Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelt kérdés
jövőhéten államvizsgázok,nyilván tanulok rá már régóta folymatosan,de engem annyira nem érdekel a vizsga, sokkal inkább az utánna következő bulitól égek lázban :) ha minden jól megy ott lesz egy srác akibe ugyérzem hogy nagyon nagyon belezúgtam.és folyamatosan ez jár az agyamban...normális ez?? :) mondjuk hülye kérdés de innen is látszik hogy hogy elvette az eszemet :) csak gondoltam megosztom veletek :) folyamatosan hallgatom a bulizenéket és ábrándozok.. közben meg életem legfontosabb vizsgájára készülök.. :) volt már valaki igy hogy ennyire belehaborodott valakibe hogy mindennél fontosabb az illető? pedig max egy hosszabb kaland lehet belőle...szerintem... bár kitudja... bocsi a hülye és össze vissza történetért :)
2010. jan. 15. 10:50
 41/95 anonim ***** válasza:

Én is Tommy és a kérdező pártjára állok!


Ja és Kérdező! Menni fog! Ezek alapján egy okos, aranyos, felelősségteljes, intelligens, édes és kedves egy lány vagy és ha nem kezd veled semmit, hát meg is érdemli! Szerintem ki kell Téged érdemelni és legyen büszke rá, hogy egy ilyen lány szerelmes belé.

"She loves you, yeah, yeah yeah.

And for a love like that, you know you should be glad."

The beatles.


StarOfFlames

2010. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
Ja. És sok szerencsét az államvizsgához, de úgyis menni fog!
2010. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 A kérdező kommentje:
ohh de kedves vagy!! :) kezdek elpirulni! köszönöm hogy így gondolod!
2010. jan. 15. 13:28
 44/95 anonim ***** válasza:

Úristen...


No komment...szűz gyerekek. Vagy csak simán lúzerek. Puncit még csak a kérdező fogott. Vagy az sem.

2010. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:

13:30: Azt hiszed, hogy kikeltem magamból, ejnye...:)


Biztos én vagyok a féreg, nem te aki oda pofázik ahol nem kérdezték.

De hát nem tehetsz róla, hogy egy kis személyiségzavaros, monitorfejű ratyi vagy, akit máshol nem hagynak érvényesülni.

Miért nem az

2010. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
... na ezt véletlen elküldtem.:D
2010. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, Úristen. Hát itt vagyok. Mi kell?


Amúgy nem, kösz, nem vagyok szűz, te viszont egy nagyon érett, férfias macho bika vagy.

Öh.. vagyishogy... nem.. bocs.

Szerinted egy kis p...cs vagy?

Nem, az azért nem.

Vagyis.

De.

Egy nagyon kicsi, és nagyon elégedetlen, kisebbrendűségi komplexussal küzdő kis p..cs.


Tommy leoltott, a kérdező leoltott s én is, itt ez kiütéses győzelem, nem kellesz, nem vagy vicces. Kész, ülj le, egyes.

2010. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:

Ja ott tartottam, hogy...


Miért nem az utcán kötekedsz, ja, hogy 40 kiló vagy, és egyből bevernék a képed.:D


Mit fognak gondolni rólam, nem is ismerem őket, nem rémlik.Az, hogy sok sikert kívánok ismeretlenül, hát látod, vannak ilyen papucs emberek, akik magukat megalázva sok szerencsét kívánnak a másiknak.:D


tommy

2010. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
Pontosan. Tommy, mi undorító kis szűz kisfiúk vagyunk. Egy igazi férfi odamegy és megalázza a lányokat vagy leribancozza őket és aki kedves velük, azt leugatja. Ilyen... ehgy... Igahhhzi.. Féhhhrffiiii.... Ahrrrrr jeaaaaaaa
2010. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 A kérdező kommentje:
jók voltatok fiuk!
2010. jan. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!