Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelt kérdés
jövőhéten államvizsgázok,nyilván tanulok rá már régóta folymatosan,de engem annyira nem érdekel a vizsga, sokkal inkább az utánna következő bulitól égek lázban :) ha minden jól megy ott lesz egy srác akibe ugyérzem hogy nagyon nagyon belezúgtam.és folyamatosan ez jár az agyamban...normális ez?? :) mondjuk hülye kérdés de innen is látszik hogy hogy elvette az eszemet :) csak gondoltam megosztom veletek :) folyamatosan hallgatom a bulizenéket és ábrándozok.. közben meg életem legfontosabb vizsgájára készülök.. :) volt már valaki igy hogy ennyire belehaborodott valakibe hogy mindennél fontosabb az illető? pedig max egy hosszabb kaland lehet belőle...szerintem... bár kitudja... bocsi a hülye és össze vissza történetért :)
2010. jan. 15. 10:50
 71/95 anonim ***** válasza:

Kérdező!



Nem nem volt kár. Legalább mi Tommyval meggyőztünk a magunk igazáról.

Bízz magadban és minden menni fog :-) Komolyan :-) És ennyi számít, ezen a szerencsétlenen meg csak nevess és kész.

De menj, és tanulj az államvizsgádra, mert át kell menj és át is fogsz :-)


Hmm, azért ha sikerült minden, még megírod itt? :-)


Sok, sok, sok sikert! Mint mondtam, ne aggódj, menni fog! Úgy látom, talpraesett lány vagy, hát ne aggódj semmiért :-)


Star

2010. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
És Tommy, kösz mindent :pacsi: Laza volt ez a kis flame. :-) Kösz haver :-)
2010. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:

14:13: Nincs mit, én köszönöm (ez egy kis nyalás, mivel jellemtelen féreg vagyok).


Kérdésindító, elárulod a neved?

2010. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 A kérdező kommentje:

:D hát ti tényleg nagyon jó fejek vagytok! persze tájékoztatni foglak benneteket a fejleményekről, és tényleg megyek most mert ebben a röpke 1-2 orában nem sokat tudtam tanulni melletetek :) de én is jót szórakoztam,köszönöm a biztatást! priviben megtaláltok!

puszi nektek sziasztok!

2010. jan. 15. 14:16
 75/95 anonim ***** válasza:
Az a legjobb Star, hogy folyamatosan szerepelsz pattogsz. Félsz, hogy a figyelmet elveszted. Képzelem a csajokat, hogy irritálhatod. Egy srác, akinek muszáj szerepelnie, hogy figyelmet kapjon. Amellett, még tövig be is nyal. + tanult szöveggel erőlködik. Kitől tanultad ezt stílust édesanyádtól? :D Nagy show lehetett a gyerekkorod. Kár, hogy a rövidebb utat választottad és féreg lettél. Nem kell feladni az őszinteséget, ahhoz, hogy boldogulj. De te ezt úgysem fogod megérteni...
2010. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
14:16 Nem tudom, hogy kit tartanának többen feltűnési viszketegségben szenvedőnek.:D
2010. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:

...hát persze. Ahhhh igeeen ne kínozz tovább te bika kell a tested.. mondd meg, mutasd meg mekkora egy férfi vahhhgy... yeeeahhh.. igeeen.



Star

2010. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
Kár, hogy komplexusaid alakultak ki. Hamar megtanulhattad, hogy senkinek sem tetszik az, amilyen vagy. Megszégyenítettek, megaláztak. Muszáj volt másmilyennek lenni. Lealjasodni. És hoppá! Itt van Star a menő csávó! :D Csak legbelül nincs semmi.
2010. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:

aaaaaaaaaaaah IGEEEEEEEEEEN!

CSINÁLD MÉGGG YEEEAAAAH!


Kell a tested, bikám, ahh igen, mondd még... ahhh.... az apró kukid is kell... ahhh... igeeen...


Star

2010. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 A kérdező kommentje:
Tommy! Edina vagyok ha már megkérdezted... PRIVI... :) ciao ciao
2010. jan. 15. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!