Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti férfiak hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiak hogy fogadnátok reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az tényleg baj,ha màs férfiakkal beszélgetek facebookon főleg amúgy munka,tanulás,család, szerelem ezek a főbb témàink, pusztán csak beszélgetés. Amúgy találkoztam párszor két férfival barátként személyesen és mindkettőjükkel megbeszéltük,hogy tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk azóta is. Tudjàk,hogy van párkapcsolatom, néha kérdeznek a barátomról és mesélek nekik, nem zavarja őket, érdeklődök inkább. A páromnak nem mondtam,hogy szereztem 2 férfi barátot akikkel találkoztam is párszor. Ezekkel a fiúkkal tényleg megbeszéltük,hogy nem lesz semmi és ezt tiszteletben tartották. Már több mint 6 hónapja tartom velük a kapcsolatot. Most szeretném elmondani a páromnak amit most nektek. Nekem nem voltak eddig baràtaim csak a párommal szoktam lenni vagy egyedül,ha nem melóztam, tanultam. Nagyon örülnék neki,ha a baràtom ebbe nem mást látna bele és inkább örülne annak,hogy van akikkel úgy nézki tudok találkozni még. A két férfi elbizonytalanított azért,mert mindketten figyelmeztettek,hogy lehet ennek a párom nem fog örülni, mert ők sem biztos,hogy díjaznák ezt,ha most barátnőjük lenne,tekintve,hogy mindenki azt feltételezné,hogy többről van szó barátkozásnàl stb. De én megakarom mondani a páromnak, mert örülnék ha tudná ezt és nem zavarnà hanem megoszthatnám vele a dolgaimat a későbbiekben is. Hiszen ez részemről barátság tényleg és ők is azt mondták, meg úgy is viselkednek velem. Arra lennék nagyon kívàncsi,hogy ti FÉRFIAK hogyan fogadnátok ezt,ha lenne barátnőtök? Véleményetek?


Ui: A két férfi barátom nem ismeri egymàst, de tudnak egymàsról már. Mert kb párhuzamban voltak az első talàlkàk is.


L



2017. jún. 16. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 A kérdező kommentje:

De miért hazudnànak nekem? Értem mit szeretnétek mondani ezzel, de komolyan soha nem csalnàm meg a páromat. Nekem nagyon fontos ő és bele gondolni is rossz,hogy mi külön legyünk.


Nem baj,ha leírjátok amit gondoltok. Ma négy órakor megyek vissza a páromhoz, szerintem elmondom neki még a nap folyamàn amit itt nektek is. És akkor meglátjuk mi lesz. Természetesen a barátom véleménye merőben számít,ha gond van azt megbeszélem vele, nem akarom,hogy kellemetlenül érezze magát vagy haragudjon, más feltételezzen.


Szerintem egyenes és őszínte voltam a sràcokkal, nem adtam soha olyan jelzéseket ami alapján azt szűrhették le,hogy mégiscsak lehetne több köztünk barátsàgnál. Én nem győztem ezt hangsúlyozni nekik. Amúgy nem hiszem,hogy az esetük lennék, mert nem vagyok nagy szám külsőre sem és csoda,hogy a párommal megismerkedtem és pont belém lett szerelmes.


Szeretném ha mindent tudna a barátom, mert az egyik sràc majd szeretne elmenni velem a közeljövőben kirándulni és valami programot szervez, de szóltam neki,hogy amíg a párommal nem beszéltem meg a dolgokat nem akarok most semmit. Addig csak üzenetben beszélgetek velük.


Ha valami tanácsot majd tudtok, akkor adhatok nekem. Köszi.

2017. jún. 17. 11:24
 32/90 A kérdező kommentje:
*adhattok
2017. jún. 17. 11:25
 33/90 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem, kislány, édes, aranyos vagy, csak annyira tapasztalatlan és fiatalka még... Egy férfi NEM barátkozik nőkkel. Bátyámnak 3 barátja van, egyiküket 30, másikukat 20, harmadikat 10 éve ismeri, ebből kifolyólag én is eléggé jóban vagyok velük. Egyik feleségül akart venni, a másik mindent elkövetett, hogy meghódítson, a gyerekkori barátja meg csak azért nem startolt rám, mert pontosan tudja, hogy a legjobb barát húgát nem inzultáljuk, meg engem hiába is ostromolna.

De az ilyen újonnan köttetett férfi-nő barátságok arról szoktak szólni, hogy a férfi bejusson a nő bugyijába. És azt ne hidd, képesek hónapokat erre áldozni.

2017. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
100%
"De miért hazudnànak nekem?" - ha ugy indit, hogy "Szia, bejeloltelek, mert all rad a farkam, es szeretnem, ha egyszer bekapnad." akkor kialakult volna barmilyen kapcsolat is koztetek? :D Na, ugye... minden ferfinek van eleg haverja, baratja. Nem fognak azert facebookon irogatni lanyoknak mert nincsen nekik. Nem muszaj, hogy rogton legyen koztetek valami, raernek ok. Addig irogatnak mas lanyoknak, akik ha parkapcsolatban vannak (ha rad ir egy ferfi, es te visszairsz neki, sot talalkozgatsz vele ugy hogy kapcsolatod van, az neki annyit jelent, hogy "jessz szarik a csavoja fejere, majd egyszer belogatom vegul!"), akkor elkuldik oket a francba, mert tudjak miert irnak rajuk ezek a sracok.
2017. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 A kérdező kommentje:

Akkor nem értem miért beszélgetnek velem már lassan 7 hónapja. Talàlkoztam is velük párszor. Nem éreztem úgy,hogy többet remélnének vagy valami hátsó szándékuk van pl bejutni a bugyimba. Ami nem lesz lehetséges, nem érdekelnek úgy!!! Komolyan mondtam, nekem csak baráként van "szükségem" rájuk. De azért köszi,hogy elmondjátok a vélekényeteket.


Azt nem értem amúg,hogy felnőtt emberként akkor miért próbálnak meg páran ( nem mindenki) hazugsággal célt érni, ami nagy eséllyel talán még kudarcba is fulladhat, hiszen ha én nem akarok tőlük semmit akkor nem lesz köztünk semmi. Nem hiszem,hogy én vagyok az egyetlen lány világon, szerintem ők is csak barátkozni akarnak. Majd beszélek velük is erről azért. Elgondolkodtató amit írtok, csak nem értem, mert én mindig őszínte maradtam a férfiakkal és úgy gondolom ők is azok voltak.

2017. jún. 17. 12:28
 36/90 A kérdező kommentje:

Nem hanyagolom el a páromat és nem sz*ok a fejére sem. Sokat vagyok vele így is és ő az első és a legfontosabb, ezt szerintem ő is érzi. Nem hidegültünk el egymástól, ugyan olyan jó maradt a kapcsolatunk.


Remélem nem szexet akarnak, tőlem ezt nem kapnák meg akkor sem ha most szingli lennék.

2017. jún. 17. 12:30
 37/90 anonim ***** válasza:
100%
"és nem sz*ok a fejére sem." - igen, ezt elhiszem, de a sracnak, akivel a parod hata mogott talalkozgatsz, ez nem ezt fogja jelenteni, hanem azt hogy "oke, beszelget velem, aradozik a pasijarol, de azert talalkozik velem valamiert.. valamit mar tudok hahah". 7 honapig meg azert beszelget veled, mert valoszinuleg van meg melletted par ilyen lany, akivel csevereszik. Nemelyikkel randizik par hetet, egyutt van par honapot, neha megkur egyet-kettot, es szepen telik is az ido.
2017. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
89%
Igen, úgy, ahogy a 37-es írja, tart még rajtad kívül egy-két vészp*nát, és izgalmas neki elhódítani téged a párodtól. És valószínűleg tényleg az dolgozik benne, hogy nyilván valamilyen hiányod van, ha a párod helyett vele beszélgetsz. Igazából nekem is ez lenne az első gondolatom, mert én is a párommal beszélgetek, nem pedig mindenféle jöttmenttel, akikkel ráadásul a párom háta mögött találkozgatok.
2017. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem vonja ketsegbe a te husegedet, latod h mindenki nornalisan beszel veled, mert latszik h joindulatu vagy. Mi a fiuk motivacioirol beszeltunk neked. En sem biztattam soha a fiu barataimat, rendszeresen meseltem nekik a paromrol es mindig csak jot, ok megis beprobalkoztak. Nem kell kihivoan viselkedned ahhoz h ez megtortenjen.
2017. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 A kérdező kommentje:

Értelek titeket. Akkor szerintetek csak szexet akarnának tőlem? Nagyon rossz helyen kopogtatnának, mert nem fogok velük szexelni, az alkalmi kapcsolatok,szexkapcsolat ez nem az én terepem, egy kapcsolat akkor jó,ha érzelmek is tàrsulnak mind ehhez és akivel együtt vagyok azt szeretem is páromként nem pedig egy d*ó pajtást akarok. Nem értem őket.


Amúgy őket egy facebook csoportban ismertem meg, mindketten csak úgy rám írtak. És magától jött minden utána.


Nem szerettem volna úgy csinálni a dolgaimat,hogy direkt a barátom háta mögött. Csak annak szerintem nem örült volna,ha az elején azzal indítok,hogy találkozok valakikkel, de csak barátként. Mert akkor még én sem tudtam biztosra,hogy lesz-e következő találka stb.


Remélem jól fogadja a barátom, ha mindent tisztàn elmondok neki.

2017. jún. 17. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!