Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelt kérdés
jövőhéten államvizsgázok,nyilván tanulok rá már régóta folymatosan,de engem annyira nem érdekel a vizsga, sokkal inkább az utánna következő bulitól égek lázban :) ha minden jól megy ott lesz egy srác akibe ugyérzem hogy nagyon nagyon belezúgtam.és folyamatosan ez jár az agyamban...normális ez?? :) mondjuk hülye kérdés de innen is látszik hogy hogy elvette az eszemet :) csak gondoltam megosztom veletek :) folyamatosan hallgatom a bulizenéket és ábrándozok.. közben meg életem legfontosabb vizsgájára készülök.. :) volt már valaki igy hogy ennyire belehaborodott valakibe hogy mindennél fontosabb az illető? pedig max egy hosszabb kaland lehet belőle...szerintem... bár kitudja... bocsi a hülye és össze vissza történetért :)
2010. jan. 15. 10:50
 11/95 A kérdező kommentje:
hihhetetlen hogy ez a furcsa emberi érzés mi mindent kihozhat az emberből... de azért remélem sikerülni fog a vizsgád,és a lányhoz is sok sikert :)
2010. jan. 15. 11:50
 12/95 anonim ***** válasza:

Hát igen, azért írtam, tudtam, hogy sokkal könnyebb lesz.:)


tommy

2010. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:

Sztem a kérdező baromi irritáló kis miszpics@, nem értem a többiek minek nyalnak neki.


Nen fog sikerülni a vizsgád és a csávó is le fog sz@rni, sztem...legalábbis ha van esze a vizsgáztatóknak és a csávónak. Ha mégsem így lenne tud be annak, hogy mindenki hülye és ezáltal nekik kedvez a szerencse.

2010. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 A kérdező kommentje:
kösszi a kedvességedet, neked is minden jót....
2010. jan. 15. 12:00
 15/95 anonim ***** válasza:
11:58-as, miért vagy ilyen bunkó. Szerintem egyáltalán nem idegesítő a kérdező, csak szerelmes, és ilyenkor a legtöbb ember ilyen. Meg te aztán biztosan tudod, hogy sikerülni fog-e neki a vizsga és hogy tetszik-e a fiúnak. Nem is ismered. (első voltam)
2010. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:

11:58: Neked aztán sok eszed van!

Jól benyaltunk neki.:D


Még jó, hogy te átlátod a helyzetet, tök ismeretlenül..., de nem baj legalább te okos vagy.XD


tommy

2010. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 A kérdező kommentje:
hát köszi szépen hogy igy "mellém" álltok! :) nagyon rendesek vagytok igy ismeretlenűl is :)
2010. jan. 15. 12:04
 18/95 anonim ***** válasza:

A kérdező meg visszanyal LOL. TÖk jó lehet egymásnak nyalni egy internetes fórumon. Gondolom még a hónaljszőrődet is mézzel kenegeted élvezetedben! Élvezed ahogy büdösödik....


Te is nyaljál Tommy! Gratulálok. Csöpög a nyál.

2010. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
12:04 Hát legalább jól benyalunk.;)
2010. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
Ja, megint tommy voltam.:)
2010. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!