forgalmas helyen talalkoznek veluk, meg veletlenul sem mennek el veluk kirandulni, nem festem az ordogot a falra, de lehet, hogy beprobalkoznanak es ha nemet mondanal, akkor beduhodnenek es a tobbit mar magadtol is tudod.

2017. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 A kérdező kommentje:

Nem jártam gimmnáziumba, mert magántanárom volt. A szüleim sokáig külföldön dolgoztak és gyakran nekem is velük kellett mennem, csak 2 hetente jártam be az iskoláb, de volt olyan,hogy kimaradt 1 hónap. Egyszer osztályozó vizsgát kellett tennem. 14-koromtól 18 éves koromig így volt ez. Aztán most az apukám testvérénél élek. A szüleimet havonta 1x látom vagy skypon beszélek velük. 18 majdnem 19 voltam amikor megismertem a páromat egy sörfesztiválon. Csak a véletlennek köszönhettem,hogy megismertem, mert az utolsó pillanatban megtudtam azt is,hogy lesz pár fellépő és azokat megakartam nézni. Ott ismertem meg a pàromat, mellém ült le egy padra és meghívott egy italra. Tehát nem voltak baràtaim soha, általános iskolában sem, de nem is próbálkoztam akkor, szerettem egyedül lenni. Csak később kezdtem egyedül érezni magam, de amúgy ez változott. Nem a mostani két férfi barátom,hanem a párom miatt. Mert amióta vele vagyok azóta nekem minden kerek és egész, boldog vagyok vele és szeretem őt. Annyi,hogy most éltem a lehetőséggel és mivel a sràcok is azt mondtàk,hogy barátkoznak csak, nem akarnak többet, ezért találkoztam velük és szeretnék továbbra is ha nem lesz baj.


Még ma beszélek a pàrommal erről, de most még nem hozom fel, mert alszik.

2017. jún. 17. 17:16
 44/90 A kérdező kommentje:
Vagyis màr a pàrommal élek, de néha átutazóba vagyok apa tesójánàl.
2017. jún. 17. 17:17
 45/90 A kérdező kommentje:

Érdekes,hogy nektek ilyen tapasztalaitok vannak a férfi barátokkal kapcsolatosan.


Inkàbb majd beszélek a barátaimmal is erről, de szerintem ők tényleg nem akarnak semmit. Pontosan azért nem, mert próbálkozhatnak ők elég nőnél, lehet,hogy tényleg csak szeretnének ők is valakivel beszélgetni picit és nem vàgynak többre.


Eddig nyilvános helyen találkoztam a barátaimmal. A kirándulàs az egyik sràccal majd gokart pályàn lenne és utána mennék egy tóhoz aztán erdőben bóklàsznánk, készítenénk fotókat és vinnénk kaját is magunkkal, mert úgy tudom van az erdő közepén egy új kilátó torony és oda akarok felmenni még. Az ő ötlete volt és ezt akarom majd elmondani a páromnak. A màsik férfival is tervezzük a találkozót,mert azért neten napi szinten mégsem akarok(tudok) velük beszélni.

2017. jún. 17. 17:27
 46/90 A kérdező kommentje:

*tapasztalataitok

mennénk

akarunk

2017. jún. 17. 17:29
 47/90 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok senkid, de legyszives, ne menj erdobe, kilato tornyokba idegen ferfiakkal! Azert mert beszelgetsz valakivel par honapja neten, meg nem lesz a baratod! Ugyanugy ahogy a parod sem azert hivott meg egy italra anno, mert felt egyedul a fesztivalon, ugy ezek a sracok sem maganyossagbol irtak rad facebookon. Nagyon figyelj oda!
2017. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
100%
Annyi meg lemaradt, hogy ezek a talalkozok egyertelmuen randinak vannak szanva. Egy faszi sem fog erdoben boklaszni egy lannyal csak azert mert csevegni akar vele, meg friss levegot elvezni.
2017. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 A kérdező kommentje:

És még arra akartam vàlaszolni, mert páran írtàtok,hogy de lehet a férfiak többet akarnak, mert nem csak barátkoznának velem stb.


Csak azt akarom nektek elmondani,hogy én lehet tapasztalatlan vagyok és rosszul látom, de úgy éreztem,hogy nekik is fontos,hogy meglegyen a tisztelet a másik felé és el tudtak vonatkoztatni a testiségtől, nem szexet akartak tőlem, nem közeledtek felém máshogy.

Igen, van mit tanulni a másik nemtől és azt hiszem nem baj ha az érme korábban árnyékban lévő oldalát akarjátok megmutatni nekem. És tudom,hogy sokak megkérdeznék "biztos nem éreztek többet?" de biztos vagyok benne,hogy semmiféle érzelmet nem táplálnak irányomba, mint ahogyan én sem feléjük.


Szeretném,ha ezek a barátok megmaradnànak. Mert velük tudnék úgy találkozni, hogy ott folytatjuk a beszélgetést, ahol előtte abbahagytuk. Könnyebben elfogadják, ha más barátom is van. Hiszen mondtam is,hogy a két srác tud egymásról. De a szerelmesek erre legtöbbször nem képesek.Mert általában elvárásaik vannak egymás felé és az érzelmeik kisajátítóak, "birtoklóak" lehetnek. A baráti emóciók viszont általában teret adnak .


Viszont ez nem jelenti azt,hogy a párom hàttérbe szorul vagy őt nem találom értékesnek stb . A szerelemben a kötődés intenzitásában és szorosságában találtam meg azt ami miatt fontos nekem a párkapcsolatom még mindig. Az én kapcsolatomban, (ahogy szerintem sokatoknál is aki pàrkapcsolatban él) a barátság, a szenvedélyes kapcsolat még mindig jelen van.



És nem utolsó sorban azt gondolom, hogyha egyébként nem tudja elfogadni a két férfi barátom,hogy van valakim és tőlük nem akarok semmit, akkor ez a helyzetet fájdalmas reménykedés  lesz csak nekik és akkor azt mondanám,hogy igen, szakítsuk meg a kapcsolatot azzal, aki ezt a labdát feldobta nekünk és köszönjünk el egymàstól.

Meg ha ők csak bizonytalanok , odafigyelésre szomjaznak, kapcsolatot akarnak vagy tényleg csak szexet akkor az ilyen típusú baráti kapcsolat sosem kölcsönös, mert mindig a feltételeket szabó fél érdekein alapulnak, és akkor kiderül,hogy tényleg csak hátsó szándékaik vannak. De nem ilyenek ezek a férfiak, remélem eltudom magyarázni a barátomnak majd és ti is kb értitek mit akarok mondani.

2017. jún. 17. 17:54
 50/90 A kérdező kommentje:

Oké, oda figyelek majd. Amúgy mi gond lehetne? Nappal mennénk erdőbe, nem este. És szerintem mások is kirándulnak arra felé, mert ez amúgy egy tó mellett van és oda szeretnek elmenni az emberek. Nem ismerem azt a helyet, a férfi barátom mondta,hogy oda mehetnénk, mert ő arra járt már pàrszor.


Elmondom ezt is páromnak és akkor meglátjuk mi lesz. Szerintem ha elmondom mint így itt nektek akkor megérti majd. Nem?


Azért mégsem vagyok már gyerek és vigyázok magamra mindig amúgy!


Nem randi, nem járunk. Nekem van párom és ez csak baráti találkozás lenne. Szóval értitek.

2017. jún. 17. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!