Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretettem a családját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem a családját? Hogy javítsak ezen a helyzeten? A gyerekei hiányát mivel enyhíthetném?

Figyelt kérdés

Szeretői státuszban voltam 2 és fél éven át. Most hanyagoljuk a k..vázást, r..bancozást, mert én is tudom, hogy ez nem volt tisztességes, nem így kellett volna ezt intéznünk. De már megtörtént, a jelenlegi helyzetre szeretnék megoldást.


A párommal december vége óta élünk együtt, mikor a felesége elköltözött a gyerekekkel vidékre, mondta, hogy szeretné, ha ideköltöznék. Azt hittem, hogy minden rendben lesz és az elején nem is volt semmi gond, de az utóbbi 3-4 hétben minden elromlott, úgy érzem... A gyerekei a mindenei, és én ezt el is fogadom, nem akarnám soha, hogy válasszon köztem és köztük, vagy hogy ne foglalkozzon velük, ne költsön rájuk. Semmilyen ellenérzésem nincsen velük kapcsolatban, az sem zavarna, ha péntektől vasárnapig itt lennének. Viszont az anyjuk ezt nem engedi, sőt, egyáltalán nem beszéltek az apjukkal hetek óta. Még kicsik (3 és 5 évesek), szóval saját telefonjuk nincsen, hogy bármikor beszéljenek egy fél órát akár az apjukkal. Ráadásul messze is laknak (másfél/2 óra az út autóval), így az sem működik, hogy elhozza őket óvoda után kicsit, vagy ő viszi őket reggel. Ezt egyre nehezebben viseli a párom, ingerültebb is és a legapróbb dolgon összekapunk, vagy megsértődik.

Utána persze lenyugszik és megbeszéljük, bocsánatot kér, de régebben sosem voltak ilyen vitáink. Ráadásul látom rajta, hogy nem boldog. Alig nevet, nem az az életvidám férfi, akibe beleszerettem.


A válásukba, a feleségével való kapcsolatba nem akarok beleszólni, meg mikor el is mondja, hogy mi van, akkor is próbálom megnyugtatni, hogy majd úgyis rendeződik ez, a felesége is megnyugszik majd és nem fogja tiltani tőle a gyerekeket. Viszont erre jelenleg elég kevés esélyt látok, a nő nagyon haragszik rá/ránk és elég labilis is lett.


2018. márc. 24. 01:23
 81/100 anonim ***** válasza:
13%

Igen, az asszony ment a gyerekekkel, minél messzebb. Ez az első támadás. Tudja, hogy apuka szereti a gyerkőcöket és tudja, hogy ezzel fájdalmat okoz apukának. Szépen jön majd a gyermekek apu elleni nevelése...


Nem kell ehhez az USA és idiótának sem kell lenni. Amikor a saját gyerekeid hozzád vágják a szülinapi/karácsonyi ajándékot, amikor ordítanak, mikor kapcsolattartásra vinnéd őket, akkor egy idő után beleroppansz, légy akármilyen kemény... Az esetleges fura feljelentésekről már ne is beszéljünk. :-(

2018. márc. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
32%

... aztán szépen fizeti a kapcsolattartási költségek felét:)))... ha nem fizeti, megy a büntetőfeljelentés "kapcsolattartás akadályozása bűntett" okán - bizony, az ÚJ Btk-ban ilyen is van... ez az első revans... (stb)

Tudod mikor veszíthet a férfi? Ha azt hiszi, hogy az a jó, hogy az ilyen "támadásokat" ráhagyja a nőre, abban reménykedve, hogy lehiggad magától. Valójában, ha a bosszú útjára lépett, akkor fel kell törölni vele a padlót... persze a gyerekek érdekében...

2018. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
76%

Primitiv szinten van az emberiség , ezeket az irasokat elolvasva látom h milyen szinten vannak egyesek , mint egy masik veszelyes allatfaj , mennyire megszokott dolog h az anya a gyerekek altal all bosszút és " jól is teszi " irja valaki

Ezert nem hisznek a nöknek es gyerekeknek akiket bántalmaznak , a sok hazug miatt

2018. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
34%

Szia. Voltam hasonló helyzetben. Először is, a párod feszült,elérte a célját a feleség. Nagy nyomás nehezedik rá a gyerekek miatt.. Gondolj bele, ha a feleség belátná, hogy a gyerekeknek is szükségük van az apjukra , és apuka sem tehet róla, hogy másba lett szerelmes. Akkor nektek könnyebb lenne.. Érzelmi intelligencia hiányzik az ilyen feleségek ől..Itt sokan ítélkeznek,de bizony vannak olyan feleségek, akik nagyon jól érzik, hogy a férjük esetleg nem boldog mellettük.. Mit tesz? Szül egy gyereket a másik mellé, azt hiszi, így a párja sosem hagyja el.Szerintem ez sem tisztességesebb.. De mindegy is, hogy mi van a háttérben, a lényeg, hogy mindenkinek félre kellene tenni ilyenkor az egóját, elfogadni a másik fél döntését, és nem a gyerekeket is büntetni. Itt is körbe ér a karma. Ez sem becsületesebb, mint a megcsalás.

Amúgy mi szét mentünk, együtt laktunk. Nincs harag, de a feleség ettől itt sem lesz soha boldogabb.

2018. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
69%

Tényleg! Anyauci tegye félre a büszkeségét a gyerekei érdekében, milyen okos! Persze az apukának nem jártak a gyerekei az eszébe, mikor félrement, de arra fátyol, mert ugye nincs monogámia.

Hát lehet a gyerekek érdekeit nézni, de miért lenne az annyira a gyerek érdeke, hogy olyan apával eröltessük a kapcsolatot, akinek a farka az első?

Számomra a normalis sorrend: szakítás, gyerekek felkészítése az üj élethelyzetre, majd utána az új nő, hapi stb.

Itt mi is volt? Új nő, majd lebukás, majd gyerekek belekényszerítése egy új helyzetbe.

2018. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező te egy rosszindulatú, ostoba r.ibanc vagy. Ne félj majd az élettől visszakapod ezt, ha a gerinces pasi talál egy fiatalabb lukat miközben majd gyerekeid lesznek.


Még neked áll feljebb hogy labilis a feleség? Mit vártál, hogy dicséretet fogsz kapni?

2018. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim ***** válasza:
75%
A feleség helyében én megtéptelek volna, szemét qrva vagy, aki tönkretette egy család életét és a gyerekeknek is traumát okoztál. Remélem akkor is boldogan konstatálod majd a megcsalást, ha ő majd miközben te a gyerekeiddel foglalkozol ő ugyanúgy ilyen olcsó kis cafkákkal kefél félre, mint te. Az élet majd megbüntet téged ezért.
2018. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
22%
Nyitott házasság a titok,nincs gyereknek szétválasztos trauma,mindkét félnek vannak partnerei,kapcsolata,sőt egymással is lehet, semmi akadálya, a gyerekek meg egy boldog kiegyensulyozott Anyát Apát látnak. Mindenki boldog és jól jár.
2018. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
68%
Milyen párod? Ő egy faxkalap te meg a ribantsza vagy. :)
2018. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
75%

Én egy kissé védelmembe venném a feleséget is!

Gondolom, nem volt két lakásuk, hogy a közelben maradhatott volna. Kénytelen volt a szüleihez költözni a két gyerekkel. Új munkahely, új óvoda a gyerekeknek, jóval kevesebb élettér nekik is, a nagyszülőknek is. Neki segítség kell a gyerekek mellé, honnan kapná meg, ha nem a saját szüleitől? Nem minden asszony rohan pasit fogni, hogy neki is legyen bikája. Van olyan is, akinek a gyerekei fontosabbak.

A kis "pillangó" meg szinte azonnal becuccolt a családi fészekbe, "beleugrott az anya papucsába" (és ágyába is!). Ezek után nem csodálom, ha az anya időnként átkozódik.

Egyébként az apa CSAK búsul és nem nevet, vagy TESZ is azért, hogy lássa a gyerekeit? Mert minden hét végén ott kellene tipródnia az após-anyós ajtajánál! Ja, hogy az kényelmetlen és kellemetlen? Ezért SE az anyát szidjátok!

2018. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!