Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretettem a családját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem a családját? Hogy javítsak ezen a helyzeten? A gyerekei hiányát mivel enyhíthetném?

Figyelt kérdés

Szeretői státuszban voltam 2 és fél éven át. Most hanyagoljuk a k..vázást, r..bancozást, mert én is tudom, hogy ez nem volt tisztességes, nem így kellett volna ezt intéznünk. De már megtörtént, a jelenlegi helyzetre szeretnék megoldást.


A párommal december vége óta élünk együtt, mikor a felesége elköltözött a gyerekekkel vidékre, mondta, hogy szeretné, ha ideköltöznék. Azt hittem, hogy minden rendben lesz és az elején nem is volt semmi gond, de az utóbbi 3-4 hétben minden elromlott, úgy érzem... A gyerekei a mindenei, és én ezt el is fogadom, nem akarnám soha, hogy válasszon köztem és köztük, vagy hogy ne foglalkozzon velük, ne költsön rájuk. Semmilyen ellenérzésem nincsen velük kapcsolatban, az sem zavarna, ha péntektől vasárnapig itt lennének. Viszont az anyjuk ezt nem engedi, sőt, egyáltalán nem beszéltek az apjukkal hetek óta. Még kicsik (3 és 5 évesek), szóval saját telefonjuk nincsen, hogy bármikor beszéljenek egy fél órát akár az apjukkal. Ráadásul messze is laknak (másfél/2 óra az út autóval), így az sem működik, hogy elhozza őket óvoda után kicsit, vagy ő viszi őket reggel. Ezt egyre nehezebben viseli a párom, ingerültebb is és a legapróbb dolgon összekapunk, vagy megsértődik.

Utána persze lenyugszik és megbeszéljük, bocsánatot kér, de régebben sosem voltak ilyen vitáink. Ráadásul látom rajta, hogy nem boldog. Alig nevet, nem az az életvidám férfi, akibe beleszerettem.


A válásukba, a feleségével való kapcsolatba nem akarok beleszólni, meg mikor el is mondja, hogy mi van, akkor is próbálom megnyugtatni, hogy majd úgyis rendeződik ez, a felesége is megnyugszik majd és nem fogja tiltani tőle a gyerekeket. Viszont erre jelenleg elég kevés esélyt látok, a nő nagyon haragszik rá/ránk és elég labilis is lett.


2018. márc. 24. 01:23
 41/100 anonim ***** válasza:
72%
De ismerős vagy te nekem lehet személyesen is kedves kérdező. Tipikus lúzer vagy és palid még nagyobb. 😀😀😀
2018. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 Interferencia ***** válasza:
68%

A gyerekeket nagyon sajnálom, borzasztó lehet most nekik, és ki tudja, milyen hosszútávú hatásai lesznek még ennek a helyzetnek. Az is lehet, hogy itt csúszik félre az életük... December végén költöztetek össze, pokoli karácsony lehetett szegényeknek :(


A sztoriban meg mindhárom felnőtt megéri a pénzét bizonyos szempontból, különböző mértékben. Hogy te és a férfi miért, az tiszta sor, de a feleség jelenlegi viselkedése is hagy némi kívánnivalót maga után. Nagyon rossz így elszakítani a gyerekeket az eddigi életükből és az apjuktól. Persze jó kérdés, hogy ki tudna az ő helyében higgadtan eljárni, remélem idővel ő is megnyugszik, és az ő érdeküket helyezi előtérbe.


Leírták már, de igazából nem is kell sok ész a belátásához, hogy miért volt vele jobb korábban. Egyáltalán a normális kapcsolatok dinamikája is általában olyan, hogy az elején minden szép és jó, aztán elkezdik a felek kimutatni a foguk fehérjét. A tiétek pedig nem volt normális kapcsolat, izgalmas volt az egész, már csak a titkolózás miatt is, kicsípted magad a találkákra, friss puncit kapott, leeresztette a gőzt 1-2 dugással; persze, hogy életvidámnak tűnt. Most viszont rájött, hogy kihúzta a saját lába alól a talajt, hiányoznak a gyerekei, lehet, hogy a felesége is, te pedig már nem vagy olyan érdekes.


A kérdésre válaszolva: sok mindent nem tehetsz, ezt leginkább kettejüknek kell lejátszania. Támogasd a férfit, és ne provokáld a nőt. Nem enyhítheted a gyerekei hiányát.


férjnek kellemes volt a korábbi státusz

2018. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
17%
Kedves Kérdező! Egy értelmes nőnek tűnsz, jobbat érdemelsz, mint ez a ,,férfi". Persze, lehet okokat találni hogy miért csalta meg a feleségét, de legyünk őszinték: senki nem tarott fegyvert a fejéhez, hogy megtegye. Nyilván rossz kedvű, hiszen nem akarta, hogy a családja elköltözzön. Neki a régi állapot teljesen megfelelt. Az egy nagy hiba volt, hogy odaköltöztél, hagyni kellett volna, hogy egy kicsit gondolkodjon a történteken. A felesége helyébe képzelve magad rájössz, hogy szerintem senki nem tudna higgadtan gondolkodni ha rájönne, hogy a szerető abban az ágyban alszik, ahol nemrég még ő aludt, ott éli az életét ahol nemrég még ő a gyerekekkel. A férfi sajnos mindenképpen megcsalta volna a feleségét, ne érezd magad hibásnak. Viszont a közös jövőtök nem lesz boldog, a múlt mindig ott lesz. Keress egy olyan férfit, akinek nem gumiból van a gerince.
2018. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
79%

Abba gondolj bele kérdező, hogy szerinted mennyire lesz valódi a ti kapcsolatotok? Most tegyük fel, hogy lezajlik a válás, békésebb lesz a helyzet, a pasi megnyugszik. Utána? Elmondom mire számíthatsz: jó ideig jól meglesztek, lehet egy éven belül gyerek is lesz, aki mellett örülhetsz ha magadra jut időd. Nekem ugyan nincs gyerekem, de sok közeli barátomnak igen. Egyiknél addig nem mozdultak ki a szülők ameddig oviba nem ment a pici, másiknál még pár hónapos a baba és mivel mászik állandóan, az anyuka nem meri egyedül hagyni nehogy mondjuk leesen az ágyról, vagy sír ha nem látja a közelben anyát vagy apát. Egy baba mellett nem fogsz azzal foglalkozni hogy a férjed ki legyen elégülve (ahogy a leendő volt feleség sem), a pasi így majd szépen keres magának valakit aki megteszi ezt helyetted. Hidd el, ha a felesége és a két gyereke háta mögött képes volt olyan sokáig veled összejárni, akkor veled is megteszi. Annyi különbség lesz talán, hogy most már tudni fogja hogy kerülje el, hogy kiderüljön.

A feleség okkal "labilis", szerintem ha belegondolsz, te is megértenéd. Ott volt egy kisgyerek, mellé egy újszülött, a férje (akinek mellette kellett volna lennie és segíteni) meg egy másik nőt fektetett meg. Kevés esélyt látok rá, hogy egyáltalán fogat mosott mielőtt megcsókolta a nőt. Abba már inkább bele se gondoljunk, hogy lezuhanyzott-e. Azt mondod, te most szerelmes vagy, hát aranyom, a feleség is szerelmes (volt) ebbe a paliba, nem unalmában szült neki két gyereket. Nyilván nem fogja rátok gyújtani a házat, de basszus, az a legkevesebb, hogy annyit megtehet, hogy kihisztizi magából azt a nem kevés feszültséget.


Egyébként engem is érdekelne, hogy milyen kapcsolat volt köztetek 2,5 év alatt, hogy elvileg semmire nem jöttél rá. Soha nem jártál nála (vagy akár egy random lakásban amit a sajátjának mondott)? 2,5 év alatt biztos nem mutatott be a szüleinek, biztos nem mutatkoztatok nyilvánosan, ha esetleg szoktatok képeket feltenni Facebookra, akkor ilyen sem történt egyszer sem. Vajon miért?

2018. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg választ, meglepett kicsit, hogy ennyien normálisan írtak!


Többen írták, hogy mégis hogyan nem vettem észre éveken át, hogy családja van... Nyilván nem az egész kapcsolatom alatt voltam "sötétben", csak az elején. Kb. a 3. találkozónkon elmondta.

De amúgy meg aki írta, hogy a kocsiban nem vettem észre a gyerekülést, játékokat, stb. Három autójuk volt, egy a páromé, egy a feleségéé és egy 'családi' SUV, amiben hosszabb utakon is elfértek kényelmesen, lehetett bele pakolni.



Engem még a gyerek-téma nem igazán foglalkoztat, most fogok lediplomázni az egyetemen és kezdek majd el később dolgozni. Nekem az kicsit fontosabb, hogy legyen egy sikeres, biztos karrierem.

2018. márc. 24. 11:16
 46/100 anonim ***** válasza:
90%
Végül is össze illesz a pároddal. Én örülök hogy az ilyen emberek megtalálják egymást és a normálisaknak meg csak normális marad. A feleséget meg a gyerekeket sajnálom. Remélem már inkább fiatalon megtalálja a zsák a foltját, hogy ne alakuljanak ki ilyen helyzetek.
2018. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
78%

"Nem ismertem a hátterét, nem tudtam a feleségéről, vagy akár a gyerekekről. Megismerkedtünk, mindketten vonzódtunk a másikhoz és akkor még én sem gondoltam, hogy valaha ilyen helyzetbe fogok kerülni."


Szóval a harmadik randin már halálosan beleszerettél egy ilyen görénybe? És még a feleség labilis!

2018. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy azonnal beleszerettem?!:D
2018. márc. 24. 11:41
 49/100 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván nem az egész kapcsolatom alatt voltam "sötétben", csak az elején. Kb. a 3. találkozónkon elmondta. - es utana nyugodtan kurtal tovabb egy kisgyerekes apaval. Es most csodalkozol hogy miert gyujtana rad az exe a hazat. Nem baj... megtanulod meg te milyen lesz az amikor ez az aranyember neked is csinal par kolykot, es te nyalogathatod le a kovetkezo szereto pinaszaftjat :D.
2018. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
78%

46:

Akkor a harmadik randin kellett volna otthagyni.

Így most egy életen át te leszel az a cafka, aki szétszedett egy családot, kitúrta őket a családi fészekből, mert kellett neki apuci...vagy csak apuci kocsija, háza és pénze.

Cserébe nézheted a pasid savanyú képét, miközben sír a felesége után. Azért ilyen letört, mert rájött, hogy rossz cserét csinált.

Idő kérdése, mikor fog kidobni. Ez a pasi nem az a fajta, aki javít a kapcsolaton. Úgyhogy nagyon ne rendezkedj be.

Téged most is csak az tart mellette, hogy ciki lenne pár hónap után bevallani, hogy egy ez xar kapcsolat, és kilépni. Mindketten boldogtalanok vagytok.

Javulásra kb. esély sincsen.

2018. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!