Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretettem a családját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem a családját? Hogy javítsak ezen a helyzeten? A gyerekei hiányát mivel enyhíthetném?

Figyelt kérdés

Szeretői státuszban voltam 2 és fél éven át. Most hanyagoljuk a k..vázást, r..bancozást, mert én is tudom, hogy ez nem volt tisztességes, nem így kellett volna ezt intéznünk. De már megtörtént, a jelenlegi helyzetre szeretnék megoldást.


A párommal december vége óta élünk együtt, mikor a felesége elköltözött a gyerekekkel vidékre, mondta, hogy szeretné, ha ideköltöznék. Azt hittem, hogy minden rendben lesz és az elején nem is volt semmi gond, de az utóbbi 3-4 hétben minden elromlott, úgy érzem... A gyerekei a mindenei, és én ezt el is fogadom, nem akarnám soha, hogy válasszon köztem és köztük, vagy hogy ne foglalkozzon velük, ne költsön rájuk. Semmilyen ellenérzésem nincsen velük kapcsolatban, az sem zavarna, ha péntektől vasárnapig itt lennének. Viszont az anyjuk ezt nem engedi, sőt, egyáltalán nem beszéltek az apjukkal hetek óta. Még kicsik (3 és 5 évesek), szóval saját telefonjuk nincsen, hogy bármikor beszéljenek egy fél órát akár az apjukkal. Ráadásul messze is laknak (másfél/2 óra az út autóval), így az sem működik, hogy elhozza őket óvoda után kicsit, vagy ő viszi őket reggel. Ezt egyre nehezebben viseli a párom, ingerültebb is és a legapróbb dolgon összekapunk, vagy megsértődik.

Utána persze lenyugszik és megbeszéljük, bocsánatot kér, de régebben sosem voltak ilyen vitáink. Ráadásul látom rajta, hogy nem boldog. Alig nevet, nem az az életvidám férfi, akibe beleszerettem.


A válásukba, a feleségével való kapcsolatba nem akarok beleszólni, meg mikor el is mondja, hogy mi van, akkor is próbálom megnyugtatni, hogy majd úgyis rendeződik ez, a felesége is megnyugszik majd és nem fogja tiltani tőle a gyerekeket. Viszont erre jelenleg elég kevés esélyt látok, a nő nagyon haragszik rá/ránk és elég labilis is lett.


2018. márc. 24. 01:23
 71/100 anonim ***** válasza:
77%

66: Mindenki más, ahogy a kedves másik kommentelő is írta, én úgy jutok el odáig, hogy pl. van, akit hónapok, évek óta ismerek, volt évfolyamtársam, baráti körünk is azonos, stb., majd egyszer csak szerelembe estünk, és kedvesünknek akarjuk egymást.

De randinak mindenképpen azt nevezem, szerintem a köznyelv is azt érti alatta, ami már egy párkapcsolat építésének első foka. A kiválasztás után van már.:)

Ha csak úgy elmegyek valakivel teázni, nevetgélni, mert beszélgetni akarok vele, akár konkrét célja is van a találkának, pl. megbeszélni valami tapasztalatot, pl. lakásfelújítással kapcsolatban vagy egy színházélményt megosztani, de nem a szerelmem, azt nem randinak hívom.

2018. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
26%

"A válásukba, a feleségével való kapcsolatba nem akarok beleszólni, meg mikor el is mondja, hogy mi van, akkor is próbálom megnyugtatni, hogy majd úgyis rendeződik ez, a felesége is megnyugszik majd és nem fogja tiltani tőle a gyerekeket."


Nem fog megnyugodni és a gyerekekkel fog bosszút állni. És valljuk be, jól is teszi.

2018. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
0%

"Nem láttad a gyerekülést,meg a szétszórt ropi darabokat. Elnézést kérek attól akinek nem ilyen a kocsija,de egy 2 éves gyerek hagy azért nyomokat."


Az autóban nem eszik és nem iszik SENKI, SOHA, SEMMIT!!!

A te autódban lehet vannak nyomok, de az enyém makulátlan.

2018. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
60%
A gyerekkel bosszut álloó tipus van utána gyerekestül ignorálva.. És az uj gyerek megy nyaralni stb.. :D
2018. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
42%

"Nem fog megnyugodni és a gyerekekkel fog bosszút állni. És valljuk be, jól is teszi." - aha... apró nüansz, hogy az efféle agyhalott valójában ezzel főképp a gyerekEIN áll bosszút...

"Ha bosszúra készülsz, két sírt áss" - Konfucius.

2018. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:
70%

"Ha bosszúra készülsz, két sírt áss" - Konfucius.


Igaza van, kell egy a volt férjnek, egy meg a szeretőnek. ;)

2018. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:
37%

A mondásban a másik sír a bosszúállóé. És én elhiszem, hogy neked a te megoldásod lenne a szimpatikus, de valójában ha az ex bosszúra készül, akkor a sírok az övé, meg a gyerekeké lesznek... a Kérdező párja ugyanis túl fog lépni rajta, és rég boldogan fogja élni a világát, amikor az ex - ha tényleg olyan idióta, hogy a bosszút választja - még mindig a saját és a gyerekek sorsát-életét fogja rongálni.

A gyerek érdeke a normális jó viszony az elvált szülők között. Minden más első sorban a gyerekeknek rossz.

2018. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
34%

Ne már, komolyan? Ezt nem szó szerint kell venni? Sosem gondoltam volna... ;)


És ebben biztos vagy? Tudok élő példát az ellenkezőjére, ahol anyuka szépen tönkretette apukát, megtartotta a gyerekeket, vitte a vagyon egy részét, majd szép alapos melóval tönkretette apukát. Anyuka azóta is jól el van a gyerkőcökkel, akik nem is beszélnek az apjukkal évek óta.

Ilyen is van, nem csak Kung Fu-ce. ;)

2018. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
66%
#78, mivel ez nem az USA, ahhoz már az illető úriembernek komplett idiótának kellett lennie... az itteni témában szereplő úr meg nagyon nem az, nekem úgy tűnik - ez már onnan is kiderül, hogy ő maradt, és az asszony ment a gyerekekkel. Persze mindenki a maga sorsának pogácsa...
2018. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen tönkretevős nőt majd később éri el a karma.. :P Ezek se oknélkül lesznek exek.. :P
2018. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!