Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti férfiak hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiak hogy fogadnátok reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az tényleg baj,ha màs férfiakkal beszélgetek facebookon főleg amúgy munka,tanulás,család, szerelem ezek a főbb témàink, pusztán csak beszélgetés. Amúgy találkoztam párszor két férfival barátként személyesen és mindkettőjükkel megbeszéltük,hogy tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk azóta is. Tudjàk,hogy van párkapcsolatom, néha kérdeznek a barátomról és mesélek nekik, nem zavarja őket, érdeklődök inkább. A páromnak nem mondtam,hogy szereztem 2 férfi barátot akikkel találkoztam is párszor. Ezekkel a fiúkkal tényleg megbeszéltük,hogy nem lesz semmi és ezt tiszteletben tartották. Már több mint 6 hónapja tartom velük a kapcsolatot. Most szeretném elmondani a páromnak amit most nektek. Nekem nem voltak eddig baràtaim csak a párommal szoktam lenni vagy egyedül,ha nem melóztam, tanultam. Nagyon örülnék neki,ha a baràtom ebbe nem mást látna bele és inkább örülne annak,hogy van akikkel úgy nézki tudok találkozni még. A két férfi elbizonytalanított azért,mert mindketten figyelmeztettek,hogy lehet ennek a párom nem fog örülni, mert ők sem biztos,hogy díjaznák ezt,ha most barátnőjük lenne,tekintve,hogy mindenki azt feltételezné,hogy többről van szó barátkozásnàl stb. De én megakarom mondani a páromnak, mert örülnék ha tudná ezt és nem zavarnà hanem megoszthatnám vele a dolgaimat a későbbiekben is. Hiszen ez részemről barátság tényleg és ők is azt mondták, meg úgy is viselkednek velem. Arra lennék nagyon kívàncsi,hogy ti FÉRFIAK hogyan fogadnátok ezt,ha lenne barátnőtök? Véleményetek?


Ui: A két férfi barátom nem ismeri egymàst, de tudnak egymàsról már. Mert kb párhuzamban voltak az első talàlkàk is.


L



2017. jún. 16. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
Majd írj még kérdező, hogy mi lett a fejlemény, engem érdekelne.
2017. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:

Kérdező ezek nem rémképek, hanem rizikófaktorok amire fel kell készülnöd, hogy ne essen bántódásod, ha a helyzet esetleg úgy alakulna. A túlélőknél azt szokták mondani, hogy nem az az a jó túlélő, aki túlél egy túlélési szituációt, hanem az amelyik el képes kerülni, hogy ilyenbe keveredjen. Sejtettem, hogy nem fog odahaza ez tetszeni, de ahhoz képest normálisan megbeszéltétek, ahogy mondtad.

30/f

2017. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
Nagyon naív vagy. Hidd el hogy egy 26 és egy 28 éves nem azért ír Facebokon egy 22 éves lányra, mert barátkozni akar. Ők veled csak szexet akarnak. El akarnak csábítani és csak azért érdeklődnek a párod iránt mert arra kíváncsiak hogy mikor mozdulhatnak rád. Tégy egy próbát: Írd azt nekik hogy szakítottál a pasiddal és nézd meg a reakciójukat. Szerintem az egyik színt fog vallani... Fiú és lány között nem alakul ki barátság felnőtt korban ezt jegyezd meg. Barátkozz lányokkal inkább.
2017. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
Érdekességképp itt megjegyezném, hogy általában a hasonló magatartásra/gondolkodásra szoktak utalni a szervek amikor áldozathibáztatással vádolja őket a közvélemény. Kérdező. Azzal nem lenne baj, hogy kockázatot vállalsz, mert úgy döntesz. Úgy látom, hogy szemet húnysz felettük így nem is tudod felvállalni azokat, csupán belesétálsz egy olyan szituációba, ami akár veszélyes is lehet. Legalább a helyszínt a városba tenném a pároddal mennék a helyedben megnézni a kilátót.
2017. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 A kérdező kommentje:

Nem akarok "hü*geket" írni a barátaimnak,hogy szakítottam a párommal, mert nem igaz. Értem miért írta valamelyikőtök, és köszi is, de ilyennel nem akarok senkit se "lebuktatni". Lehet csak szexet akartak, de most már azért tudjàk,hogy ebből nem lesz semmi. Miért húznák ennyi ideig az időt. Nem akarom elhinni,hogy nektek nincsen férfi/nő barátotok. Nincsen? Miért? Mert nem hisztek benne vagy mert volt rossz tapasztalat? Ez nem biztos,hogy a későbbiekben is így lenne. Lehet,hogy mégiscsak lenne egy ellenkező nemű barátotok.


Mint ahogy nekem is. Beszéltem telefonon az egyikükkel és meséltem . Nem örült neki,hogy a párom így reagált. Sajnált inkàbb és kérte,hogy személyesen beszéljünk, megerősítette,hogy igen ő csak egy barátom nem szeretne tőlem semmit. A màsikukkal csak chaten kommunikáltam vele találkoznék, találkoztam volna. Neki is meséltem, nem lepődött meg. Hangfelvételeket küldött, abban fejtette ki a véleményét a történtekről és ő is kérte tőlem,hogy ne gondoljam,hogy d*ni szeretne velem. Nem szeretett volna bántani, megijeszteni, lefújtuk az erdei túrát, mert bosszantónak találta,hogy a párom arra gondolt,hogy..amire ti is. De szeretne találkozni és ha minden jól menne akkor 26-àn ráér és összefutnánk a városban valahol.

Nem úgy jött le mintha nyeregben érezték volna magukat, még tanácsot is kaptam tőlük,hogy most ne hergeljem a barátomat, inkàbb ne beszéljek róluk többet, majd ha megnyugszik akkor lehet tisztában lát. Nem tudom..én nem akarom piszkálni a páromat, de addíg nem merek találkozni velük amíg a párommal nem beszéltem meg mindent. Nem volt durcàzàs, mogorva sem volt a párom. Úgyan úgy viselkedett ahogy eddig és ennek azért örülök, de látom rajta,hogy haragszik rám. Kérdezett a barátaimról ma is,hogy mit eszek rajtuk, miért fontosak nekem. De nem bántóan kérdezte, meséltem neki. "Aha" ühüm" ez volt legtöbbször a vàlasza. Nem, nem örült neki :( hiába voltam őszínte. Ezért nem beszélek neki többet róluk, de nekem a pàrom fontosabb, ezért sanszos,hogy lemondom a találkozást. Még nem tudom mi lesz, mert nekem egyre jobban az jön le,hogy tényleg igaz barátokra találtam és nem akarnának nekem rosszat, hátsó szándékok sincsen. Értitek már?

2017. jún. 18. 21:44
 66/90 anonim ***** válasza:

Én értem, és nekem nincs fiúbarátom. Azért, amit leírtam, már nem tudom, hanyadik válaszolóként.Rossz tapasztalat -> emiatt nem hiszek ebben. Haverok vannak, akikkel el lehet menni iszogatni, úgy, hogy én is viszem a páromat, meg ők is az övéket. És az a vicces, hogy még nem is túl rég, megint belefutottam ebbe a hibába. Megismertem egy srácot, tök jó volt vele beszélgetni, de kb. a második találkozásnál kimutatta a foga fehérjét, és elkezdett nyomulni. Lepattintottam, persze én voltam a büdös rbnc. Pláne úgy, hogy még akkor ismerkedtünk meg, amikor a barátom is ott volt, szóval végig nyílt lapokkal játszottam. Hát többek között ezért sem hiszek ebben.

Hidd el, hogy lányokkal is lehet mély és szoros barátságot kötni, nem mindegyik lányt csak a sminkek meg a bulizás érdekli és nem mindegyik lány áskálódó és furkálódó. Szerencsés vagyok, mert nekem megadatott ez az egy ilyen, igazi, mély és barátság (lány) és végtelenül hálás vagyok neki. Ha kell, igazságos és keményen a szemembe mondja a véleményét, ha kell akkor pedig vigasztal.

2017. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy titkolózol a párod előtt és a barátaiddal is tartod a kapcsolatot, azzal fokozni fogod a párod bizalmatlanságát. Ez a bizalmatlanság ellened irányul majd, ami neked fájni fog, miért ne fájna, ez megmérgezi a kapcsolatotokat. Tudod, hogy mit tettem volna a srác helyében, ha jót akarok neked ? Írtam volna a barátodnak, hogy ne haragudjon, tényleg nem akartam tőled semmit, megszakítottam veled minden kapcsolatot. Neked elmagyaráznám, és elköszönnék, tiltanálak. Ha magamnak akarnálak megszerezni, akkor elérném, hogy lökjön el magától téged valamivel úgy, hogy lehetőleg téged hibáztasson, te pedig az érintettséged miatt ne tudd, mire megy ki valójában a játék. A drótot folyamatosan leadnád, hiszen barátok vagyunk, így elsökézből értesülnék róla, hogy mikor kell lépnem nálad. Nézd. A valóságban nem vagyok ilyen g*ci, de nem most jöttem le a falvédőről. Van rá egy huszasom, hogy úgy 2 hét múlva választanod kell.

30/f

2017. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg fiú haverom van, de fiú barátom csak egy volt. Egyetemi évfolyamtárs, sokszor egymás mellett ültünk előadáson és együtt csináltunk házit. Nekem akkor volt kapcsolatom, ő ebbe abszolút nem akart belerondítani. Aztán amikor szakítottunk az akkori párommal ő rögtön elhívott randira. Visszautasítottam. Mondtam neki, hogy megértem, ha meg akarja velem szakítani a kapcsolatot, de ő ezt nem szerette volna. Ennek viszont az lett az eredménye, hogy folyamatosan kritizált szemtől szembe, mert valahogy neki is fel kellett dolgoznia a visszautasítást. Most már túljutottunk ezen a szakaszon is, még az esküvőmre is eljött, de már nem tudunk olyan felhőtlenül elbeszélgetni mindenről, mint azelőtt, hogy ez kibukott volna. Ha intelligensek vagytok, akkor minimális sérülésekkel tudtok kikecmeregni a dologból, de az, hogy egyik fél se érez semmit, na olyanról én nem tudok. Ha csak meg akarnak d*gni, az még a szerencsésebbik eset...
2017. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 A kérdező kommentje:
Nem állít senki vàlasztàs elé . Nem kell vàlasztanom, nekem a barátom fontosabb és amúgy nem élem meg tragikusan ezt az egészet, mert nem direkt kerestem barátokat,hanem magától alakultak így a dolgaim és boldog voltam nélkülük is.Annyi,hogy nem szívesen szakítom meg velük a kapcsolatot, mert semmi rosszat nem akartak nekem és úgy érzem nem hazudtak semmiben sem. A páromat nem fogom hibáztatni, szeretem őt. Csak azt sajnálom,hogy nem ért meg engem és önmagában keresi a hibát, pedig nincsen vele semmi gond, minden a legnagyobb rendben van a kapcsolatunkan. Nem is tudom,hogyan bízonyíthatnàm neki,hogy mennyire fontos nekem. Olyan mintha másodlagosnak érezné magát vagy elhanyagolom majd , már nem számít. Pusztán csak azért gondolja ezt, mert van két férfi barátom. Nem számítottam arra,hogy teljes elutasítàst kapok, neki egy olyan véleménye van erről a barátságról amibe nem tudok belekötni, hiába mondtam el amit én gondolok erről azontúl,hogy meghallgatott semmi eredménye nem volt. Hasonlóan csak azzal pedálozott,hogy naív vagyok nagyon és nincsenek tapasztalataim. Saját példát ő felhozott, mert neki nincsenek nő barátai. Csak lány haverok. Azt is hozzátette,hogy számítsak arra,hogy valamelyikük többet szeretne tőlem akár szexnél is. Sokalta a 7 hónapot, megvan arról győzödve,hogy komolyan érdeklem őket. Mert ő pl nem áldozna senkire se ennyi időt,ha csak szexelni szeretne. Annyira abszurdum, mert tudom,hogy ha nektek nem is, de sokaknak van férfi/nő barátja. Ott hogyan működik jól az a kapcsolat akkor? Amúgy az nem fair a férfiaktól,hogy mást álítanak és később bepróbàlkoznak. Az tényleg nem barátság és értem,hogy ha emiatt leépítettétek ezeket a "barátokat". Mondjuk van aki nyílt lapokkal játszik, ez a jobbik verzió szerintem. És úgy gondolom az én barátaim őszíntén elmondták volna ha akarnak valamit. Hozzá teszem plusszba nektek,hogy a barátságot ők vetették fel, mármint,hogy találkozzam velük barátként és nem akarnak többet tőlem. Mindketten szinglik most, az egyikük gyakran mondta,hogy ő most keresgél, mert komoly kapcsolatot szeretne ismételten, de nincsenek jelöltek sem. Javasoltam neki,hogy regisztráljon tárkseresőkre vagy ismerkedjem személyesen màsokkal. Drukkolok neki,hogy megtalálja a párját. Szerintem rendesek nagyon.
2017. jún. 19. 00:07
 70/90 A kérdező kommentje:

Nem titkolok semmit a barátom elől. Tudja már,hogy beszélek velük. Vagyis sejtheti, mert meséltem neki. Nem tiltotta meg,hogy nem szabad. Veszekedtünk ez miatt, de most mit kéne ilyenkor csinálni?


Az ötletet köszönöm annak aki írta,hogy a párom is találkozzon esetleg a barátaimmal. De szerintem ebbe a párom nem menne bele. Meg ezzel őt kellemetlen helyzetbe hoznám, mert tudom,hogy mi a véleménye és sajnálnám őt. Ennyire nem fontosak a barátaim, úgy értem én a párom nélkül nem tudok élni. Nekem ő a mindenem, biztos,hogy nem fogom őt kényes helyzetbe hozni. Nem erőltetek rá semmit.

2017. jún. 19. 00:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!