Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelt kérdés
jövőhéten államvizsgázok,nyilván tanulok rá már régóta folymatosan,de engem annyira nem érdekel a vizsga, sokkal inkább az utánna következő bulitól égek lázban :) ha minden jól megy ott lesz egy srác akibe ugyérzem hogy nagyon nagyon belezúgtam.és folyamatosan ez jár az agyamban...normális ez?? :) mondjuk hülye kérdés de innen is látszik hogy hogy elvette az eszemet :) csak gondoltam megosztom veletek :) folyamatosan hallgatom a bulizenéket és ábrándozok.. közben meg életem legfontosabb vizsgájára készülök.. :) volt már valaki igy hogy ennyire belehaborodott valakibe hogy mindennél fontosabb az illető? pedig max egy hosszabb kaland lehet belőle...szerintem... bár kitudja... bocsi a hülye és össze vissza történetért :)
2010. jan. 15. 10:50
 21/95 anonim ***** válasza:
12:07-es, mi a franc bajod van? Pszichológus látott már?
2010. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:

12:07 De én legalább élvezem.:)


Neked sem volt gyerekszobád, ez a játék neked, és nevetgélsz a markodba.:D


Biztos sokan kedvelnek a stílusodért, ott ahol nem tudsz névtelenségbe burkolózni.:D


tommy

2010. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén hogy én nem gondoltam hogy ezzel a kis bugyuta történetemmel ekkora portkavarok, azt hittem nem is fog irni senki :) de igy ezek után nekem is jol esik a nyalás ám... jó dolog az.. ;)
2010. jan. 15. 12:10
 24/95 anonim ***** válasza:

12:10 Hát igen, tuti jó dolog a nyalás.:P


Szegény pára fel sem foghatja, nem adatott meg neki, hogy belekóstoljon a jóba.:D

2010. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 A kérdező kommentje:
:D :D :D
2010. jan. 15. 12:13
 26/95 anonim ***** válasza:

Mert te annyit tudsz a nyalásról... Gratulálok.


Élvezd magadat. Kenegesd mézzel a hónod alját, meg reszeld le a lábadról a börkeményedést azt ennyi. Gusztusos ember vagy.


Ti meg nyaljatok be a kérdezőnek gyomorig. Senkiben ne legyen tartás vagy gerinc, mert az úgy a jó. Ömlengeni és féregnek lenni...az a legkirályabb!

2010. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:

12:13 Te vagy a fasza gyerek!:D


Fel sem érünk hozzád.XD


tommy

2010. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy Tommy jobban nyal mint Te kedves 12:07-es! :) nah én inkább megyek vissza a tételeimhez :D:D:D

köszi mindenkinek!

2010. jan. 15. 12:15
 29/95 anonim ***** válasza:

12:15 Hát lehet, figyeld!


Nincs mit kedves kérdésindító, jó tanulást, és sok szerencsét a partyhoz, főleg a vizsgához, meg a srácodhoz is.:)


Na én is lépek!


tommy

2010. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
Menjél csak vissza azt örüljél magadnak. Vedd fel a partiba a Qrvás cuccodat, azt nyomassad. Gratulálok. Terjeszd csak a nemibetegségedet. Örülni fog a gyerek a gombának! Fúj!
2010. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!