Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretettem a családját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem a családját? Hogy javítsak ezen a helyzeten? A gyerekei hiányát mivel enyhíthetném?

Figyelt kérdés

Szeretői státuszban voltam 2 és fél éven át. Most hanyagoljuk a k..vázást, r..bancozást, mert én is tudom, hogy ez nem volt tisztességes, nem így kellett volna ezt intéznünk. De már megtörtént, a jelenlegi helyzetre szeretnék megoldást.


A párommal december vége óta élünk együtt, mikor a felesége elköltözött a gyerekekkel vidékre, mondta, hogy szeretné, ha ideköltöznék. Azt hittem, hogy minden rendben lesz és az elején nem is volt semmi gond, de az utóbbi 3-4 hétben minden elromlott, úgy érzem... A gyerekei a mindenei, és én ezt el is fogadom, nem akarnám soha, hogy válasszon köztem és köztük, vagy hogy ne foglalkozzon velük, ne költsön rájuk. Semmilyen ellenérzésem nincsen velük kapcsolatban, az sem zavarna, ha péntektől vasárnapig itt lennének. Viszont az anyjuk ezt nem engedi, sőt, egyáltalán nem beszéltek az apjukkal hetek óta. Még kicsik (3 és 5 évesek), szóval saját telefonjuk nincsen, hogy bármikor beszéljenek egy fél órát akár az apjukkal. Ráadásul messze is laknak (másfél/2 óra az út autóval), így az sem működik, hogy elhozza őket óvoda után kicsit, vagy ő viszi őket reggel. Ezt egyre nehezebben viseli a párom, ingerültebb is és a legapróbb dolgon összekapunk, vagy megsértődik.

Utána persze lenyugszik és megbeszéljük, bocsánatot kér, de régebben sosem voltak ilyen vitáink. Ráadásul látom rajta, hogy nem boldog. Alig nevet, nem az az életvidám férfi, akibe beleszerettem.


A válásukba, a feleségével való kapcsolatba nem akarok beleszólni, meg mikor el is mondja, hogy mi van, akkor is próbálom megnyugtatni, hogy majd úgyis rendeződik ez, a felesége is megnyugszik majd és nem fogja tiltani tőle a gyerekeket. Viszont erre jelenleg elég kevés esélyt látok, a nő nagyon haragszik rá/ránk és elég labilis is lett.


2018. márc. 24. 01:23
 21/100 anonim ***** válasza:
75%
De könyörgöm,azért 2 év alatt csak nem az unokatestvére hívogatta mindig,ez furcsa lett volna azért. De hagyjuk is,majd a kérdező megmondja miért is nem tünt fel neki a dolog.
2018. márc. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim válasza:
86%

Az megvan ,hogy az egesz kaocsolatotok arra eoul ,hogy hazudott neked?

Nem mlndta ,hkgy apa,ferj.

Bar ezek utan nem nevezheto apanak az en szememben

Most kapja vissza az elettol amit tett...

Gusztustalan vagy te is ,meg a parod is...

2018. márc. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim ***** válasza:
80%
Mikor tudtad meg, hogy családos férfi?
2018. márc. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
18%

Nem neked kell elnézést kérned amiért szerető voltál. Ő meg valakinek a férje volt, neki kéne szemlesütve közlekednie.

Én is szerető vagyok, de az "asszony" tud rólam. Nem fogok elnézést kérni senkitől, nem másztam rá senkire. Felnőttek vagyunk, mindenki felel a döntéseiért, nincs olyan, hogy az egyik bűnös a másik ártatlan.

35n

2018. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 anonim válasza:
83%

Kérdező, szerintem te p.na pótlék voltál és vagy. Ne legyél ilyen alázatos. Lépj ki.

Mi lett volna, ha nem buktok le? Soha nem választott volna téged, mert láthatóan ad a látszatra, hogy ő jó családapa. Ez zavarja igazán, hogy most sérült a fényesre csiszolt egója, az énképe. De igazán nem becsülte meg a családját sem...

Jobban tennéd, ha elhagynád, de persze nem fogod, hiszen azt hiszed, hogy végre megkaptad az embert, akibe beleszerettél... de neki csak egy kényelmi pótszer vagy.

2018. márc. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 anonim válasza:
81%
Minden szerető csak pótszer.
2018. márc. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
76%

Beveszitek a hazugságát , hogy nem tudta h családos férfi . Tudta hogy mit csinál , csak menti magát , hogy normalisabb válaszokat kapjon , de igy is kidzúródott mert azt taglalják h a pasi hazudik stb

Nem mondhatta h tudtam végig , h családos de még jobban is esett igy

2018. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:
90%
A párod szembesült vele, hogy nem lehet minden az övé, elvesztette a családját. Teljesen természetes, hogy anyuka a szülei közelébe költözik, ahol tudnak neki segíteni és ő újra tudja kezdeni az életét. Neki te voltál a mindennapokban a kikapcsolódás, persze, hogy vidám életteli pasi volt. Most már te is a mindennapjához tartozol, így te is kapod a rossz oldalát is. Az exxel való háború és a gyerekek körüli mizéria teljesen megfogja mérgezni a kapcsolatot. Bár még annyit hozzátennék, hogy az ex, teljesen érthető okokból labilis, 2 kicsivel maradt egyedül, míg a férje boldogan összeköltözik a szeretőjével, akivel ráadásul akkor kezdett viszonyt, mikor anyukának a legnagyobb szüksége lett volna rá, úgyhogy a párod keményen hátba döfte.Mondjuk én egy ilyen férfival biztos nem tudnék együtt élni.
2018. márc. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim válasza:
71%
Hánynom kell tőletek, komolyan. Remélem anyuka talpraáll, talál egy normális pasit, él majd boldogan. Ti meg? Hónapok kérdése és ráun a te lábadközére is drágám.:)
2018. márc. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 anonim ***** válasza:
79%

29 és 30 leírta, amit gondolok.


Amúgy a hapsi megérdemelte. Évekig hazudozott, a gyerekeivel való kapcsolata lett az ára. NEM az a baj ha valaki beleszeret másba és elválik. Hanem ez a kettős játszma. Szóval megérdemli. Te meg most úgy élsz, hogy a szürke vitázó hétköznapok része lettél, mint anno az asszony, csak kettőtöket még egy gyerek sem köt össze, viszont egy életen át küzdhettek a gyerekek iránti pereskedés-láthatás miatt. Apás hetvégék ha nagyobbak lesznek, közös meccsek, evzárók a feleséggel hármasban + a gyerekek. De szép is lesz :)

2018. márc. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!