Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelt kérdés
jövőhéten államvizsgázok,nyilván tanulok rá már régóta folymatosan,de engem annyira nem érdekel a vizsga, sokkal inkább az utánna következő bulitól égek lázban :) ha minden jól megy ott lesz egy srác akibe ugyérzem hogy nagyon nagyon belezúgtam.és folyamatosan ez jár az agyamban...normális ez?? :) mondjuk hülye kérdés de innen is látszik hogy hogy elvette az eszemet :) csak gondoltam megosztom veletek :) folyamatosan hallgatom a bulizenéket és ábrándozok.. közben meg életem legfontosabb vizsgájára készülök.. :) volt már valaki igy hogy ennyire belehaborodott valakibe hogy mindennél fontosabb az illető? pedig max egy hosszabb kaland lehet belőle...szerintem... bár kitudja... bocsi a hülye és össze vissza történetért :)
2010. jan. 15. 10:50
 61/95 anonim ***** válasza:

14:04 Tévedsz egyáltalán nem kapunk.:D


De még az a szerencse, hogy helyettünk is elintézed azt a puncit, vagy micsodát.:)


tommy

2010. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
Azaz Star! Tobzódj csak a önmegjátszásban. Már azt sem tudod ki vagy a sok megjátszod szerepedtől. Idáig jutottál. Árnyékember.
2010. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:

Árnyékemberek.


Oh valaki fantasy-s itt. Vagy World of Darkness? Biztos a lasombra vámpírok árnyéktechnikájára vagy kíváncsi.

Nem nem vagyok lasombra. Inkább Ventrue vagy Brujah.


Te hallod, ha most más stílusban beszélsz, nem fog úgy tűnni, mintha két ember is minket oltana, apám, hidd el, még mindig egyedül vagy. :-D

Star

2010. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:

És Te vagy az Árnyékemberek ura és tudod ki az árnyékember. Hisz a te birtokod Árnyékszék. :-)

Jól van, ez még mindig egyes, köszönjük, jöjjön máskor. :-)

Star

2010. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 A kérdező kommentje:
0-0 kár volt elinditani ezt a kérdést ugylátom
2010. jan. 15. 14:09
 66/95 anonim ***** válasza:
Az a leggázabb az egészben Star, hogy gyáva vagy. Azért játszol szerepeket. Gyáva féreg. Nyalsz a csajoknak, mert fosol. Mi lenne akkor ha önmagad adnád? Az a baj, hogy azt rettenetesen szégyelled és félsz tőle. Itt kezdődik a féreg lét. Gratulálok.
2010. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:

Egyébkén, te tökös bika ahhhhhh kívánlak.. na szóval, te tökös bika, ismételgeted önmagad, találj már ki valami újat! 10 perc alatt ez az eg árnyékember-beszólás az első az igazi magyar tökös betyártól? Ezért kár itt tépd a szád és ismételgesd a hülyeséget.

Ja. A gyógyszereket meg most már vedd be szépen, és menj vissza a szobába, aminek jó puha fala van.


A doktornéni meg majd ad szurit és megnyugszol, jó?


Star

2010. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:

Star, hagyd mélyebbre már nem süllyedhet.:D


Biztos áll a kis kukija is, hogy hogy leoltott minket.:D


tommy

2010. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
Balf@szok! :D
2010. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt kár elindítani, én jól szórakozom, azt hiszi a hülye gyerek, hogy elért valami, vagy legalábbis, hogy jó felhúzott mindenkit.:D
2010. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!