Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti férfiak hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiak hogy fogadnátok reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az tényleg baj,ha màs férfiakkal beszélgetek facebookon főleg amúgy munka,tanulás,család, szerelem ezek a főbb témàink, pusztán csak beszélgetés. Amúgy találkoztam párszor két férfival barátként személyesen és mindkettőjükkel megbeszéltük,hogy tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk azóta is. Tudjàk,hogy van párkapcsolatom, néha kérdeznek a barátomról és mesélek nekik, nem zavarja őket, érdeklődök inkább. A páromnak nem mondtam,hogy szereztem 2 férfi barátot akikkel találkoztam is párszor. Ezekkel a fiúkkal tényleg megbeszéltük,hogy nem lesz semmi és ezt tiszteletben tartották. Már több mint 6 hónapja tartom velük a kapcsolatot. Most szeretném elmondani a páromnak amit most nektek. Nekem nem voltak eddig baràtaim csak a párommal szoktam lenni vagy egyedül,ha nem melóztam, tanultam. Nagyon örülnék neki,ha a baràtom ebbe nem mást látna bele és inkább örülne annak,hogy van akikkel úgy nézki tudok találkozni még. A két férfi elbizonytalanított azért,mert mindketten figyelmeztettek,hogy lehet ennek a párom nem fog örülni, mert ők sem biztos,hogy díjaznák ezt,ha most barátnőjük lenne,tekintve,hogy mindenki azt feltételezné,hogy többről van szó barátkozásnàl stb. De én megakarom mondani a páromnak, mert örülnék ha tudná ezt és nem zavarnà hanem megoszthatnám vele a dolgaimat a későbbiekben is. Hiszen ez részemről barátság tényleg és ők is azt mondták, meg úgy is viselkednek velem. Arra lennék nagyon kívàncsi,hogy ti FÉRFIAK hogyan fogadnátok ezt,ha lenne barátnőtök? Véleményetek?


Ui: A két férfi barátom nem ismeri egymàst, de tudnak egymàsról már. Mert kb párhuzamban voltak az első talàlkàk is.


L



2017. jún. 16. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 A kérdező kommentje:
Azt akarom vele megbeszélni,hogy bízzon bennem, mindent elmondok neki és ha akar bármikor találkozhat velük, de nem kötelező. Tudjátok teljesen más amúgy,hogy mással is beszélek a páromon kívűl. Mert most nekem is van kis életem ami nem külön élet, de ha ő a barátaival lesz és nem együtt vagyunk, akkor már nekem is lenne kivel kimozdulnom. Jó,hogy keresnek, hívnak meg minden. Lány barátok is bármikor szóba jöhetnének. Amúgy nekem egy nagyon rövid ideig a szomszéd lány volt a barátom, de ők elköltöztek. Meg hát ez kb akkor volt amikor 12 éves voltam.
2017. jún. 19. 00:18
 72/90 anonim ***** válasza:

Az sem hülyeség amit a párod javasolt. Próbálj meg beilleszkedni az ő baráti körébe is, ha jól értettem vannak fiúk lányok vegyesen. Munkakapcsolataid is lesznek majd, azokból is alakulhatnak barátságok. Lánybarátom nekem van 4 van egyik az exem (7 évet voltunk együtt barátság alakult át majd vissza), van két volt kolitársam egyetemről, ők kolitárs fiú barátaim feleségei és van egy általános iskolából, ő a padtársam volt 6 évig és a táncpárom 4 évig, ő a legjobb fiúbarátommal házasodott össze. Sok idő volt azért, mire ezek kialakultak. Kellett bizonyítanunk, hogy számíthatunk egymásra amikor szükséget szenvedtünk valamiben. Nem kell erőltetni ezeket a szitukat, egyrészt jönnek maguktól, másrészt senki nem keresi a bajt. Majd neked is alakulnak, ettől ne félj. A pároddal továbbra is maradj őszinte és meglátod nem lesz gond. :)

30/f

2017. jún. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen azt érzékelem a te részedről, hogy te ragaszkodsz ehhez a 2 sráchoz valamiért...

Bántatni meg bánt valamilyen szinten ez az ügy, hiszen itt a kérdés és alatta a kifejtések a sokadik oldalon.

Biztos vagyok benne, hogy valami mégsem teljesen kerek ebben a történetben. Van valami, amit nem igazán mondassz el vagy ismersz el még magadnak sem.


Teljesen kivehető a soraidból, hogy nem akarnád megszakítani a kapcsolatot a srácokkal.

Egyébként meg ez elég hm... hogy is fogalmazzak: gáz, hogy beszámolsz ilyen szinten nekik, ők meg ellátnak jótanácsokkal a pároddal kapcsolatban, hogy most mit hogyan csinálj.

Talán jobb, ha ebbe a részébe nem is avatod be a párod, mert joggal mehetne fel szr az agyában, hogy te milyen frankón megbeszéled az ő érzéseit 2 vadidegen muksival, akiket pár hónapja "szedtél össze" fészbukon, máris ki van teregetve az ablakba minden 2 vadidegen embernek...

:(


Nyilván, én úgy látom, itt bárki irhat neked bármit, te úgysem fogod elhinni, hogy mire megy ki a játék a srácok részéről. "Mert ők miért hazudnának?" /nem is tudom erre a naivitásra ilyet: :( vagy :) tegyek.... /

Pedig hidd el ebben a sztoriban valaki nem teljesen tiszta és őszinte.

Vagy a 2 srác vagy te. Te állítod, hogy a 2 srác őszinte és nem akar tőled az égvilágon semmit... Tehát akkor nálad kell keresgélni a porszemet a gépezetben:


19 évesen ismerted meg a párod. Eltelt lassan 3 év mióta együtt vagytok. Gondolom a lila köd már leszállt, most még csak "haverkodni" szertnél.

Az írásod alapján nem nagyon lehetett még a jelenlegi barátod előtt komoly kapcsolatod, szóval érthető lenne ha kicsit másra vágynál már. Hajtana a kiváncsiság, milyen ilyen-olyanfajta srácokkal beszélgetni, ismerkedni- hacsak barátilag is...(egyenlőre).


Nyilván szereted a párod, nem is az, és NEM azt mondom, hogy félre fogsz menni, de a fő kérdés: miért nem lányokkal kezdtél el így levelezni, találkozgatni?

Én erre írtam korábban, hogy azt gondolom, hogy neked jólesik ez a "frissités", figyelem. Nem hiszek ebben a barátságban amit itt lefestettél, ezek a programok, amiket leírtál egy jól működő kapcsolatban ilyen rendszereséggel és formában nem férnek bele. (Abban az esetben, ha tényleg nagyon jó a kapcsolatotok a pároddal).


Kérdezhetek valamit? Ha párod szeretné, hogy többé ne beszélgess velük, szakítsd meg a 2 sráccal a kapcsot, akkor megtennéd? Mindenféle dráma és harag nélkül, megírnád mindkettőnek, hogy ne keressenek többet, mert neked nem ér ennyit az egész, hogy teljesen elveszítsd a párod bizalmát?

De úgy, hogy valóban megszakítod a kapcsolatot, nem csak rámondod, hogy jó, és aztán azért még hetente 1x chatelsz velük..?


Nézd, az, hogy valakinek vagy nekünk itt a gyk-n nem írod le ami igazán a szíved mélyén zajlik az oké.

De amikor az ember ott tart, hogy már saját maga előtt is gyártja a kifogásokat, akkor ott már érdemes elgondolkodni.

:(

2017. jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 A kérdező kommentje:

Két oka van amiért nem lányokkal barátkoztam. Az egyik az,hogy eleve ezzel a két férfival sem akartam barátkozni, mert nem kerestem barátokat. Csak úgy rám írtak és elkezdtem velük beszélgetni. A másrészről pedig a nők nem igazán szeretnek szerintem barátnőkre szert tenni ennyi idősen. Mert már mindenki kialakította a kapcsolatait, van saját életük,barátok,haverok és szerintem a nőknek az az utolsó,hogy azonos nemű barátnőt akarnak. Ahogy a férfiak sem gondolom,hogy kimondottan csak férfiakkal fognak beszélgetni,barátkozni. Nem tudom hogy mondjam ezt másképp. Amúgy jobban örültem volna egy làny barátnak, mert azzal több mindent megmernék osztani, de ugye sok a rizikó is, mert a barátnők a nők szeretnek rivalizálni és "erős leszek" de szerintem ha lenne barátnőm az megpróbálna megszerezni a barátomat. Szerintem a párom nagyon vonzó és olyan kisugàrzàsa van amivel leveszi az embert a lábáról ezentúl pedig érdekes személyiség és szerethető. Nincsenek ugyan lány barátai, de van jó pár női ismerőse akik nyomultak és volt amikor a jelenlétemben történt ez. Nagyon rosszul esett pl az,hogy amikor egyszer elmentem a párommal sétàlni és nagyon jól éreztem magam vele, a semmiből megjelent két női ismerőse akik a nyakàba ugrottak és "jajj Àdám annyira örülök,hogy látlak" " jajj jujj de jól nézel ki hahha hihihi hahaha" stb és közben szétfolytak előtte. Még az sem érdekelte őket,hogy a barátom nem viszonozta az ölelést és puszit is a levegőnek adott nem a csajok arcàra. Hű..az egyikük nagyon csillogó szemekkel bámult rà. Nekem még csak nem is köszöntek, a párom mutatott be nekik gyorsan, de konkrétan to*tak a fejemre. Nem a páromra haragudtam, egyszerűen csak zavart,hogy úgy rá mozdultak. Mintha valami kirakat bàbú lenne. Amúgy nem vagyok féltékeny típus, nem is hibàztatom a páromat, nem szoktam hisztizni ő sem, monjuk én hasonló helyzetben sosem voltam. És amúgy annak ellenére,hogy làny barátot jobban szeretnék, a férfiakkal szerintem jobban kijönnék. Nem tudom, nekem ők az első barátaim.


Nem titkolok semmit, magam előtt sem. Mindent elmondok a páromnak és próbálok vele őszínte lenni,ha valamit később mondok el annak oka van, de tulajdonképpen titkokról olyan titkokról amik a kapcsolatunkra nézve veszélyt jelentenének..nincsen! Nekem fontos,hogy vele metudjak minden osztani és ő is mesél nekem az érzéseit is kimeri mutatni. Inkább a tettek embere, de tudom,hogy szeret és minden rendben van. Nem érzem azt sem,hogy a lila köd elszàllt vagy màshogy szeretném a pàromat, ergo nem vagyok szererlmes. De! Az vagyok, sokszor olyan pillanataim vannak amikor úgy érzem mintha újra és újra valami felfokozott érzelmi állapotba kerülök miatta és már fàj..annyira szeretem őt. Nagyon mély és szoros a kapocs köztünk. Nem azt mondom,hogy vele élem le az életemet, de én szeretném..szerintem ő is!:) Lehet ciki ez, mert még fiatal vagyok, de eltudom képzelni és tetszik a gondolat. Nem gyerekekről, családalapításról beszélek, az még odébb van nagyon, de a halálomig mellette maradnék. Màs férfira nincs szükségem.( A férfi baràt màs, nagyon màs.)


Nem tétováznék sokat, a párom fontosabb és inkább lemondok a baràtaimról, ha ez neki tényleg nagyon nehéz lenne, feldolgozni és megbékélni ezzel. Tudom,hogy nem az egyetlen aki hasonlóan gondolkodik, köztetek is van aki egyetért a pàrommal. A barátom!! Ő az első!!!!!!!!


Amúgy nagy teher esett le a vállamról, mert már szerettem volna neki elmondani mindent. És ma is beszéltem neki erről, természetesen nem vágott jó pofit, de legalább tudunk róla beszélni. Csak tudom,hogy jelenleg nem éppen vidám hangulatában van és mondta,hogy bízik bennem, de nem szeretné ha esetleg hibámon kívűl valami butasàgot csinálok. Tehàt ismét a tapasztalatlansàgról beszélt, szomorú és bosszús. Kérte,hogy inkább ismerkedjek meg az ő barátaival, azt még jobban eltudná fogadni,ha velük tartanám a kapcsolatot, de ott sem szeretné,ha pl rendszeres találkák lennének, mert az màr zavarná. Megértem, csak nekem nincsen kimondottan szükségem baràtokra, nem érzem a késztetést. Ezzel a két barátommal azért akarom tartani a kapcsolatot, mert őket ismerem és őszíntén hiszek abban,hogy igaz barátok lehetnek. Ezért nem is akarnám őket pótolni majd. Nem akarom,hogy a párom sokàig rugózzon a dolgon, de arra vár,hogy én magam hozza meg a döntést és örülne neki,ha helyesen cselekednék. Nem mondta,hogy na akkor most vàlassz ők vagy én. Nehéz így, mert én azt remélem,hogy megbékélhet, de úgy sem.


Nagyon részletesen a páromról nem beszélek a barátaimnak, nem tartozna rájuk. Szerintem nem baj,ha egy baràt tanàcsot próbál adni. Miért lenne baj?


Nem érzem,hogy bármelyikük is hibàs lenne bàrmiben, a baràtaim és a pàrom. A probléma forràsa én vagyok, nem tudom mi legyen.


Azért kíváncsi lennék ti mit tennétek a helyemben. És amúgy érdekelnek a válaszok.

2017. jún. 19. 20:30
 75/90 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat irtal, meg nem olvastam el, csak a baratnos reszre reagalnek. Tevedsz abban, h ennyi idosen mar nem kottetnek baratsagok. En nemreg jottem uj suliba, ahol megismerkedtem olyan lanyokkal akik szinte mas helyrol jottek, de voltak koztuk frissen erettsegizettek is. Annyi idosen mint te vagy 18-21 kozotti lanyokkal baratkoztam ossze. Szerinted hol vannak az altalanos iskolas es gimis barataim? Szanaszet az orszagban, neha a buszmegalloban talalkozunk aztan ennyi. A facebookjukon latom h ok is az egyetemi baratnoikkel vannak.


Van egy lany akit meg egy honapja sem ismerek, de o fog szombaton elkiserni egy mutetre mert mas nem er ra. En ertem h most ugy jott ki a lepes h nincsenek lanyok a kozeledben, de egy tevhit miatt ne vedd el magadtol az eselyt h ez megvaltozzon.

2017. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
89%
Már ezerszer elhangzott mást mit tenne, még is bizonygatod nekünk a saját igazadat. Győzködöd magad arról hogy rendesek, nem akarnak semmit akkor meg mi mit mondjunk még? Már kezd idegesítő lenne az értetlenkedés és a sok felesleges kör..
2017. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a vàlaszokat, majd lesz valami.
2017. jún. 19. 23:19
 78/90 anonim ***** válasza:

A sztorirol meg az a velemenyem, h az egesz a szuleid hibaja, amiert elloptak a gyerek- es kamaszkorodat a magantanarral es a kulfoldi tartozkodassal. Most kell megtapasztalnod olyasmiket, amikben minimum tiz eves rutinodnak kene lenni. A szerelmi eleted latja karat annak h most tanulod a baratsag szabalyait, de en bizok benned h jo donteseket fogsz hozni, mert nagyon joszandekunak tunsz.


Ugy gondolom h neked ezt most at kell elned, mert mi sem egy konyvbol olvastuk ki az igazsagot hanem a sajat borunkon tapasztaltuk meg. Remelem a paroddal meg sokaig boldogok lesztek. Tenyleg szerethet teged ha ilyen turelmes egy ilyen kenyes dologban.

2017. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:

73-as vagyok


A barátnős dolgot megértem, mert sajnos nekem is volt arra példám, hogy bekavartak a "barátnők" az akkori kapcsolatomba. Nekem konkrétan ezután jött az, többé nem bíztam meg a "nőkben", hogy csak fiúkkal kezdtem el barátkozni... de nekem akkor még nem volt fix, komoly párkapcsom.

És én ezért a barátnőket hibáztattam teljes mértékben.

Egy dolgot viszont kihagytam: azt, hogy mindenhez két ember kell. Nyilván az akkori barátom is megérte a pénzét, ha pont a barátnőm volt az, aki miatt szétmentünk.. ez talán még jobb volt így, mert ez kiderült gyorsan, lehet, ha ez a barátnőm nem ilyen rámenős, kikezedett volna a hátam mögött egy vadidegen csajjal, akivel aztán ki tudja meddig kavartak volna, úgy, hogy semmi nem derül ki. Nem azt mondom, hogy ezért príma egy barátnő, de érted.. (?)



Értem, az érveid és még azt is mondom, hogy viszonylag megáll a lábán az érv. De ez ugyanúgy működik visszafele is! Szóval a párod jogosan kenődött el, mert tudja, hogy bármikor jöhet egy stikk valamelyikőtöknél és hiába nem így indult az egész, valaki átlépheti a határt egy idő után, mert ugye ez nem garancia, de benne van a pakliban. (ugyanúgy, ahogy te tartassz attól, hogy a barátnőd rámozdulna a párodra, ő pontosan ugyanettől tart a ti esetetekben is ezzel a 2 sráccal).

Most egy elég kretén dolgot írok: ha tényleg nagyon barátkozni akarsz, akkor kifejezetten olyan lányt keress, aki nem a párod zsánere pl alkatra, arcra, tehát akinek az összképe biztosan nem jönne be a párodnak...ennyire gondolom már ismered, hogy milyen tipusú csajok jönnének be neki... stb.



Ez neked is egy megnyugtatás lenne, mert belátnád, hogy a lány nem tud bekavarni, még ha akarna sem, meg te is jól jársz, mert lesz egy barát, akivel kikapcsolódhatsz.

Igaza van a párodnak, hogy rád hagyja a döntés meghozatalát, mert ha ráderőlteti az akaratát, akkor nem biztos, hogy megérted a lényegét a helyzetnek.

2017. jún. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
En is 2 eve ismertem meg a legjobb baratnomet, 21 evesen.
2017. jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!