Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretettem a családját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem a családját? Hogy javítsak ezen a helyzeten? A gyerekei hiányát mivel enyhíthetném?

Figyelt kérdés

Szeretői státuszban voltam 2 és fél éven át. Most hanyagoljuk a k..vázást, r..bancozást, mert én is tudom, hogy ez nem volt tisztességes, nem így kellett volna ezt intéznünk. De már megtörtént, a jelenlegi helyzetre szeretnék megoldást.


A párommal december vége óta élünk együtt, mikor a felesége elköltözött a gyerekekkel vidékre, mondta, hogy szeretné, ha ideköltöznék. Azt hittem, hogy minden rendben lesz és az elején nem is volt semmi gond, de az utóbbi 3-4 hétben minden elromlott, úgy érzem... A gyerekei a mindenei, és én ezt el is fogadom, nem akarnám soha, hogy válasszon köztem és köztük, vagy hogy ne foglalkozzon velük, ne költsön rájuk. Semmilyen ellenérzésem nincsen velük kapcsolatban, az sem zavarna, ha péntektől vasárnapig itt lennének. Viszont az anyjuk ezt nem engedi, sőt, egyáltalán nem beszéltek az apjukkal hetek óta. Még kicsik (3 és 5 évesek), szóval saját telefonjuk nincsen, hogy bármikor beszéljenek egy fél órát akár az apjukkal. Ráadásul messze is laknak (másfél/2 óra az út autóval), így az sem működik, hogy elhozza őket óvoda után kicsit, vagy ő viszi őket reggel. Ezt egyre nehezebben viseli a párom, ingerültebb is és a legapróbb dolgon összekapunk, vagy megsértődik.

Utána persze lenyugszik és megbeszéljük, bocsánatot kér, de régebben sosem voltak ilyen vitáink. Ráadásul látom rajta, hogy nem boldog. Alig nevet, nem az az életvidám férfi, akibe beleszerettem.


A válásukba, a feleségével való kapcsolatba nem akarok beleszólni, meg mikor el is mondja, hogy mi van, akkor is próbálom megnyugtatni, hogy majd úgyis rendeződik ez, a felesége is megnyugszik majd és nem fogja tiltani tőle a gyerekeket. Viszont erre jelenleg elég kevés esélyt látok, a nő nagyon haragszik rá/ránk és elég labilis is lett.


2018. márc. 24. 01:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
24%
A válás időszakban már rég tul lépett mindkét fél,v az egyik tuti a másikon,ezért megy könnyen,a nők válás utáni rögvesti bepasizása v már volt előbb is.. Meg a pasik uj nő beköltöztetése,főkeg ha évek ota megvolt. Ezért nem kell eröltetni ezt a nagy hüséges vagyok dumát,senki se az.. Ideig oráig megy aztán kitör a a valodi természet h az ember nem monogám.. A gyerek meg ugyanugy felnő nyitott házasságban sőt boldogabban,mint ha hurcoljuk a sokadik kapcsolatba.
2018. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
70%

#92

Nem tudom, észrevetted-e, de erre a nyitott kapcsolatos ámokfutásra rajtad kívül senki nem vevő.

2018. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
72%

Azért volt életvidám veled, mert szexre jó voltál vele és te neki az "otthoni kötöttségek" elöli menedéket jelentetted. Most hogy megkaptad már veled él akkor is amikor rossz napjai vannak.


Ha te ennyire ostoba némber vagy, hogy nem zavar hogy a "párod" simán otthagyna mikor épp terhes vagy és képes a saját ágyatokban kefélni mindenféle jött-ment kis lotyóval, akkor élvezd a társaságát.

2018. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
65%
Nem fogtok sokáig együtt lenni, mert te csak egy kaland vagy neki. Persze a "párod" hülyíteni meg hitegetni tud, de nem vesz ő komolyan téged. Amint jelentkezik az első krízis otthagy téged a fenébe egy másik lukért.
2018. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
29%
Lehet h nem vevő, ezert van ennyi válás es mozaik család ahol olyan boldogok az összeköltöztetett idegen gyerekek,mert a szülők épp az ujj társuknak adják elő a monogám vagyok dumát, kb újabb 3 4 évig aztan tovább lépnek megint.. Nevetséges..
2018. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
62%
Jó de minden kérdés alá 15× beírni kicsit uncsi már.
2018. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
72%
Azért vagy lehúzva, mert minden kérdés alatt rendezel egy ikyen agymenést, és egyszerű vagy mellé, mint a faék.
2018. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
73%
Ha az apuka annyira szeretné a gyerekeit és az érdekeiket nézné, akkor felajánlja hogy maradjanak ők a lakásban. De gondolom az apai szeretet már erre nem terjed ki.
2018. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
100%
A nyitott kapcsolatot vagy házasságot először meg kell beszélni. Nem úgy működik hogy az egyik azt hiszi hogy monogánok és hűséges közbe a másik meg önkényesen eldönti magában hogy ő nem lesz hűséges.
2018. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan utolso..
2018. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!