Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretettem a családját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem a családját? Hogy javítsak ezen a helyzeten? A gyerekei hiányát mivel enyhíthetném?

Figyelt kérdés

Szeretői státuszban voltam 2 és fél éven át. Most hanyagoljuk a k..vázást, r..bancozást, mert én is tudom, hogy ez nem volt tisztességes, nem így kellett volna ezt intéznünk. De már megtörtént, a jelenlegi helyzetre szeretnék megoldást.


A párommal december vége óta élünk együtt, mikor a felesége elköltözött a gyerekekkel vidékre, mondta, hogy szeretné, ha ideköltöznék. Azt hittem, hogy minden rendben lesz és az elején nem is volt semmi gond, de az utóbbi 3-4 hétben minden elromlott, úgy érzem... A gyerekei a mindenei, és én ezt el is fogadom, nem akarnám soha, hogy válasszon köztem és köztük, vagy hogy ne foglalkozzon velük, ne költsön rájuk. Semmilyen ellenérzésem nincsen velük kapcsolatban, az sem zavarna, ha péntektől vasárnapig itt lennének. Viszont az anyjuk ezt nem engedi, sőt, egyáltalán nem beszéltek az apjukkal hetek óta. Még kicsik (3 és 5 évesek), szóval saját telefonjuk nincsen, hogy bármikor beszéljenek egy fél órát akár az apjukkal. Ráadásul messze is laknak (másfél/2 óra az út autóval), így az sem működik, hogy elhozza őket óvoda után kicsit, vagy ő viszi őket reggel. Ezt egyre nehezebben viseli a párom, ingerültebb is és a legapróbb dolgon összekapunk, vagy megsértődik.

Utána persze lenyugszik és megbeszéljük, bocsánatot kér, de régebben sosem voltak ilyen vitáink. Ráadásul látom rajta, hogy nem boldog. Alig nevet, nem az az életvidám férfi, akibe beleszerettem.


A válásukba, a feleségével való kapcsolatba nem akarok beleszólni, meg mikor el is mondja, hogy mi van, akkor is próbálom megnyugtatni, hogy majd úgyis rendeződik ez, a felesége is megnyugszik majd és nem fogja tiltani tőle a gyerekeket. Viszont erre jelenleg elég kevés esélyt látok, a nő nagyon haragszik rá/ránk és elég labilis is lett.


2018. márc. 24. 01:23
 31/100 anonim ***** válasza:
75%
Akkor is leírom, hogy ribantsz vagy
2018. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim ***** válasza:
89%

Persze, akkor vihogott, felesege hatamogott dugott teged, azt hitte o a Jani.

Most jott ra, hogy mit vesztett, milyen veled papast-mamast jatszani, hogy tobb mint valoszinu nem erte meg. A palid legszivesebben visszakonyorogne magat a felesegehez, csak meg nem tudja, hogyan tegye.

2018. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 anonim ***** válasza:
17%

Kár volt kiírnod a kérdést. Most neked támad a sok erkölcscsősz.

Ilyenkor mindenki tökéletes, aki sosem tenni ilyet, sosem csalná meg a feleségét és sosem lenne egy nős férfi szeretője. DEHOGYNEM!

Csak akik itt írták neked, hogy micsoda undorító ribnc vagy, még sosem voltak ilyen szituban, ennyi a különbség. Sok képmutató idióta.

2018. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
83%

Tudjuk, hogy a világ ilyen erkölcstelen.

Pont azért jön most az, hogy a kanod nem kapja meg tőled a boldogságot: keres valami cumit, akivel pár óráig boldog lesz. Szerinte jogosan.

Azt meg páran kifejtették már, hogy sok nőt az se tart vissza, ha családja van. Majd pont rád lesz az utódod tekintettel...

2018. márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 anonim ***** válasza:
87%
Én is lehetetlennek tartom, hogy te 2 év alatt nem szereztél tudomást arról, hogy a pasinak családja van. Hogyan szerveztetek esti programokat, közös hétvégéket, nyaralásokat? Az külön felháborító, ahogy a feleségéről megnyilatkozol. "Labilis lett", "nem foglalkozik a gyerekekkel" - hogy jössz te ehhez, egyáltalán ugyan honnan állapítasz meg ilyesmit 1,5-2 órányi távolságról?! A helyzet az, hogy a kedves párodnak - ahogy írták - kellemes kikapcsolódást jelentettél, csak épp nem számított rá, hogy a felesége lesz olyan karakán, és otthagyja a francba gyerekestül. Ha valaki szinglit akar játszani, viselje ennek a következményeit, te meg szépen viseld el, hogy a csalódottságát, megbánását rajtad veri le. Ennek a pasinak esze ágában se volt otthagyni a családját miattad, tökéletesen megfelelt neki az, hogy időnként megkefél, aztán hazamegy, mintha mi sem történt volna.
2018. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 anonim ***** válasza:
82%

Két és fél évig voltál szerető. Ebben volt 2 karácsony, 2 húsvét, 2 pünkösd (legalább 2!), a hosszú hétvégékről és egyéb fizetett ünnepekről nem is beszélve.

Nem tűnt fel, hogy hozzád csak hétköznap jön? Hogy ünnepen eltűnik? Hogy nem hív fel a lakására? És erre mondod, hogy nem tudtad?

"A gyerekei a mindenei" - írod te. A "mindenei" hol voltak, amikor veled volt az ágyban? Akkor te voltál fontosabb. Most meg viseld el, hogy lelkiismeret - furdalása van és nem nevet. Nevetett már eleget veled...

2018. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 anonim ***** válasza:
77%

Ne legyél áldozat, kedves kérdező, mert mbenne maradtál ebben a kapcsolatban annak ellenére, hogy kiderült, hogy a szeretőd egy hazug gennyláda.

A férfi a hibás egyertelmű, hiszen te nem tartozol elszámolással az ő nejének és gyerekeinek. Viszont mégis vele vagy, annak ellenére, hogy milyen ember. Bakker, ha az én férjemről megtudom, hogy félrekefélget, miközben otthon vagyok egy 2,5 évessel és egy fél évessel, hát én sem eröltetném vele a normális kapcsolatot.

Az az igazság, hogy nem az a baj, hogy megromlik egy kapcsolat, hanem az, ahogy ezt elrendezi a pár. Na, számomra az egyik leggenyább dolog az, amit a te szeretőd csinált.

Azt az időt, amit a te lábacskáid között töltött, azt a gyerekeire is szánhatta volna.

Az meg, hogy nincs monogámia blablabla az ok., de ezt a házasság és gyerekvállalás előtt kell belátni, nem utólag okosnak lenni.

2018. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
77%

Az úgy szokott lenni, hogy a szerető addig izgalmas amíg titokban, az adott időpontokban, csúcsra fényezve látható.

Amikor jönnek az együttélős hétköznapok akkor minden kapcsolat megszürkül.

Ez egy hímringyó, aki rádunt.

Ne sajnáld, lépj tovább keress egy vidámat, aki nem a gyerekeiért nyavajog miközben félrekúr.

2018. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
83%

És azt felejtsd el, hogy a gyerekei a mindenei. Ugye te is érzed ez mekkora kamu?

Amikor veled volt szeretőként akkor hol voltak az imádott utódok.

Ugyanmár...

Unja a szitut, dobbantana már, ettől idegbeteg.

Lepj előbb te.

2018. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
42%
Lepj ki. A pali majd azt hiszi, hogy azert mert s gyerekei, felesege utan nyavajgott. Ez az o baja. Viszont te magadert tedd meg. Jo kis lecke volt, ugye?
2018. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!